Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Granice administracyjne sołectwa Anatolin, sołectwa Remki, w tym miejscowość Romanów, sołectwa Wola Pacyńska, w tym miejscowość Czesławów
Pokaż więcej
Mariola Maria Rębowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA
76
(49,35%)
Marzena Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENA DURKA
78
(50,65%)
Okręg 2
Granice administracyjne sołectwa: Podczachy
Pokaż więcej
Agnieszka Zgieb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA
0
(0,00%)
Okręg 3
Granice administracyjne sołectwa Luszyn za wyjątkiem budynków wielomieszkaniowych 17 - 22
Pokaż więcej
Stanisław Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA
70
(60,87%)
Ewa Wróblewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENA DURKA
45
(39,13%)
Okręg 4
Granice administracyjne sołectwa Luszyn: budynki wielomieszkaniowe 17 - 22
Pokaż więcej
Stanisław Józef Bębenista
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA
0
(0,00%)
Okręg 5
Granice administracyjne sołectwa Pacyna, w tym ulice: Kopycińskiego, Łukasiewicza, Parkowa, Wyzwolenia
Pokaż więcej
Maria Obidowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA
69
(52,67%)
Maria Zofia Murzydło
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(19,85%)
Magdalena Durka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENA DURKA
36
(27,48%)
Okręg 6
Granice administracyjne sołectwa Pacyna, miejscowość: Kamionka, w tym ulice: Łowicka, Towarowa, Zielona
Pokaż więcej
Robert Pawlak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(65,09%)
Paweł Tarka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(34,91%)
Okręg 7
Granice administracyjne sołectwa Pacyna, miejscowość Model, w tym ulice: Leśna, Ogrodowa, Przyjaźni Polsko-Koreańskiej, Spacerowa, Wyzwolenia
Pokaż więcej
Alojzy Ciećwierz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA
75
(54,74%)
Monika Edyta Garstka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(45,26%)
Okręg 8
Granice administracyjne sołectwa Przylaski, w tym miejscowości Kąty, Czarnów
Pokaż więcej
Rafał Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA
90
(68,70%)
Piotr Grzegorz Kiełbasa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENA DURKA
41
(31,30%)
Okręg 9
Granice administracyjne sołectwa Sejkowice i sołectwa Łuszczanówek
Pokaż więcej
Grażyna Tarka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA
59
(56,19%)
Krzysztof Furman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENA DURKA
46
(43,81%)
Okręg 10
Granice administracyjne sołectwa Słomków i sołectwa Janówek, w tym miejscowość Rezlerka
Pokaż więcej
Romuald Jan Kraśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA
79
(44,13%)
Dorota Majewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENA DURKA
100
(55,87%)
Okręg 11
Granice administracyjne sołectwa Robertów, w tym miejscowość Łuszczanów Drugi i sołectwo Radycza
Pokaż więcej
Joanna Elżbieta Skonieczna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA
41
(29,29%)
Grzegorz Lis
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA
99
(70,71%)
Okręg 12
Granice administracyjne sołectwa Rybie
Pokaż więcej
Piotr Józef Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA
66
(65,35%)
Krzysztof Grzegorz Sobiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENA DURKA
35
(34,65%)
Okręg 13
Granice administracyjne sołectwa Skrzeszewy
Pokaż więcej
Daniel Majchrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA
172
(85,57%)
Waldemar Piotr Cyruliczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENA DURKA
29
(14,43%)
Okręg 14
Granice administracyjne sołectwa Raków
Pokaż więcej
Krzysztof Gajek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA
67
(79,76%)
Sylwia Szubka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENA DURKA
17
(20,24%)
Okręg 15
Granice administracyjne sołectwa Rakowiec i sołectwa Podatkówek
Pokaż więcej
Paweł Piotr Nowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA
117
(80,69%)
Elżbieta Czerbniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENA DURKA
28
(19,31%)