Wspaniały dzień dla polskich wioseł! Mamy dwa medale!
    • Feta w Bydgoszczy

Tak świętują w siedzibie Lotto Bydgostii.

• DWA MEDALE

Dorobek medalowy polskiej reprezentacji na Igrzyskach Olimpijskich powiększył się o kolejne dwa medale. Dzisiaj, brąz wywalczyła kobieca czwórka (Springwald, Ciaciuch, Kobus, Leszczyńska) i złoto dwójka Fularczyk-Kozłowska, Madaj.

• ZŁOTO POLEK!!

Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj mistrzyniami olimpijskimi!!!! Polki kapitalnie rozegrały ostatnie metry wyścigu i na 200 metrów przed metą zaatakowały i wyprzedziły Brytyjki. Brąz zdobyły Litwinki.

• Brytyjki prowadzą przed Polkami na pomiarze czasu na dystansie 1500 metrów.

• 1000 m za zawodniczkami. Prowadzą Brytyjki przed Polkami i Litwinkami.

• Trwa finałowy wyścig dwójek podwójnych. Po 500 metrach, prowadzą Brytyjki przed Polkami, ale ich przewaga jest minimalna.

• O 16.04. zaplanowano finałowy wyścig dwójek podwójnych kobiet z udziałem Magdaleny Fularczyk-Kozłowskiej i Natalii Madaj, które pewnie wygrały swój bieg półfinałowy.

• Radość w Bydgoszczy

W siedzicie Lotto Bydgostii wspólne kibicowanie i feta. Monika przywiezie do Bydgoszczy medal olimpijski!

• Niemiecki dzień na wioślarskim torze. Niemki wygrały finałowy wyścig czwórek podwójnych kobiet. Polki (Springwald, Ciaciuch, Kobus i Leszczyńska) z brązowym medalem!

Złoto dla Niemiek, srebro wywalczyły Holenderki. Polska z drugim brązowym medalem Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro!

• Niemcy mistrzami olimpijskimi w finałowym wyścigu czwórki podwójnej. Srebro dla Australii, brąz dla Estonii. Polacy w składzie Biskup, Radosz, Zientarski, Chabel ukończyli rywalizację na czwartym miejscu.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.