Zobacz wideo: Nowa jadłodzielnia WSG w Bydgoszczy
Świątecznie przystrojona Bydgoszcz zachęca mieszkańców do spacerów. Tak też było w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (26.12.2020). Oczywiście głównym punktem na trasie świątecznego spaceru po centrum Bydgoszczy jest Stary Rynek z 17-metrową choinką, pod którą można sfotografować się w samochodzie retro, mikołajkowym fotelu przy kominku bądź wielkich prezentach. W pobliżu czuwa ogromny anioł, a przed ratuszem anielskie skrzydła.
Również na Starym Rynku do 10 stycznia można zwiedzać bożonarodzeniową szopkę z figurami, które wykonali uczniowie bydgoskiego Liceum Plastycznego.
Na Moście Staromiejskim obowiązkowo zdjęcie z "złotej" ramce #Bydgoszcz na tle spichrzy. Można też wsiąść do karocy zaprzężonej w renifera.
Polecamy także
