Wieczna miłość odcinek 55. Zdjęcia mają skompromitować...

  Wieczna miłość odcinek 55. Zdjęcia mają skompromitować Zeynep. Kto je przechwycił? [STRESZCZENIE]

  mw-g

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Turecki serial "Wieczna miłość" można oglądać w telewizji i internecie. Nowe odcinki serialu "Wieczna miłość" emitowane

  Turecki serial "Wieczna miłość" można oglądać w telewizji i internecie. Nowe odcinki serialu "Wieczna miłość" emitowane są w TVP1 o godz. 16:05. ©kadr z serialu "Wieczna miłość"

  "Wieczna miłość" w TVP 1. Co wydarzy się w najnowszym 55. odcinku serialu Wieczna miłość?
  Turecki serial "Wieczna miłość" można oglądać w telewizji i internecie. Nowe odcinki serialu "Wieczna miłość" emitowane

  Turecki serial "Wieczna miłość" można oglądać w telewizji i internecie. Nowe odcinki serialu "Wieczna miłość" emitowane są w TVP1 o godz. 16:05. ©kadr z serialu "Wieczna miłość"

  "Wieczna miłość" odcinek 55. już w poniedziałek 12 listopada o godz. 16.05 w TVP1.  Co się wydarzy w najnowszym 55. odcinku tureckiego serialu "Wieczna miłość"? Zobacz streszczenie 55. odcinka.

  "Wieczna miłość" odcinek 55. - streszczenie  W 55. odcinku serialu "Wieczna miłość", Zeynep zaprasza dziennikarzy do swojego nowego domu. Vildan nie może znieść obecności synowej. Emir wysyła Kemalowi fotografie, które mają skompromitować Zeynep. Nieoczekiwanie przechwytuje je ktoś inny.  "Wieczna miłość" odcinek 55. - gdzie oglądać online i w tv  Turecki serial "Wieczna miłość" można oglądać w telewizji i internecie. Nowe odcinki serialu "Wieczna miłość" emitowane są w TVP1 o godz. 16:05. Najnowszy, 55. odcinek serialu "Wieczna miłość" zostanie pokazany w poniedziałek 12 listopada o godz. 16:05 w TVP 1.

  Fani serialu "Wieczna miłość", którzy przegapią premierę, nie muszą się martwić - każdy nowy odcinek jest dostępny także w internecie. "Wieczna miłość" online zostanie udostępniona na VOD.TVP.PL.

  Wieczna miłość - nowy turecki serial w TVP  Serial "Wieczna miłość" zastąpił "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" w TVP1. W Turcji zadebiutował w drugiej połowie 2015 r. i liczył w sumie 74 odcinki. Każdy z nich, emitowany w dwóch seriach przez turecki kanał Star TV trwał od 120 do 150 minut. W Polsce telenowelę można oglądać od 24 sierpnia 2018, od poniedziałku do piątku ok. godz. 16:05 w Jedynce.

  Wieczna miłość - o czym jest ten serial?  "Wieczna miłość" (org. Kara sevda) to osadzony w realiach współczesnego Stambułu serial obyczajowy o trudnej miłości. On (Burak Özçivit) pochodzi z ubogiej rodziny. Bliscy tylko w nim pokładają wielkie nadzieje. On jednak nie wierzy, że coś może się zmienić w ich szarym życiu. Ona (Neslihan Atagül) ma zamożnych rodziców, ale nigdy nie utożsamiała się z bogatym światem, który ją otacza. Kemal i Nihan poznają się przypadkowo.

  Kiedy znowu się spotykają, zakochują się w sobie. Kemal, który nie należy do jej klasy społecznej, musi się usunąć z jej życia. Ich związek się rozpada. Kemal zostaje wysłany do innego miasta, a Nihan staje przed trudnym wyborem. 5 lat później Kemal wraca do swojego rodzinnego miasta jako człowiek sukcesu. Jego ukochana Nihan jest już z innym mężczyzną.

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo