Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Konopki, Konopki–Kolonie, Mierucie, Uścianki
Pokaż więcej
Edward Wróblewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(22,45%)
Mariusz Kiełczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KIEŁCZEWSKIEGO
51
(26,02%)
Wiesław Perkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PERKOWSKI WIESŁAW
87
(44,39%)
Stanisław Kurkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(7,14%)
Okręg 2
Chojnówek, Cyprki, Flesze, Kurejewka, Kurejwa, Kurki
Pokaż więcej
Sławomir Andrzej Wysocki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
106
(67,95%)
Józef Gałązka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA GÓRSKIEGO
50
(32,05%)
Okręg 3
Teresa Markowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(41,18%)
Ewa Olszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA GÓRSKIEGO
80
(58,82%)
Okręg 4
Boczki–Świdrowo, Dybła, Mareckie
Pokaż więcej
Mariusz Gardocki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(21,95%)
Witold Bronisław Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENA WSZEBOROWSKA
18
(10,98%)
Mirosław Waszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WASZKIEWICZA
48
(29,27%)
Karol Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL WIŚNIEWSKI
49
(29,88%)
Dorota Łepkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA GÓRSKIEGO
13
(7,93%)
Okręg 5
Kacprowo, Wierzbowo
Pokaż więcej
Aneta Żabińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
119
(63,64%)
Anna Magiera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA GÓRSKIEGO
68
(36,36%)
Okręg 6
Łękowo, Wojewodzin
Pokaż więcej
Anna Hanna Jankowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(53,07%)
Agnieszka Żbikowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(46,93%)
Okręg 7
Tadeusz Walczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(42,51%)
Stanisław Gleba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL WIŚNIEWSKI
119
(57,49%)
Okręg 8
Łojki, Podlasek, Sojczyn Borowy, Sojczyn Grądowy
Pokaż więcej
Irena Hołubiczko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(28,22%)
Robert Maciorowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA MACIOROWSKIEGO
90
(55,21%)
Wiesław Witkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA GÓRSKIEGO
27
(16,56%)
Okręg 9
Białogrądy, Kapice, Przechody
Pokaż więcej
Jan Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(62,73%)
Radosław Mikulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA GÓRSKIEGO
60
(37,27%)
Okręg 10
Białaszewo, Gackie, Pieniążki
Pokaż więcej
Henryk Organek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(58,97%)
Iwona Baprawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA BAPRAWSKA
64
(41,03%)
Okręg 11
Białaszewo–Kolonia, Brzozowo, Lipińskie, Sienickie, Sojczynek, Zaborowo
Pokaż więcej
Marek Motus
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(68,38%)
Paweł Danowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA GÓRSKIEGO
37
(31,62%)
Okręg 12
Godlewo, Grozimy, Łosewo, Modzele, Okół
Pokaż więcej
Szymon Nitkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(21,56%)
Krystyna Surawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY SURAWSKIEJ
37
(22,16%)
Ewa Danowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(46,71%)
Adam Karwowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA GÓRSKIEGO
16
(9,58%)
Okręg 13
Brzozowa Wólka, Ciemnoszyje
Pokaż więcej
Elżbieta Szumska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(57,46%)
Krzysztof Maciorowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA GÓRSKIEGO
57
(42,54%)
Okręg 14
Łamane Grądy, Szymany, Szymany–Kolonie, Toczyłowo
Pokaż więcej
Beata Zwolińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
128
(51,20%)
Marzena Wszeborowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENA WSZEBOROWSKA
71
(28,40%)
Andrzej Kuligowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA GÓRSKIEGO
51
(20,40%)
Okręg 15
Danówek, Elżbiecin, Koszarówka, Koty–Rybno, Sikora
Pokaż więcej
Czesław Polkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(36,36%)
Beata Ewa Wudarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA GÓRSKIEGO
133
(63,64%)