Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatOsiedla: Nr 1 „Powstańców Wielkopolskich" Nr 10 „Kargoszyn" Nr 11 „Podzamcze" i wchodzące w ich skład ulice: 17 Stycznia – do rzeki prawa strona, Adama Asnyka, Adolfa Dygasińskiego, Akacjowa, Aleksandra Fredry, Andersena, Antoniego Słonimskiego, Boczna, Bolesława Leśmiana, Bolesława Prusa, Bony, Brunona Kicińskiego, Brzozowa, Bukietowa, Cypriana Kamila Norwida, Dolna, Elizy Orzeszkowej, Gabrieli Zapolskiej, Gąsecka, Gostkowska, Gruduska, Henryka Sienkiewicza – od skrzyżowania z ul. 17 Stycznia, Husarska, Ignacego Kraszewskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kilińskiego – do ul. 17 Stycznia, Nadrzeczna, Jana Lechonia, Jarosława Dąbrowskiego, Jesionowa, Józefa Bema, Juliana Przybosia, Juliana Tuwima, Juliana Ursyna Niemcewicza, Juliusza Słowackiego, Juranda, Kargoszyńska, Kasztanowa, Kazimierza Wierzyńskiego, Kącka, Klonowa, Kmicica, Komunalna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kosynierów, Kozia, Krótka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Krzywa, Księcia Janusza Mazowieckiego, Leopolda Staffa, Letnia, Lipowa, Ludwika Waryńskiego, Mała, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Marka Hłaski, Mieczysława Jastruna, Mikołaja Reja, Mławska, Opinogórska, Parkowa – do ul. Gostkowskiej, Parkowa – od ul. Gostkowskiej, Plac Jana Pawła II, Plenerowa, Poli Gojawiczyńskiej, Polskiej Organizacji Wojskowej, Powstańców Wielkopolskich, Prymasa Tysiąclecia, Przasnyska, Pułtuska – lewa strona, Roberta Bartołda, Romana Konwerskiego, Rowerowa, Rybna, Rycerska, Senator Janiny Fetlińskiej, Skrzetuskiego, Stanisława Borodzicza, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Śląska, Świerkowa, Tadeusza Gajcego, Tadeusza Sygietyńskiego, Teodora Młynarskiego, Topolowa, Turystyczna, Ukośna, Wazonowa, Wąska, Widokowa, Wiejska, Willowa, Wiosenna, Witolda Gombrowicza, Władysława Broniewskiego, Władysława Reymonta, Wodna, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Wybiegowa, Zacisze, Zagłoby, Zagumienna, Zamkowa, Zbyszka i Danusi, Zielna, Zielona, Zofii Nałkowskiej Zuzanny Morawskiej, Zygmunta Krasińskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedla: Nr 8 „Kwiatowe” Nr 9 „Bloki” Nr 12 „Zachód” i wchodzące w ich skład ulice: 17 Stycznia – od rzeki, Aleja Zwycięstwa, Aleksandra Chełmońskiego, Aleksandra Świętochowskiego, Aleksandra Zelwerowicza, Aleksandry Bąkowskiej, Astrowa, Bartosza Głowackiego, Bohaterów Westerplatte, Bohaterów Września, Bolesława Biegasa, Bolesława Nodzykowskiego, Dębowa, Działkowa, Emilii Plater, Franciszka Rajkowskiego, Fryderyka Chopina, Gabriela Narutowicza, Gen. Józefa Hallera, Heleny Modrzejewskiej, Henryka Kuny, Henryka Sienkiewicza – do skrzyżowania z ul. 17 Stycznia, Henryka Sławika, Henryka Wieniawskiego, Hubala, Ignacego Krasickiego, Ignacego Paderewskiego, Jadwigi Dziubińskiej, Jana Matejki, Jasna, Joachima Lelewela, Józefa Węgrzyna, Juliusza Osterwy, Kaczeńców, Karola Kurpińskiego, Karola Szymanowskiego, Kazimiery Grzelakowej, Kazimierza Pułaskiego, Konwaliowa, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Ludomira Różyckiego, Ludwika Solskiego, Łukasza Cieplińskiego, Maksymiliana Marii Kolbe, Michała Ogińskiego, Mieczysława Dziemieszkiewicza „Roja”, Monte Cassino, Ogrodowa, Olchowa, Oskara Kolberga, Ostatni Grosz, Patriotów, Plac Józefa Piłsudskiego, Powstańców Warszawskich, Przyleśna, Romualda Traugutta, Różana, Rumiankowa, Siewna, Skrajna, Słoneczna, Spółdzielcza, Stanisława Moniuszki, Starowiejska, Stefana Czarnieckiego, Stefana Grota Roweckiego, Stefana Jaracza, Stefana Okrzei, Stefanii Sempołowskiej, Śmiecińska, Tadeusza Jureckiego, Tatarska, Tomasza Klonowskiego, Towarowa, Wesoła, Widna, Wiklinowa, Wiśniowa, Wita Stwosza, Włodzimierza Wolskiego, Wojciecha Bogusławskiego, Wyzwolenia, Zenobii Jelińskiej, Zielone Wzgórze
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedla: Nr 2 „Aleksandrówka II” Nr 3 „Aleksandrówka” Nr 4 „Śródmieście” i wchodzące w ich skład ulice: 11 Listopada, 11 Pułku Ułanów Legionowych, 17 Stycznia – do rzeki lewa strona, 3 Maja, Adama Mickiewicza, Armii Krajowej – lewa strona do ul. Władysława Sikorskiego, Armii Krajowej prawa strona do ul. Polnej, Augustiańska – do rzeki, Batalionów Chłopskich, Błękitna, Bolesława Kamińskiego, Bursztynowa, Gen. Mieczysława Smorawińskiego, Grodzka, Gwardii Ludowej WRN, Jana Kilińskiego – od ul. 17 Stycznia, Księdza Piotra Ściegiennego, Lazurowa, Małgorzacka, Mikołaja Kopernika, Nadfosna, Nowozagumienna, Orylska, Osiedle Ułanów, Piękna, Plac Tadeusza Kościuszki, Płońska – do ul. Orylskiej, Pogodna, Polna – lewa strona do ul. Armii Krajowej, Przelotna, Pułtuska – prawa strona, Rzeczkowska – lewa strona do ul. Wincentego Witosa, Stanisława Mikołajczyka, Strażacka, Szmaragdowa, Tadeusza Wyrzykowskiego, Warszawska, Wincentego Witosa – lewa strona do ul. Polnej, Wincentego Witosa – prawa strona do ul. Rzeczkowskiej, Władysława Sikorskiego, Zbigniewa Herberta, Zielona Ścieżka, Złota, Zygmunta Sierakowskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedla: Nr 5 „Płońska” Nr 6 „Słoneczne” Nr 7 „Przemysłowe” i wchodzące w ich skład ulice: Aleja Niepodległości, Armii Krajowej od ul. Polnej, Augustiańska – od rzeki, Bielińska, Ceramiczna, Chabrowa, Cicha, Cukrownicza, Czesława Słońskiego, Długa, Dobra, Dywizjonu 305, Fabryczna, Górna, Graniczna, Harcerska, Henryka Baranowskiego, Ignacego Łukasiewicza, Ignacego Mościckiego, Ireneusza Palińskiego, Jana Dziedzica, Jana Reutta, Jaśminowa, Julii Kratowskiej, Karola Szwanke, Kazimierza Żórawskiego, Kolonia, Niechodzka, Kolonijna, Krubińska, Krucza, Księcia Konrada II, Ludowa, Łąkowa, Malinowa, Marcina Kasprzaka, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Ranieckiej, Mazowiecka, Michała Bojanowskiego, Mleczarska, Młynarska, Niechodzka, Nizinna, Nowokolejowa, Nużewska, Obozowa, Okopowa, Osada Fabryczna, Partyzantów, Perłowa, Pęchcińska, Piwna, Płocka, Płońska od ul. Orylskiej, Podleśna, Polna – prawa strona do ul. Armii Krajowej, Przytorowa, Ptasia, Robotnicza, Rozy Roboty, Równa, Rzeczkowska – prawa strona do ul. Wincentego Witosa i od ul. Wincentego Witosa – prawa i lewa strona, Sezamkowa, Składowa, Sońska, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Szczurzynek, Szumna, Św. Anny, Św. Antoniego, Św. Floriana, Św. Franciszka, Św. Jadwigi, Św. Krzysztofa, Św. Marii Magdaleny, Św. Marka, Św. Mateusza, Św. Rodziny, Św. Stanisława Kostki, Tysiąclecia, Ułańska, Wędkarska, Wierzbowa, Wincentego Witosa – lewa strona od ul. Polnej do ul. Rzeczkowskiej i od ul. Rzeczkowskiej – prawa i lewa strona, Władysława Andersa, Wrzosowa, Zagrodowa, Żurawia, Żytnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów