Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Krasnosielc: ul. Biernacka, ul. Baśniowa, ul. Słoneczna, ul. Wschodnia, ul. Cmentarna, Wymysły
Pokaż więcej
Hanna Janina Kutryb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO
100
(52,36%)
Danuta Iwona Szewczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KRASNOSIELC
91
(47,64%)
Okręg 2
Krasnosielc: ul. Młynarska, ul. Rynek, ul. Przechodnia, ul. Przejściowa, ul. Chłopiałącka, ul. Polna
Pokaż więcej
Robert Andrzej Kluczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 3
Krasnosielc : ul. Wolności, ul. Sadowa, ul. Ogrodowa, ul. Plac Kościelny, ul. Mostowa, ul. Kacza, ul. Nadrzeczna, Sulicha
Pokaż więcej
Przemysław Kuplicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 4
Krasnosielc Leśny, Nowy Sielc
Pokaż więcej
Ewa Grabowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 5
Bagienice-Folwark, Bagienice Szlacheckie, Biernaty, Chłopia Łąka
Pokaż więcej
Mirosław Rosołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO
168
(63,40%)
Norbert Marek Kalinowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(36,60%)
Okręg 6
Tomasz Olszewik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO
87
(45,08%)
Jerzy Zakrzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KRASNOSIELC
57
(29,53%)
Mateusz Modzelewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(25,39%)
Okręg 7
Nowy Krasnosielc, Przytuły
Pokaż więcej
Grzegorz Zduniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 8
Amelin, Grabowo, Perzanki-Borek
Pokaż więcej
Paulina Czarkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO
126
(58,88%)
Brygida Krzemińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(41,12%)
Okręg 9
Niesułowo, Ruzieck
Pokaż więcej
Radosław Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 10
Pienice, Wola-Józefowo, Wola Włościańska
Pokaż więcej
Łukasz Stanisław Napierkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO
189
(85,14%)
Tadeusz Kołakowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(14,86%)
Okręg 11
Drążdżewo-Kujawy, Karolewo
Pokaż więcej
Dariusz Graczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO
95
(59,75%)
Jolanta Topa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(40,25%)
Okręg 12
Drążdżewo Małe, Drążdżewo do posesji Nr 61
Pokaż więcej
Bogdan Kęszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO
95
(54,91%)
Anna Kruk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(45,09%)
Okręg 13
Drążdżewo od posesji Nr 62
Pokaż więcej
Tadeusz Kuśmierczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO
92
(52,27%)
Janusz Wróblewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(47,73%)
Okręg 14
Budy Prywatne, Wólka Drążdżewska, Zwierzyniec
Pokaż więcej
Tomasz Kacprzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO
127
(72,99%)
Aneta Ptak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(27,01%)
Okręg 15
Elżbiecin, Papierny Borek, Raki, Wólka Rakowska
Pokaż więcej
Cezary Piotr Janowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO
172
(67,72%)
Przemysław Mikulak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(32,28%)