Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Wkrótce ślub Joli i Dariusza z Sanatorium Miłości. Narzeczona Dariusza mieszka w Inowrocławiu

OPRAC.:
Dariusz Nawrocki
Dariusz Nawrocki
Dariusz Kosiec był jednym z uczestników 5. edycji programu "Sanatorium miłości". Ma 61 lat. Pochodzi ze Szczecina. Aktualnie mieszka w Lillestrøm w Norwegii. Gdy po 25 latach małżeństwa rozstał się ze swoją żoną, postanowił wziąć udział w programie "Sanatorium miłości". Mocno zabiegał o to, by jego wybranką została Anita z Bydgoszczy. Jego zabiegi jednak zakończyły się niepowodzeniem. Dariusz Kosiec w programie "Sanatorium miłości" dał się poznać jako człowiek z ognistym temperamentem, który lubi rywalizację i olbrzymią radość sprawiają mu nawet najmniejsze zwycięstwa. Tak Dariusz z "Sanatorium miłości" spędzał czas w Inowrocławiu i Kruszwicy. Zobaczcie zdjęcia >>>>
Dariusz Kosiec był jednym z uczestników 5. edycji programu "Sanatorium miłości". Ma 61 lat. Pochodzi ze Szczecina. Aktualnie mieszka w Lillestrøm w Norwegii. Gdy po 25 latach małżeństwa rozstał się ze swoją żoną, postanowił wziąć udział w programie "Sanatorium miłości". Mocno zabiegał o to, by jego wybranką została Anita z Bydgoszczy. Jego zabiegi jednak zakończyły się niepowodzeniem. Dariusz Kosiec w programie "Sanatorium miłości" dał się poznać jako człowiek z ognistym temperamentem, który lubi rywalizację i olbrzymią radość sprawiają mu nawet najmniejsze zwycięstwa. Tak Dariusz z "Sanatorium miłości" spędzał czas w Inowrocławiu i Kruszwicy. Zobaczcie zdjęcia >>>>AKPA/ Piętka Mieszko
Dariusz Kosiec z Norwegii wziął udział w ostatniej edycji "Sanatorium miłości". W programie nie znalazł ukochanej, choć bardzo zabiegał o względy Anity z Bydgoszczy. Jednak dzięki programowi poznał Jolę z Inowrocławia. Oświadczył się jej, a ona przyjęła oświadczyny. Ślub odbędzie się w piątek, 28 lipca, w plenerze, w ogrodzie "Jaśminowego Gaju" pod Inowrocławiem. Zobaczcie, jak Dariusz z "Sanatorium miłości" spędzał czas w Inowrocławiu i Kruszwicy.

Spis treści

Kim jest Dariusz Kosiec z "Sanatorium miłości"?

Dariusz Kosiec był jednym z uczestników 5. edycji programu "Sanatorium miłości". Ma 61 lat. Pochodzi ze Szczecina. Aktualnie mieszka w Lillestrøm w Norwegii.

Gdy po 25 latach małżeństwa rozstał się ze swoją żoną, postanowił wziąć udział w programie "Sanatorium miłości". Mocno zabiegał o to, by jego wybranką została Anita z Bydgoszczy. Jego zabiegi jednak zakończyły się niepowodzeniem.

Dariusz Kosiec w programie "Sanatorium miłości" dał się poznać jako człowiek z ognistym temperamentem, który lubi rywalizację i olbrzymią radość sprawiają mu nawet najmniejsze zwycięstwa.

Tak Dariusz z "Sanatorium miłości" spędzał czas w Inowrocławiu i Kruszwicy - zobacz zdjęcia

Kim jest Jola, wybranka Dariusza z "Sanatorium miłości"?

W programie "Sanatorium miłości" Dariusz Kościec nie znalazł ukochanej. Znalazł ja jednak dzięki udziałowi w tym reality show.

- Jestem dopiero 2 lata po rozwodzie. Było mi ciężko. Człowiek był przyzwyczajony do życia z drugą osobą. Dzięki piątej edycji "Sanatorium miłości" poznałem moją piękną Jolę. Nie w "Sanatorium miłości", ale dzięki temu programowi - podkreślał w programie "Pytanie na śniadanie" Dariusz Kosiec.

Jak do tego doszło? W programie "Pytanie na śniadanie" w TVP 2 opowiedziała o tym Jola z Inowrocławia, dziś już narzeczona Dariusza. Okazuje się, że Jola i Dariusz poznali się dzięki Agnieszce - koleżance, z którą Jola pracuje w szpitalu. - Jechałyśmy razem do Sopotu. Wtedy ona pokazała mi zdjęcie Darka. "Zobacz, to jest mój kolega. On brał udział w "Sanatorium miłości" - powiedziała. Wtedy ja spontanicznie stwierdziłam, że wyślę mu zaproszenie do znajomych na Facebooku. Tak też zrobiłam. Nie dosyć, że przyjął mnie do znajomy do jeszcze dostałam SMS z prośbą o kontakt. Chwilę potem była już pierwsza rozmowa. Bardzo szybko to się potoczyło - opowiadała Jola z Inowrocławia.

Spotkali się w Sopocie. - Jak tylko się zobaczyliśmy, to wiedzieliśmy już, że jesteśmy dla siebie stworzeni - wyznała Jola.

W programie "Pytanie na śniadanie" udział wzięła również córka Joli. - Jestem przede wszystkim bardzo szczęśliwa, że moja mama ma w końcu swoją drugą połówkę i że jest szczęśliwa - wyznała dziewczynka.

Wkrótce ślub Joli i Dariusza z "Sanatorium miłości"

Jola i Dariusz zdradzili w programie "Pytanie na śniadanie", że ślub odbędzie się w piątek 28 lipca, w plenerze, w ogrodzie "Jaśminowego Gaju" pod Inowrocławiem.

- On jest zupełnie inną osoba w życiu niż na ekranie "Sanatorium miłości" - zdradziła Jola w programie "Pytanie na śniadanie".

Przyznała jednak, że nie oglądała i nie zamierza oglądać odcinków, w których występował jej wybranek.

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska