Włocłavia prowadziła do przerwy, ale przegrała [wideo]

(MG)
Włocłavia (w kamizelkach) przegrała pierwszy sparing w czasie zimowych przygotowań fo. Marcin Gołembiewski (MoDO)
W rozegranym dzisiaj spotkaniu sparingowym Włocłavia Oltech przegrała z MKS Kutno 2:5 (2:0).

Sparing Włocłavia Oltech - MKS Kutno (2:5)

Włocłavia Oltech - MKS Kutno 2:5 (2:0)

Bramki: Dawid Kwiatkowski (9), Billy Abbott (30) oraz Gracjan Sobczak 52, Rafał Jankowski (63, 70, 86), Otito Onubiyi Praise (73)

WŁOCŁAVIA OLTECH: Bartłomiej Szablewski (46. Paweł Korpalski) - Marcel Haberski (46. Konrad Kujawski), Krzysztof Koprowski (46. Adrian Grudziński), Radosław Budnicki, Bartosz Gralewski (46. Marcin Piotrowski) - Michał Mroch (46. Łukasz Morawski), Mariusz Sobolewski (46. Radosław Frąckowiak), Billy Abbott, Michał Rosiak, Bartłomiej Dębicki (46. Kamil Frąckowiak) - Dawid Kwiatkowski.

MKS Kutno: Michał Kłosiński - Bartosz Kaczor, Paweł Winnicki, Łukasz Trzeciak, Łukasz Snyk, - Gracjan Sobczak, Mariusz Jakubowski, Rafał Kubiak, Kamil Zagajewski, - Sylwester Płacheta, Rafał Jankowski. Na zmiany weszli: Mateusz Sawicki, Otito Onubiyi Praise, Ernesto Sarpong Mensah.

Sędziowali: Mirosław Gołębiowski, Zygmunt Rogiewicz.

W I połowie prowadzili włocławianie, ale po zmianie stron dominowali już goście i pewnie wygrali.

Na filmiku zobaczysz drugą bramkę dla Włocłavii. Mecz ocenił trener Wojciech Rojewski, który był niezadowolony z postawy w drugiej połowie testowanych piłkarzy.

W środę na boisku OSiR Włocłavia zagra z Turem Turek (początek godzina 17.30)