Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Brzeźno
Pokaż więcej
Zbigniew Jan Raszka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwa: Kruszynek, Kruszynek –Kolonia, Ossówka
Pokaż więcej
Andrzej Duszkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(60,19%)
Maciej Grzegorz Lewandowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(39,81%)
Okręg 3
Sołectwa: Romanowo, Święte
Pokaż więcej
Jan Andrzej Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(53,73%)
Benedykt Augustyn Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(46,27%)
Okręg 4
Sołectwa: Kajetanowo, Żołnowo
Pokaż więcej
Sławomir Kretkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(35,82%)
Michał Siewodnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(64,18%)
Okręg 5
Sołectwa: Kamieniec, Opalanka
Pokaż więcej
Zygmunt Napora
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(31,76%)
Adam Maciejczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(68,24%)
Okręg 6
Sołectwo Spoczynek
Pokaż więcej
Emilia Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(36,36%)
Tomasz Marcin Piotrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(63,64%)
Okręg 7
Sołectwa: Jeziorno, Młynek
Pokaż więcej
Krzysztof Niemczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(35,19%)
Michał Paweł Orłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(64,81%)
Okręg 8
Sołectwo: Chromowola i wieś Rybno
Pokaż więcej
Roman Piotr Łyczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(48,98%)
Agnieszka Szymańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(51,02%)
Okręg 9
Sołectwa: Pomiany, Zapustek i wieś Wincentowo
Pokaż więcej
Michał Przybysz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(67,44%)
Alina Danuta Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(32,56%)
Okręg 10
Sołectwo: Zazdromin część sołectwa Straszewo: wieś Kolonia Straszewska od nr 1 do nr 14, wieś Straszewo od nr 56 do nr 82
Pokaż więcej
Jan Bronisław Mielczarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(57,02%)
Henryk Walenty Niemczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(42,98%)
Okręg 11
Część sołectwa Straszewo: wieś Kolonia Straszewska od nr 15 do nr 75
Pokaż więcej
Mariusz Robert Kamiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(45,69%)
Lech Stanisław Matuszak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(54,31%)
Okręg 12
Część sołectwa Straszewo: wieś Straszewo od nr 1 do nr 55 i od nr 83 do 89, wieś Kolonia Straszewska od nr 76 do nr 79
Pokaż więcej
Andrzej Zygmunt Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(26,17%)
Tomasz Grzegorz Osiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(73,83%)
Okręg 13
Część sołectwa Koneck wieś Koneck od nr 1 do nr 17, Nr 23, 25, 27, 29, 31 od nr 33 do nr 52 nr 54, 56, 58, 59, 60, 61 od nr 133 do nr 139 nr 142, 143, 148, 150, 151, 193
Pokaż więcej
Wiesław Zygmunt Mendelewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(50,55%)
Mieczysława Dylewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(49,45%)
Okręg 14
Część sołectwa Koneck wieś Koneck Nr 28, 32, 56A, 58A, 58B, 62, 63, 64, 64A, 65, 66, 68 od nr 124 do 130 Nr 140 od nr 153 do nr 192 od nr 194 do nr 206
Pokaż więcej
Wiktor Leonard Kozłowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(37,27%)
Izabela Anna Ossowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(62,73%)
Okręg 15
Część sołectwa Koneck: wieś Koneck 53, 53A, 55/1, 55/2, 57 od nr 69 do nr 123, oraz nr 147, 149
Pokaż więcej
Mariola Przybysz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(33,33%)
Maria Henryka Kisielewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(66,67%)