https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wąbrzeźno. Chcesz pomagać? Zostań wolontariuszem akcji "Szlachetna paczka"

(MO)
to akcja charytatywna
to akcja charytatywna www.sxc.hu
Po raz trzeci w naszym mieście organizowana jest charytatywna akcja "Szlachetna Paczka". Już przyjmowane są zgłoszenia osób, które chcą zostać wolontariuszami.

- Szukamy 10 osób, najlepiej dorosłych, które chciałyby pomóc w organizacji akcji w naszym mieście - mówi Anna Falkowska, inicjatorka i organizatorka Szlachetnej Paczki w

Wąbrzeźnie

.

Przeczytaj również: Dołącz do Jerzego Dudka, rodziny Stuhrów czy Czesława Śpiewa

Praca wolontariusza polegać będzie na wizycie u rodziny, która znajduje się w trudnej sytuacji finansowej i przeprowadzeniu z nią ankiety.

Zebrane informacje dotyczące potrzeb takiej rodziny trzeba będzie wprowadzić do internetowej bazy danych. Dzięki temu potencjalni darczyńcy będą mogli sprawdzić czego brakuje tym osobom.

Każdą rodzinę odwiedzać będzie dwoje wolontariuszy. Wizyty i przeprowadzanie ankiet rozpocznie się już w październiku.

Przeczytaj również: Dzięki wolontariuszom z Inowrocławia i okolic kilkadziesiąt rodzin miało szczęśliwsze święta

Osoby, które chcą pomóc przy "Szlachetnej Paczce" mogą się zgłaszać dzwoniąc pod nr telefonu 513-151-551 lub pisząc na adres mailowy: [email protected]. Finał akcji i wręczanie prezentów odbędzie się w grudniu, przed świętami Bożego Narodzenia.

W ubiegłym roku udało się pomóc 20 rodzinom, które otrzymały podarunki.

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 6

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

E
Ela
'SZLACHETNA PACZKA ' - WSPANIAŁA AKCJA ŚWIĄTECZNA DOCIERAJĄCA DO BIEDNYCH I CHORYCH LUDZI . RADOŚĆ OGROMNA W TYM CUDOWNYM OKRESIE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA .....
.
K
Karolina
Dokładnie... do roboty niech się wezmą a nie tylko kase ciągną z zasiłków. To sie nigdy nie zmieni!! Banda deb***i..
G
Gość
Zwolnić połowę urzędników i już będzie forsa na paczki
d
dff
Nie przesadzaj. Są porządni ludzie, którzy mają problemy i trzeba im pomóc.
~Moim zdaniem:
A ja mam już dość wszelkich akcji wspierających „biednych”, „ubogich” i „potrzebujących”. Niech się lepiej do porządnej roboty zabiorą!
p
popierm
Uważam, że "szlachetna paczka" to fajna akcja. Inna niż wszytskie. Dlatego, warto ją popierać
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska