5 z 17
Kilogram gruszek będzie nas kosztował 8,5 zł
fot. archiwum

Kilogram gruszek będzie nas kosztował 8,5 zł

6 z 17
Za kilogram jabłek zapłacimy od 5 do 6,5 zł
fot. pixabay

Za kilogram jabłek zapłacimy od 5 do 6,5 zł

7 z 17
Główka kalarepy kosztuje 3 złote
fot. archiwum

Główka kalarepy kosztuje 3 złote

8 z 17
Maliny. Za 250 gramów tych owoców zapłacimy 16-16,50 zł
fot. archiwum

Maliny. Za 250 gramów tych owoców zapłacimy 16-16,50 zł

Pozostało jeszcze 8 zdjęć.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Cena truskawek spada, ale jest problem z jakością. Przymrozki uderzą też w warzywa

Cena truskawek spada, ale jest problem z jakością. Przymrozki uderzą też w warzywa

Tak obchodzono Dzień Strażaka w Komendzie Powiatowej PSP w Mogilnie

Tak obchodzono Dzień Strażaka w Komendzie Powiatowej PSP w Mogilnie

W tych miastach i gminach naszego regionu Trzaskowski miał najwyższe wyniki

W tych miastach i gminach naszego regionu Trzaskowski miał najwyższe wyniki

Zobacz również

Cena truskawek spada, ale jest problem z jakością. Przymrozki uderzą też w warzywa

Cena truskawek spada, ale jest problem z jakością. Przymrozki uderzą też w warzywa

Nie uwierzysz, jak wyglądaliby dziś wielcy Polacy. AI zrobiła to lepiej niż Hollywood

Nie uwierzysz, jak wyglądaliby dziś wielcy Polacy. AI zrobiła to lepiej niż Hollywood