Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Człuchów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE DLA POWIATU CZŁUCHOWSKIEGO"
-
6
Dariusz Pigoński
223
(3,91%)
-
5
Ewa Osinska
167
(2,93%)
-
1
Aleksander Paweł Gappa
631
(11,07%)
-
2
Adam Bondarenko
478
(8,39%)
-
3
Małgorzata Grażyna Gostomczyk
114
(2,00%)
-
4
Maria Jolanta Kułak
54
(0,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..."
-
1
Ewa Hryszkiewicz
210
(3,68%)
-
4
Jerzy Meyer
144
(2,53%)
-
2
Beata Krzyżanowska
77
(1,35%)
-
5
Damian Dębski
264
(4,63%)
-
3
Małgorzata Maria Stankowska-Staszczyk
62
(1,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Adam Czesław Ratyński
315
(5,53%)
-
5
Krystyna Wiesława Waszkiewicz
78
(1,37%)
-
4
Wojciech Nita
75
(1,32%)
-
6
Marek Andrzej Barecki
64
(1,12%)
-
1
Grażyna Herbowska
492
(8,63%)
-
3
Aurelia Maria Taizari
295
(5,18%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Maria Danuta Kordykiewicz
474
(8,32%)
-
3
Mirosław Leszek Seńko
165
(2,90%)
-
5
Tomasz Józef Marczak
54
(0,95%)
-
1
Maciej Stanisław Knajdek
204
(3,58%)
-
4
Barbara Ewa Bartczak
68
(1,19%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Stanisław Jan Kobierski
123
(2,16%)
-
3
Marek Kazimierz Myszka
100
(1,75%)
-
4
Małgorzata Alicja Odalanowska
145
(2,54%)
-
2
Bogusława Konczanin
218
(3,83%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Sebastian Marcin Zając
51
(0,89%)
-
2
Marzena Lucyna Gródecka
156
(2,74%)
-
1
Łukasz Maciej Bajdor
78
(1,37%)
-
5
Anastazja Binke
18
(0,32%)
-
4
Marcin Ginda
68
(1,19%)
-
3
Lucyna Maria Jester
34
(0,60%)
Okręg 2
gmina Czarne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE DLA POWIATU CZŁUCHOWSKIEGO"
-
3
Tadeusz Wiktor Bednarski
77
(2,19%)
-
5
Jan Zieniuk
242
(6,87%)
-
4
Ewa Komorska
152
(4,31%)
-
1
Krzysztof Kazimierz Kozioł
237
(6,73%)
-
2
Grażyna Anna Chmarzynska
82
(2,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..."
-
1
Ireneusz Leszek Witkowski
234
(6,64%)
-
2
Mariola Franczak
34
(0,97%)
-
4
Krzysztof Arkadiusz Ławecki
70
(1,99%)
-
3
Magdalena Zofia Zioło
41
(1,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Wiesława Rzeszutek
59
(1,67%)
-
3
Henryk Mielewczyk
131
(3,72%)
-
2
Barbara Ewa Dąbrowa-Jaworska
117
(3,32%)
-
1
Lidia Bojar-Birosz
224
(6,36%)
-
5
Mirosław Maciej Zasuwa
75
(2,13%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Zenon Józef Ogrodnik
73
(2,07%)
-
2
Beata Jolanta Czerniawska
159
(4,51%)
-
1
Benedykt Lipski
298
(8,46%)
-
3
Cezary Gwozdowicz
169
(4,80%)
-
4
Danuta Elżbieta Purgał
77
(2,19%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Leszek Jan Wąsikowski
682
(19,36%)
-
3
Manfred Erich Rückemann
95
(2,70%)
-
2
Dariusz Kojnecki
104
(2,95%)
-
4
Elżbieta Halina Skrobosz
25
(0,71%)
-
5
Agnieszka Dłużniewska
66
(1,87%)
Okręg 3
gmina Człuchów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE DLA POWIATU CZŁUCHOWSKIEGO"
-
1
Bogumił Bronisław Połom
373
(9,16%)
-
2
Bożena Janina Król
179
(4,40%)
-
4
Aneta Szupke-Kasak
74
(1,82%)
-
3
Zbigniew Edward Śmiechowski
183
(4,49%)
-
5
Jan Słabicki
80
(1,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..."
-
1
Kinga Jadwiga Schliep-Lancee
417
(10,24%)
-
4
Łukasz Wieczorek
83
(2,04%)
-
2
Kamil Bulwan
319
(7,83%)
-
3
Anna Maria Kamińska
60
(1,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Romuald Fijało
243
(5,97%)
-
3
Andrzej Jan Górnowicz
100
(2,46%)
-
5
Grażyna Danuta Ślęzak
92
(2,26%)
-
4
Zbigniew Zemler
111
(2,73%)
-
2
Leokadia Niegolewska
103
(2,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNE PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
-
1
Adam Jan Marciniak
317
(7,78%)
-
4
Krzysztof Szymański
120
(2,95%)
-
2
Ryszard Wójcik
422
(10,36%)
-
3
Elżbieta Domka
213
(5,23%)
-
5
Anita Maria Otto
220
(5,40%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Małgorzata Katarzyna Kłopotek-Główczewska
73
(1,79%)
-
5
Mirosław Julian Filipczak
45
(1,11%)
-
1
Jerzy Adamczyk
155
(3,81%)
-
4
Maria Potalska
45
(1,11%)
-
3
Waldemar Józef Mackiewicz
45
(1,11%)
Okręg 4
gmina Debrzno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE DLA POWIATU CZŁUCHOWSKIEGO"
-
1
Waldemar Bogdan Klimek
550
(16,09%)
-
5
Bartłomiej Dawid Grochowina
56
(1,64%)
-
2
Elżbieta Alina Faryno
89
(2,60%)
-
4
Danuta Ożga
57
(1,67%)
-
3
Paweł Władyczak
227
(6,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..."
-
5
Maciej Bartłomiej Petryczko
92
(2,69%)
-
1
Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska
326
(9,54%)
-
2
Przemysław Bugaj
219
(6,41%)
-
4
Helena Urszula Petryczko
56
(1,64%)
-
3
Katarzyna Anna Betańska
84
(2,46%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Renata Elżbieta Pisuk
129
(3,77%)
-
2
Irena Filipiuk
82
(2,40%)
-
1
Jacek Jarosław Janusz
206
(6,03%)
-
4
Mateusz Komenda
120
(3,51%)
-
5
Zdzisław Kaczkowski
11
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Zbigniew Franciszek Pyda
258
(7,55%)
-
2
Leszek Henryk Ruć
76
(2,22%)
-
1
Kazimierz Barski
156
(4,56%)
-
5
Danuta Teresa Gwizdała
24
(0,70%)
-
3
Teresa Janina Król
30
(0,88%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Andrzej Żugaj
65
(1,90%)
-
1
Marian Pastucha
121
(3,54%)
-
5
Wioletta Fierek
63
(1,84%)
-
2
Bogdan Leszek Bojarski
201
(5,88%)
-
3
Danuta Anna Czajkowska
120
(3,51%)
Okręg 5
gminy Koczała, Przechlewo, Rzeczenica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE DLA POWIATU CZŁUCHOWSKIEGO"
-
1
Tadeusz Lisowski
622
(11,08%)
-
6
Michał Wirkus
467
(8,32%)
-
3
Iwona Chabowska
145
(2,58%)
-
4
Teresa Łopusińska-Tęcza
193
(3,44%)
-
5
Gabriela Barbara Szulc
425
(7,57%)
-
2
Janusz Jerzy Bystron
496
(8,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..."
-
4
Edyta Drozd
33
(0,59%)
-
2
Anita Golińska
174
(3,10%)
-
5
Piotr Jacek Wyrwicz
148
(2,64%)
-
3
Rafał Bronisław Ligocki
44
(0,78%)
-
1
Łukasz Jan Jurkowlaniec
315
(5,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grażyna Emilia Śledzińska
329
(5,86%)
-
2
Roman Cybulski
88
(1,57%)
-
5
Teresa Halina Gappa
86
(1,53%)
-
3
Renata Kacalak
305
(5,43%)
-
6
Dominik Lenio
76
(1,35%)
-
4
Krzysztof Kubarski
147
(2,62%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Irena Alicja Bytner
217
(3,87%)
-
1
Wacław Wołujewicz
820
(14,61%)
-
4
Andrzej Buczko
170
(3,03%)
-
6
Krzysztof Józef Bąk
101
(1,80%)
-
5
Krystyna Wróblewska
89
(1,59%)
-
3
Małgorzata Bronisława Borzyszkowska
123
(2,19%)