https://pomorska.pl
reklama

Uwaga kierowcy, utrudnienia na ul. Kaliskiego w Fordonie [zdjęcia]

Paweł Kaniak
PKP prowadzą remont wiaduktu kolejowego przy ul. Kaliskiego w Fordonie. Utrudnienia dla kierowców i pieszych przy ul. Kaliskiego mają potrwać do 8 grudnia.W ramach pierwszego etapu prac zwężona została wschodnia część jezdni pod wiaduktem z nadaniem pierwszeństwa ruchu pojazdom poruszającym się od ul. Fordońskiej, ruch pieszy jest przeniesiony na stronę zachodnią. W drugim etapie prac zostanie zwężona zachodnia część jezdni pod wiaduktem, ruch pieszy będzie przeniesiony na stronę wschodnią.
PKP prowadzą remont wiaduktu kolejowego przy ul. Kaliskiego w Fordonie. Utrudnienia dla kierowców i pieszych przy ul. Kaliskiego mają potrwać do 8 grudnia.W ramach pierwszego etapu prac zwężona została wschodnia część jezdni pod wiaduktem z nadaniem pierwszeństwa ruchu pojazdom poruszającym się od ul. Fordońskiej, ruch pieszy jest przeniesiony na stronę zachodnią. W drugim etapie prac zostanie zwężona zachodnia część jezdni pod wiaduktem, ruch pieszy będzie przeniesiony na stronę wschodnią. Tomasz Czachorowski
PKP prowadzą remont wiaduktu kolejowego przy ul. Kaliskiego w Fordonie. Utrudnienia dla kierowców i pieszych przy ul. Kaliskiego mają potrwać do 8 grudnia.

Wybory 2025. Zwycięstwo Nawrockiego, wysoka frekwencja

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Czerwcowa waloryzacja emerytur - jest nowy wskaźnik. Tak urosną świadczenia od lipca

Czerwcowa waloryzacja emerytur - jest nowy wskaźnik. Tak urosną świadczenia od lipca

Tym osobom należy się prawie 350 złotych dodatku do emerytury. Oto zasady wypłaty

Tym osobom należy się prawie 350 złotych dodatku do emerytury. Oto zasady wypłaty

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska