Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń na żywo. PGE...

    Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń na żywo. PGE Ekstraliga transmisja online

    Zdjęcie autora materiału

    Aktualizacja:

    Nowe wiadomości: 0

    Wszystkie wiadomości: 26

    Najnowsza -

    Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń na żywo

    Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń na żywo ©SłAwomir Kowalski / Polska Press

    Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń transmisja na żywo. PGE Ekstraliga wraca po lipcowych wakacjach, zostały cztery mecze do końca rundy zasadniczej. Torunianie muszą wygrać przynajmniej trzy, żeby mieć realne szanse na utrzymanie. Mecz w Częstochowie wydaje się kluczowy, ale Włókniarz jest faworytem. W jego barwach torunian mogą pogrążyć Adrian Miedziński i Paweł Przedpełski. Zapraszamy na transmisję online z meczu 11. kolejki PGE Ekstraligi Włókniarz - Get Well.
    Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń na żywo

    Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń na żywo ©SłAwomir Kowalski / Polska Press

    • Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń 52:38

      Włókniarz: Madsen 12+1 (2,1,3,3,3), Przedpełski 9+1 (0,2,2,2,3), Miedziński 9 (3,1,1,3,1), Lindgren 4 (0,0,3,1), Zagar 7+1 (1,2,2,1,1), Gruchalski 5+1 (3,0,2), Miśkowiak 6+2 (2,3,1), Dróżdż ().

      Get Well: Holta 4+1 (1,2,0,1), Iversen 14 (3,3,3,3,2,0), Ch. Holder 5 (2,3,0,0,0), Kościuch (-,-,-,-), Doyle 9 (2,3,2,0,2), Kopeć-Sobczyński 0 (0,d,0), Bogdanowicz 1 (1,0,0), J. Holder 5+1 (1,1,1,2).

      • https://pomorska.pl/wlokniarz-czestochowa-get-well-torun-na-zywo-pge-ekstraliga-transmisja-online/rz/c2-14305967/rw/213877
    • XV. Madsen, Doyle, Miedziński, Iversen 4:2 (52:38)

      • https://pomorska.pl/wlokniarz-czestochowa-get-well-torun-na-zywo-pge-ekstraliga-transmisja-online/rz/c2-14305967/rw/213875
    • Przedpełski wyrównal swój najlepszy wynik w sezonie, Ch. Holder po raz trzeci z rzędu traci pozycje na dystansie

      XIV. Przedpełski, J. Holder, Zagar, Ch. Holder 4:2 (48:36)

      • https://pomorska.pl/wlokniarz-czestochowa-get-well-torun-na-zywo-pge-ekstraliga-transmisja-online/rz/c2-14305967/rw/213873
    • Punkty przed biegami nominowanymi

      Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń 44:34

      Włókniarz: Madsen 6+1 (2,1,3,3), Przedpełski 6+1 (0,2,2,2), Miedziński 8 (3,1,1,3), Lindgren 4 (0,0,3,1), Zagar 6+1 (1,2,2,1), Gruchalski 5+1 (3,0,2), Miśkowiak 6+2 (2,3,1), Dróżdż ().

      Get Well: Holta 4+1 (1,2,0,1), Iversen 14 (3,3,3,3,2), Ch. Holder 5 (2,3,0,0), Kościuch (-,-), Doyle 7 (2,3,2,0), Kopeć-Sobczyński 0 (0,d,0), Bogdanowicz 1 (1,0,0), J. Holder 3+1 (1,1,1).

      • https://pomorska.pl/wlokniarz-czestochowa-get-well-torun-na-zywo-pge-ekstraliga-transmisja-online/rz/c2-14305967/rw/213871
    • Rezerwa taktyczna: Iversen za Kościucha. Starcie gigantów dla Włókniarza, choć na starcie lepsi byli torunianie.

      Gospodarze praktycznie zapewnili sobie zwycięstwo, Get Well może już pakować się z ekstraligi

      XIII. Madsen, Iversen, Lindgren, Doyle 4:2 (44:34) 

      • https://pomorska.pl/wlokniarz-czestochowa-get-well-torun-na-zywo-pge-ekstraliga-transmisja-online/rz/c2-14305967/rw/213869
    • Zdecydowanie lepszy start gospodarzy. PO zmienie par Włókniarz dominuje na torze.

      Warto zwrócić uwagę na punkty juniorów - 11:1

      XII. Miedziński, Gruchalski, Holta, Kopeć-Sobczyński 5:1 (40:32)

      • https://pomorska.pl/wlokniarz-czestochowa-get-well-torun-na-zywo-pge-ekstraliga-transmisja-online/rz/c2-14305967/rw/213867
    • Była szansa nawet na 5:1, ale Holder najpierw nie dał rady Przedpełskiemu, a potem stracił 3. pozycję na rzecz Zagara

      XI. Iversen, Przedpełski, Zagar, Ch. Holder 3:3 (35:31)

      • https://pomorska.pl/wlokniarz-czestochowa-get-well-torun-na-zywo-pge-ekstraliga-transmisja-online/rz/c2-14305967/rw/213865
    • Punkty po 3 seriach

      Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń 32:28

      Włókniarz: Madsen 6+1 (2,1,3), Przedpełski 4+1 (0,2,2), Miedziński 5 (3,1,1), Lindgren 3 (0,0,3), Zagar 5 (1,2,2), Gruchalski 3 (3,0), Miśkowiak 6+2 (2,3,1), Dróżdż ().

      Get Well: Holta 3+1 (1,2,0), Iversen 9 (3,3,3), Ch. Holder 5 (2,3,0), Kościuch (-,-), Doyle 7 (2,3,2), Kopeć-Sobczyński 0 (0,d), Bogdanowicz 1 (1,0,0), J. Holder 3+1 (1,1,1).

      • https://pomorska.pl/wlokniarz-czestochowa-get-well-torun-na-zywo-pge-ekstraliga-transmisja-online/rz/c2-14305967/rw/213863
    • Gospodarze chyba znaleźli to "coś" na starcie.Tym razem zatrzymany Doyle, który zdołał tylko wyprzedzić Miedzińskiego na dystansie

      X. Lindgren, Doyle, Miedziński, Bogdanowicz 4:2 (32:28)

      • https://pomorska.pl/wlokniarz-czestochowa-get-well-torun-na-zywo-pge-ekstraliga-transmisja-online/rz/c2-14305967/rw/213861
    • Po raz pierwszy torunianie z kretesem przegrali start, próbował szarpać Jack Holder, ale bez efektu

      IX. Madsen, Przedpełski, J. Holder, Ch. Holder 5:1 (28:26)

      • https://pomorska.pl/wlokniarz-czestochowa-get-well-torun-na-zywo-pge-ekstraliga-transmisja-online/rz/c2-14305967/rw/213859

    Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Aktualności sportowe

    Terminarz rozgrywek

    Brak danych
    Sobota, 17 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 4. kolejka 17.08.201918.08.2019
    15:00 Zagłębie Sosnowiec -:- Miedź Legnica
    18:00 Radomiak Radom -:- Warta Poznań
    19:00 Wigry Suwałki -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
    20:00 GKS Jastrzębie -:- GKS Bełchatów
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Jelenia Góra - I runda 15.08.201921.08.2019
    17:00 WKS Pilchowice -:- KS Łomnica
    — Piłka nożna, — 2. liga, 4. kolejka 17.08.201918.08.2019
    16:00 Błękitni Stargard -:- GKS Katowice
    16:00 Skra Częstochowa -:- Górnik Polkowice
    17:00 Gryf Wejherowo -:- Resovia
    17:00 Pogoń Siedlce -:- Znicz Pruszków
    17:00 Stal Rzeszów -:- Lech II Poznań
    17:30 Legionovia Legionowo -:- Garbarnia Kraków
    18:00 Bytovia Bytów -:- Stal Stalowa Wola
    19:00 Olimpia Elbląg -:- Widzew Łódź
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 1. kolejka 14.08.201921.08.2019
    17:00 AKS SMS Łódź U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 1. kolejka 17.08.201919.08.2019
    12:00 Legia Warszawa U-15 -:- AP Talent Białystok U-15
    14:30 Jagiellonia Białystok U-15 -:- MKS Polonia Warszawa U-15
    14:30 UKS SMS Łódź U-15 -:- ZKS Olimpia Elbląg U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 1. kolejka 17.08.201918.08.2019
    13:30 Lech Poznań U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 1. kolejka 17.08.201928.08.2019
    12:00 Rozwój Katowice U-15 -:- Piast Gliwice U-15
    12:00 Zagłębie Lubin U-15 -:- Falubaz Zielona Góra U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 1. kolejka 17.08.201920.08.2019
    12:30 Wisła Kraków U-15 -:- Stal Rzeszów U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 1. kolejka 17.08.201920.08.2019
    11:00 Lech Poznań U-17 -:- AP Reissa Poznań U-17
    12:00 Lechia Gdańsk U-17 -:- Arka Gdynia SI U-17
    15:00 Pogoń Szczecin U-17 -:- Arka Gdynia U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 1. kolejka 17.08.201917.08.2019
    12:00 PLUKS Pomologia Prószków U-17 -:- Górnik Zabrze U-17
    12:00 Śląsk Wrocław U-17 -:- Gwarek Zabrze U-17
    13:00 Ruch Chorzów U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
    14:00 Rozwój Katowice U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 1. kolejka 17.08.201917.08.2019
    10:00 Wisła Kraków U-17 -:- Podgórze Kraków U-17
    12:00 Korona Kielce U-17 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-17
    12:30 Stal Mielec U-17 -:- Karpaty Krosno U-17
    17:00 BKS Lublin U-17 -:- Cracovia U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 2. kolejka 17.08.201918.08.2019
    11:00 Pogoń Szczecin U-18 -:- UKS SMS Łódź U-18
    12:00 Cracovia U-18 -:- Korona Kielce U-18
    12:00 Escola Varsovia U-18 -:- Zagłębie Lubin U-18
    12:00 Jagiellonia Białystok U-18 -:- Hutnik Kraków U-18
    12:00 Lech Poznań U-18 -:- Górnik Zabrze U-18
    14:00 Legia Warszawa U-18 -:- Arka Gdynia U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 2. kolejka 16.08.201919.08.2019
    13:30 Arsenal Londyn -:- Burnley FC
    16:00 Aston Villa -:- AFC Bournemouth
    16:00 Brighton & Hove Albion -:- West Ham United
    16:00 Everton FC -:- Watford FC
    16:00 Norwich City -:- Newcastle United
    16:00 Southampton FC -:- Liverpool FC
    18:30 Manchester City -:- Tottenham Hotspur
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 1. kolejka 18.08.201918.08.2019
    17:00 Celta Vigo -:- Real Madryt
    19:00 Valencia CF -:- Real Sociedad
    21:00 CD Leganes -:- Osasuna Pampeluna
    21:00 Villarreal CF -:- Granada CF
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 2. kolejka 16.08.201918.08.2019
    17:30 FC Nantes -:- Olympique Marsylia
    20:00 Amiens SC -:- OSC Lille
    20:00 FC Metz -:- AS Monaco
    20:00 Girondins Bordeaux -:- Montpellier HSC
    20:00 Nimes Olympique -:- OGC Nice
    20:00 Toulouse FC -:- Dijon FCO
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 5. kolejka 16.08.201918.08.2019
    15:00 Śląsk Wrocław -:- Cracovia
    17:30 Arka Gdynia -:- Lech Poznań
    20:00 Jagiellonia Białystok -:- Górnik Zabrze
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 1. kolejka 16.08.201917.08.2019
    15:30 Bayer Leverkusen -:- SC Paderborn
    15:30 Borussia Dortmund -:- FC Augsburg
    15:30 SC Freiburg -:- FSV Mainz
    15:30 VfL Wolfsburg -:- FC Koeln
    15:30 Werder Brema -:- Fortuna Duesseldorf
    18:30 Borussia Moenchengladbach -:- Schalke 04 Gelsenkirchen
    Niedziela, 18 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Jelenia Góra - I runda 15.08.201921.08.2019
    17:00 Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec -:- Znicz Kruszyn
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - III runda 27.08.201928.08.2019
    15:00 Cedronka Wola Radziszowska -:- Świt Krzeszowice
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - II runda 18.08.201918.08.2019
    Delta Pieniążkowice -:- Bór Dębno
    Grel Trute -:- KS Chabówka
    Gronik Gronków -:- Podhale II Nowy Targ
    Krokus Pyzówka -:- Gorc Ochotnica
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie -:- Janosik Sieniawa
    Wierchy Lasek -:- Przełęcz Łopuszna
    — Piłka nożna, — 2. liga, 4. kolejka 17.08.201918.08.2019
    13:05 Górnik Łęczna -:- Elana Toruń
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 1. kolejka 14.08.201921.08.2019
    12:00 Znicz Pruszków U-17 -:- Legia Warszawa U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 1. kolejka 17.08.201918.08.2019
    12:00 Warta Poznań U-15 -:- Arka Gdynia SI U-15
    15:30 AP Pogoń Szczecin U-15 -:- CWZS Bydgoszcz U-15
    16:00 FASE Szczecin U-15 -:- UKS LOTOS Gdańsk U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 1. kolejka 17.08.201928.08.2019
    13:30 Chrobry Głogów U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 1. kolejka 17.08.201920.08.2019
    12:00 KKP Korona Kielce U-15 -:- Motor Lublin U-15
    14:30 Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- Sandecja Nowy Sącz U-15
    — Piłka nożna, — CLJ, 2. kolejka 17.08.201918.08.2019
    11:00 Gwarek Zabrze U-18 -:- Wisła Kraków U-18
    12:00 Śląsk Wrocław U-18 -:- Lechia Gdańsk U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 2. kolejka 16.08.201919.08.2019
    15:00 Sheffield United -:- Crystal Palace
    17:30 Chelsea Londyn -:- Leicester City
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 1. kolejka 18.08.201918.08.2019
    16:15 Deportivo Alaves -:- Levante UD
    19:00 Espanyol Barcelona -:- Sevilla FC
    21:00 Atletico Madryt -:- Getafe CF
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 2. kolejka 16.08.201918.08.2019
    15:00 AS Saint-Etienne -:- Stade Brestois
    17:00 Stade de Reims -:- RC Strasbourg
    21:00 Stade Rennais -:- Paris Saint-Germain
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 5. kolejka 16.08.201918.08.2019
    15:00 Piast Gliwice -:- Wisła Płock
    17:30 Legia Warszawa -:- Zagłębie Lubin
    17:30 Raków Częstochowa -:- Lechia Gdańsk
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 1. kolejka 16.08.201917.08.2019
    15:30 Eintracht Frankfurt -:- TSG 1899 Hoffenheim
    18:00 Union Berlin -:- RB Lipsk
    Poniedziałek, 19 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 1. kolejka 17.08.201919.08.2019
    13:00 Escola Varsovia U-15 -:- MKS Ząbkovia Ząbki U-15
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 2. kolejka 16.08.201919.08.2019
    21:00 Wolverhampton Wanderers -:- Manchester United
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 1. kolejka 18.08.201918.08.2019
    20:09 RCD Mallorca -:- SD Eibar
    22:00 Real Betis Sewilla -:- Real Valladolid
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 5. kolejka 16.08.201918.08.2019
    18:00 Korona Kielce -:- Pogoń Szczecin
    Wtorek, 20 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - II runda 20.08.201928.08.2019
    18:00 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia -:- Zootechnik Kołuda Wielka
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 1. kolejka 17.08.201920.08.2019
    16:00 Górnik Łęczna U-15 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 1. kolejka 17.08.201920.08.2019
    17:00 Warta Poznań U-17 -:- Chemik Bydgoszcz U-17
    Środa, 21 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 5. kolejka 21.08.201921.08.2019
    17:00 Warta Poznań -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
    17:30 Radomiak Radom -:- GKS Jastrzębie
    19:00 GKS Bełchatów -:- Odra Opole
    19:00 GKS Tychy -:- Chrobry Głogów
    19:00 Olimpia Grudziądz -:- Wigry Suwałki
    19:00 Puszcza Niepołomice -:- Zagłębie Sosnowiec
    20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza -:- Stal Mielec
    20:00 Chojniczanka Chojnice -:- Miedź Legnica
    20:30 Stomil Olsztyn -:- Sandecja Nowy Sącz
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Jelenia Góra - I runda 15.08.201921.08.2019
    Bóbr Opawa -:- Orzeł Mysłakowice
    Czarni Strzyżowiec -:- Pogoń Świerzawa
    Fatma Pobiedna -:- Cosmos Radzimów
    Granica Miłoszów -:- Apis Jędrzychowice
    Górnik Węgliniec -:- Piast Wykroty
    Hutnik Pieńsk -:- GKS Warta Bolesławiecka
    KS Maciejowa -:- Bóbr Marciszów
    KS Pławna -:- Julia Szklarska Poręba
    KS Stare Jaroszowice -:- Victoria Ruszów
    Kwisa Mroczkowice -:- Gryf Gryfów Śląski
    Kwisa Świeradów Zdrój -:- Nysa Zgorzelec
    LKS Mierzwin -:- BKS Bobrzanie Bolesławiec
    LZS Janiszów 0:3 Karkonosze Jelenia Góra
    LZS Kotliska -:- GKS Gromadka
    LZS Kościelnik -:- Iskra Łagów
    LZS Zaręba -:- Łużyce Lubań
    LZS Łaziska -:- LKS Ocice
    Lechia Piechowice -:- Olimpia Kamienna Góra
    Mitex Podgórzyn -:- Victoria Jelenia Góra
    Olsza Olszyna Lubańska -:- Czarni Lwówek Śląski
    Orzeł Wojcieszów -:- Stella Lubomierz
    Piast Czerwona Woda -:- Leśnik Osiecznica
    Pogoń Markocice -:- Włókniarz Mirsk
    Potok Karpniki -:- Budowlani Wojcieszów
    Sparta Zebrzydowa -:- Chrobry Nowogrodziec
    Sudety Giebułtów -:- Granica Bogatynia
    Zryw Bratków -:- LZS Porajów-Kopaczów
    Łazek Pisarzowice -:- Włókniarz Leśna
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Legnica - I runda 21.08.201921.08.2019
    Albatros Jaśkowice -:- Wilkowianka Wilków
    Arka Trzebnice -:- Sparta Parszowice
    Bazalt Piotrowice -:- Rodło Granowice
    Burza Gołaczów -:- Dąb Stowarzyszenie Siedliska
    Błękitni Koskowice -:- LZS Nowy Kościół
    Czarni Golanka Dolna -:- LZS Lipa
    Grom Gromadzyń-Wielowieś -:- Chojnowianka Chojnów
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska -:- Orzeł Mikołajowice
    KS Kłopotów-Osiek -:- Unia Miłoradzice
    Kaczawa II Bieniowice -:- Czarni Rokitki
    Kalina Sobin -:- LZS Buczyna
    Kłos Moskorzyn -:- Sparta Przedmoście
    Nysa Wiadrów -:- Wilki Różana
    Orzeł Wojcieszyn -:- Huragan Proboszczów
    Park Targoszyn -:- Tęcza Kwietno
    Płomień Michów -:- Fortuna Obora
    Rataj Paszowice -:- Błękitni Kościelec
    Skora Jadwisin -:- Orlik Okmiany
    Victoria Parchów -:- Orzeł Czerna
    Victoria Siciny -:- LZS Ostaszów
    Viktoria Borek -:- Sokół Jerzmanowa
    Łagoszowia Łagoszów -:- Mieszko Ruszowice
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - I runda 04.08.201911.08.2019
    18:00 Płomień Makowice -:- Bielawianka Bielawa
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wrocław - I runda 10.08.201915.08.2019
    18:00 Amator Oleśnica Mała -:- Korona Pęcz
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - II runda 20.08.201928.08.2019
    Goplania Inowrocław -:- Cuiavia Inowrocław
    Gopło Kruszwica -:- Unia Gniewkowo
    Gwiazda Bukowiec -:- Start Warlubie
    Polonia Bydgoszcz -:- Noteć Łabiszyn
    Pomorzanin Serock -:- BKS Bydgoszcz
    Rawys Raciąż -:- Krajna Sępólno Krajeńskie
    Sparta Przysiersk -:- Wda Świecie
    17:00 Cukrownik Tuczno -:- Noteć Gębice
    17:00 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie -:- Unia Janikowo
    17:00 Zagłębie Piechcin -:- Pogoń Mogilno
    17:30 GLZS Sadki -:- Sportis Łochowo
    18:00 Czarni Nakło nad Notecią -:- SP Zawisza Bydgoszcz
    18:00 KS Brzoza -:- Notecianka Pakość
    18:00 LKS Dąbrowa Chełmińska -:- Piast Złotniki Kujawskie
    18:00 LZS Grochowiska Księże -:- Pałuczanka Żnin
    18:00 Piaski Bydgoszcz -:- Unia Solec Kujawski
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Chełm - II runda 14.08.201915.08.2019
    17:00 Astra Leśniowice -:- MKS Siedliska
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Biała Podlaska - III runda 21.08.201921.08.2019
    17:00 Armaty Stoczek Łukowski -:- Ar-Tig Huta Dąbrowa
    17:00 Grom Kąkolewnica -:- Podlasie Biała Podlaska
    17:00 LKS Milanów -:- Orlęta Radzyń Podlaski
    17:00 Niwa Łomazy -:- Lutnia Piszczac
    17:00 Olimpia Jabłoń -:- Bizon Jeleniec
    17:00 SPLGMP Rogoźnica -:- Huragan Międzyrzec Podlaski
    17:00 Tur Turze Rogi -:- Polesie Serokomla
    17:00 ŁKS Łazy -:- Orlęta Łuków
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Wieliczka - II runda 14.08.201921.08.2019
    18:00 Błękitni Bodzanów -:- LKS Śledziejowice
    18:00 Górnik II Wieliczka -:- Piłkarz Podłęże
    — Piłka nożna, — 2. liga, 5. kolejka 21.08.201921.08.2019
    Znicz Pruszków -:- Gryf Wejherowo
    17:00 Elana Toruń -:- Skra Częstochowa
    17:00 Garbarnia Kraków -:- Pogoń Siedlce
    17:00 Resovia -:- Bytovia Bytów
    17:00 Stal Stalowa Wola -:- Błękitni Stargard
    17:00 Lech II Poznań -:- Legionovia Legionowo
    18:50 Widzew Łódź -:- Górnik Łęczna
    19:00 GKS Katowice -:- Olimpia Elbląg
    19:00 Górnik Polkowice -:- Stal Rzeszów
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - III runda 21.08.201921.08.2019
    17:00 Alfa Kleszczów -:- Start Lgota Wielka
    17:00 GKS IV Bełchatów -:- Astoria Szczerców
    17:00 KS Paradyż -:- Szczerbiec Wolbórz
    17:00 LKS Mierzyn -:- KS Niedośpielin
    17:00 Olimpia Wola Załężna -:- LUKS Mroczków-Dzielna
    17:00 Polonia II Piotrków Trybunalski -:- Skalnik Sulejów
    17:00 RKS Rzeczyca -:- LKS Lubochnia
    17:00 Zjednoczeni Bełchatów -:- GKS II Bełchatów
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Skierniewice - II runda 21.08.201921.08.2019
    17:30 GKS Bedlno -:- Olimpia Chąśno
    17:30 Jutrzenka Drzewce -:- Unia II Skierniewice
    17:30 Korona Wejsce -:- Zryw Wygoda
    17:30 Mazovia Rawa Mazowiecka -:- GLKS Wołucza
    17:30 Olimpia Jeżów -:- GLKS RZD Żelazna
    17:30 Pogoń Bełchów -:- Olympic Słupia
    17:30 Pogoń Godzianów -:- Juvenia Wysokienice
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 1. kolejka 14.08.201921.08.2019
    14:00 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
    Czwartek, 22 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — Liga Europy, 4. runda eliminacyjna 22.08.201929.08.2019
    20:00 Legia Warszawa -:- Glasgow Rangers
    Piątek, 23 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 3. kolejka 23.08.201925.08.2019
    21:00 Aston Villa -:- Everton FC
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
    20:00 Granada CF -:- Sevilla FC
    22:00 Levante UD -:- Villarreal CF
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
    20:30 Jagiellonia Białystok -:- Wisła Kraków
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
    20:30 FC Koeln -:- Borussia Dortmund