Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Orla: ul. Bielska, ul. Koszelowska, ul. Krzywa, ul. 1 Maja, ul. Orzeszkowej, ul. Plac Fabryczny
Pokaż więcej
Igor Tchórzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA
54
(36,49%)
Marek Chmielewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA
81
(54,73%)
Jolanta Aleksiejuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(8,78%)
Okręg 2
Sołectwo Orla: ul. Mickiewicza, ul. Ogrodowa, ul. Sienkiewicza
Pokaż więcej
Michał Mincewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA
53
(39,85%)
Sławomir Sacharewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA
66
(49,62%)
Grażyna Irena Suszko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(10,53%)
Okręg 3
Sołectwo Orla: ul. Poświętna nr nieparzyste do nr 15, nr parzyste do nr 38, ul. Kleszczelowska, ul. Krótka, ul. Partyzantów, ul. Piaskowa
Pokaż więcej
Tomasz Odzijewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA
79
(54,11%)
Marta Żuber
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA
67
(45,89%)
Okręg 4
Sołectwo Orla: ul. Poświętna nr nieparzyste od nr 17 do końca ulicy, nr parzyste od nr 40 do końca ulicy, ul. M. Konopnickiej, ul. Polna, ul. Spółdzielcza, ul. Wąska, ul. Wyzwolenia, ul. Żwirki i Wigury, kol. Antonowo
Pokaż więcej
Katarzyna Ignatiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA
44
(33,85%)
Grzegorz Warchoł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA
76
(58,46%)
Tomasz Niewiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(7,69%)
Okręg 5
Sołectwo Krywiatycze
Pokaż więcej
Aleksander Klin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA
42
(48,84%)
Paweł Bogacewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI RAZEM
30
(34,88%)
Maria Budka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA
13
(15,12%)
Krystyna Juźwiuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1
(1,16%)
Okręg 6
Sołectwa: Szczyty-Dzięciołowo, Szczyty-Nowodwory
Pokaż więcej
Barbara Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA
57
(50,44%)
Ewa Kamieńska-Czerw
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA
47
(41,59%)
Wiktor Tymoszycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8
(7,08%)
Anatoli Sawicki
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1
(0,88%)
Okręg 7
Sołectwo Koszele
Pokaż więcej
Eliasz Kalina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA
59
(45,38%)
Jarosław Dariusz Korzun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA
71
(54,62%)
Okręg 8
Sołectwa: Reduty, Szernie
Pokaż więcej
Anna Zagrobska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA
57
(50,44%)
Mariusz Majstrowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA
56
(49,56%)
Okręg 9
Sołectwa: Mikłasze, Spiczki, Wólka
Pokaż więcej
Anna Łożecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA
62
(45,26%)
Marcin Kubaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA
49
(35,77%)
Aleksander Orda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(18,98%)
Okręg 10
Sołectwo Malinniki
Pokaż więcej
Aleksander Mirończuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA
58
(48,33%)
Dariusz Wasiluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA
62
(51,67%)
Okręg 11
Sołectwa: Paszkowszczyzna, Topczykały
Pokaż więcej
Krystyna Dolina Sulima
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA
43
(42,57%)
Krystyna Barszczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA
33
(32,67%)
Dawid Kulik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(24,75%)
Okręg 12
Sołectwa: Gredele, Koszki
Pokaż więcej
Krzysztof Burak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA
50
(39,68%)
Marzena Ostapczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA
59
(46,83%)
Igor Łukaszuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(13,49%)
Okręg 13
Sołectwa: Dydule, Oleksze
Pokaż więcej
Antoni Gołub
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA
27
(36,00%)
Marek Gołub
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA
48
(64,00%)
Okręg 14
Sołectwo Gregorowce
Pokaż więcej
Monika Radziwoniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA
5
(8,06%)
Andrzej Bogusław Żebrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA
35
(56,45%)
Jerzy Siemieniuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(35,48%)
Okręg 15
Sołectwa: Czechy Zabłotne, Moskiewce, Pawlinowo, Wólka Wygonowska
Pokaż więcej
Maria Sajewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA
48
(51,06%)
Irena Jakubowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA
19
(20,21%)
Leszek Zbigniew Świętochowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(28,72%)