Na razie nie wiadomo, jak dokładnie doszło do wypadku na nitce DK5, prowadzącej z Osielska. Obecnie na ulicy Armii Krajowej, ruch odbywa się wahadłowo. Utrudnienia potrwają najprawdopodobniej do godziny 20.
Uwaga, groźny wypadek pod Bydgoszczą!
S
Do groźnego wypadku doszło przed godziną 18 na DK nr 5 między Osielskiem a Bydgoszczą. Rozpędzone BMW przecięło pas zieleni i zderzyło się z jadącą z naprzeciwka mazdą. Co najmniej jedna osoba została przewieziona do szpitala. Na razie nie wiadomo, jak dokładnie doszło do wypadku na nitce DK5, prowadzącej z Osielska. Obecnie na ulicy Armii Krajowej, ruch odbywa się wahadłowo. Utrudnienia potrwają najprawdopodobniej do godziny 20.Pogoda na dzień + 2 kolejne dni (28.07 + 29-30.07.2017) | POLSKA (TVN Meteo)
Rozpędzone BMW przecięło pas zieleni na ulicy Armii Krajowej i zderzyło się z jadącą z naprzeciwka mazdą. Co najmniej jedna osoba została przewieziona do szpitala.