https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wróżka Roma wyjaśnia nam znaczenie imion. Kobiety o tych imionach piją najwięcej alkoholu

JJ
Opracowanie:
Wideo
od 16 lat
Imiona w naszym życiu ogrywają bardzo ważną rolę, wraz z nazwiskiem stanowią sposób naszej identyfikacji, ale są też pierwszą informacją, jaką o sobie mówimy. Z imion na podstawie ich znaczenia możemy się wiele dowiedzieć o ich posiadaczu. Zobaczcie, kobiety o jakich imionach piją najwięcej alkoholu zgodnie z ich znaczeniem.

To jacy jesteśmy może zależeć od dnia narodzin czy nawet naszego imienia. Według znaczenia imion do każdego z nich przypisane jest szereg cech charakteru, które wraz z imieniem trafiają do posiadacza. Zgodnie z tą teorią posiadając inne imię bylibyśmy innymi ludźmi. Warto jednak traktować znaczenie imion jako predyspozycje czy możliwości, nie jako pewniaki.

Czego dowiemy się ze znaczenia imion?

Znaczenie imion to przede wszystkim cechy charakteru, które można przypisać jego posiadaczowi. Przykładowo Barbary są bardzo przebojowe, Magdaleny kochają życie, a Emilie bardzo rodzinne. Znaczenie imion i cechy tam zawarte oczywiście powinniśmy odczytywać bardziej jako predyspozycje do czegoś niż pewniaki pewnych cech charakteru. Podobnie jak w przypadku horoskopów każde imię posiada mieszankę cech pozytywnych i negatywnych.

Kobiety o jakich imionach piją najwięcej alkoholu?

Od dawna wierzono, ze imiona mają moc, dlatego przykładano do nich ogromną wagę. W galerii poniżej sprawdźcie kobiety o jakich imionach piją najwięcej alkoholu według znaczenia imion:

Imiona w Polsce

Imiona w Polsce nadają rodzice i ogranicza je tylko kilka punktów. Według przepisów przy wyborze imion nie wolno:

  • nie można nadać dziecku więcej niż 2 imion,
  • imię nie może być ośmieszające ani nieprzyzwoite,
  • imię nie może być zgłoszone w formie zdrobniałej.

Na zarejestrowanie dziecka i nadanie imienia rodzice mają 21 dni od dnia narodzin. Można to zrobić osobiście w urzędzie miasta odpowiednim do miejsca urodzenia lub przez Internet. Do 6 miesiąca życia dziecka rodzice mogą jeszcze zmienić imię dziecka, po tym czasie zmiana już nie jest taka prosta.

Zmienić imię lub nazwisko można tylko w kilku uzasadnionych przypadkach. Przykładowo gdy są one ośmieszające, naruszają godność człowieka, albo gdy na co dzień używamy innego imienia, nazwiska lub zostało ono bezprawnie zmienione (np. w wyniku błędu).

Jeśli rodzice nie zarejestrują dziecka w ciągu 21 dni od narodzin zrobi to za nich urzędnik Urzędu Stanu Cywilnego. W tym przypadku to urzędnik wybierze imię dziecku. Urzędnik wybierze wpośród aktualnie najpopularniejszych imion nadawanych dzieciom w kraju.

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska