https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Weekendowe atrakcje dla fanów Gwiezdnych Wojen w kinie "Helios" w Bydgoszczy

Małgorzata Stempinska
Fani Gwiezdnych Wojen, którzy w weekend wybiorą się do bydgoskiego "Heliosa", nie będą żałować.
Fani Gwiezdnych Wojen, którzy w weekend wybiorą się do bydgoskiego "Heliosa", nie będą żałować. Fot. nadesłane przez Kino Helios
Na film „Łotr1. Gwiezdne wojny – historie” fani czekali już od dawna. Od piątku do niedzieli można go zobaczyć w bydgoskim "Heliosie". Będą też inne atrakcje.

Film „Łotr1. Gwiezdne wojny – historie” opowiada historię buntowników próbujących wykraść plany Gwiazdy Śmierci. Jego akcja rozgrywa się przed wydarzeniami ukazanymi w produkcji „Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja”. Na ekranie zobaczymy m.in. Felicity Jones, Foresta Whitakera i Madsa Mikkelsena. Emocji nie zabraknie!

Warto te premierę zobaczyć w Kinie "Helios" w Bydgoszczy. Od piątku, od godz. 16, do niedzieli na fanów Gwiezdnych Wojen będzie tu czekać mnóstwo atrakcji. Będą mogli zobaczyć wystawę modeli kosmicznych, których autorem jest bydgoszczanin - Krzysztof Wilczyński. Nie zabraknie też konkursów dla najmłodszych fanów sagi. Do zabawy zaprosi ich Lord Vader i księżniczka Leya.

W programie animacji znajdą się między innymi: prezentacja modeli LEGO Star Wars, stoisko konstrukcyjne LEGO, budowanie pojazdów i modeli StarWars, sterowanie robotami LEGO przy pomocy aplikacji na tablety i tematyczne doświadczenia dla dzieci! Na najmłodszych widzów będą także czekać słodycze.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska