Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatSołectwo Luzino ulice: Czesława Miłosza, Drzewiarza, Gen. Dąbrowskiego, Gen. Fieldorfa, Gen. Pułaskiego, Graniczna, Gryfa Pomorskiego, Grzybowa, Jana Pawła II, Kamienna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Ks. Jana Twardowskiego, Ks. Jastaka, Ks. Sumińskiego, Kusocińskiego, Majkowskiego, Majora Sucharskiego, Mickiewicza, Obrońców Poczty Gdańskiej, Obrońców Westerplatte, Olimpijska, Osiedlowa, Partyzantów, Polna, Prosta, Przemysłowa, Przy Torze, Pułkownika Dąbka, Siostry Faustyny, Spacerowa, Solidarności, Tartaczna, Wejherowska, Wielki Las, Władysława Markowskiego, Wojska Polskiego, Borowikowa, Kurkowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Luzino ulice: Akacjowa, Bukowa, Ceynowy, Cicha, Cisowa, Cedrowa, Derdowskiego, Dębowa, Dobra, Jaworowa, Kasztanowa, Klonowa, Leszczynowa, Letnia, Lęborska, Lipowa, Modrzewiowa, Olchowa, Orzechowa, Północna, Przyleśna, Sosnowa, Spółdzielców, Wierzbowa, Wilczka, Wybickiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Luzino ulice: Asnyka, Borówkowa, Chabrowa, Grabowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jodłowa, Konwaliowa, Malinowa, Oliwkowa, Owocowa, Paraszyńska, Południowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Słowackiego, Strzebielińska, Świerkowa, Truskawkowa, Wąska, Wiejska, Wrzosowa, Żurawinowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Luzino ulice: 10 Marca, 3 Maja, Bankowa, Bądkowskiego, Biała, Bursztynowa, Brylantowa, Diamentowa, Długa, Fiołkowa, Gen. Hallera, Gen. Sikorskiego, Grodzka, Jana Waraksy, Jasna, Jaśminowa, Koralowa, Krokusowa, Kryształowa, Ks. Rzepczyńskiego, Ks. Wryczy, Majora Hubala, Miętowa, Narcyzowa, Ofiar Grudnia 1970, Ofiar Stutthofu, Okrężna, Perłowa, Poprzeczna, Por. Bernarda Michałki, Różana, Rubinowa, Rumiankowa, Starowiejska, Strażacka, Szafirowa, Szmaragdowa, Topazowa, Turkusowa, Zakątna, Zbigniewa Herberta, Złota, Żołnierzy Niezłomnych
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Luzino ulice: Abrahama, Chopina, Chrobrego, Kaszubska, Konopnickiej, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Ks. Gończa, Ks. Machalewskiego, Ks. Sychty, Leona Roppla, Ogrodowa, Okólna, Pomorska, Remusa, Rotmistrza Pileckiego, Rybacka, Rzeczna, Sobieskiego, Stolema, Szkolna, Wejhera, Wiśniowa, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Luzino ulice: Dolna, Grabskiego, Krótka, Krzywa, Kuczewska, Łączna, Miła, Młyńska, Pawła Miotk, Piaskowa, Piękna, Robakowska, Wolna, Wspólna, Zacisze, Zgody, Żeromskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Luzino ulice: Brzozowa, Kwiatowa, Lawendowa, Łąkowa, Podgórna, Robotnicza, Słoneczna, Wschodnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Kębłowo ulice: Akacjowa, Baczyńskiego, Borówkowa, Brzechwy, Brzozowa, Bukowa, Charwatyńska, Dębowa, Diamentowa, Fiołkowa, Gen. Fieldorfa, Jagodowa, Jasna, Jaśminowa, Jesionowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Krótka, Lazurowa, Leszczynowa, Leśna Polana, Lęborska, Lipowa, Łąkowa, Makowa, Mickiewicza, Miętowa, Mjr. Szendzielarza, Narcyzowa, Norwida, Orzechowa, Reja, Reymonta, Rolnicza, Różana, Rubinowa, Rumiankowa, Sienkiewicza, Słowackiego, Spokojna, Staffa, Szafirowa, Świerkowa, Wiejska (od skrzyżowania z ul. Charwatyńską do skrzyżowania z ul. Chłopską, Ludową), Witosa, Wrzosowa, Wspólna, Zamkowa, Zbożowa, Żurawinowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Kębłowo ulice: 11 Listopada, Abrahama, Barokowa, Bursztynowa, Chłopska, Doktora Jagalskiego, Gen. Andersa, Gospodarska, Graniczna, Herberta, Heweliusza, Jodłowa, Kopernika, Kościuszki, Krokusowa, ks. Twardowskiego, Lema, Leśnicza, Łączna, Miłosza, Modrzewiowa, Morska, Obr. Helu, Okrężna, Orzeszkowej, Perłowa, Przyleśna, Pszczelarska, Solidarności, Strażacka, Śliwkowa, Uczniowska, Wejherowska, Wiejska (od skrzyżowania z ul. Chłopską, Ludową do skrzyżowania z ul. Wejherowską) Wiśniowa, Wolności, Zagrodowa, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Kębłowo ulice: 10 Lutego, 3 Maja, Broniewskiego, Cedrowa, Chopina, Chrobrego, Daglezjowa, Gdańska, Gen. Bema, Gen. Hallera, Grabowa, Gryczana, Hetmańska, Husarska, Kasztelańska, Klonowa, Kochanowskiego, Komandorska, Konopnickiej, Krasickiego, Krucza, Ks. Popiełuszki, Lawendowa, Leśna, Liliowa, Ludowa, Ogrodowa, Olchowa, Piaskowa, Polna, Północna, Prosta, Prusa, Pszeniczna, Rzepakowa, Siewna, Sobieskiego, Sosnowa, Starowiejska, Świętej Jadwigi, Topolowa, Waszyngtona, Wejhera, Wierzbowa, Wybickiego, Zakątna, Zamenhoffa, Żurawia, Żwirki i Wigury
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Zelewo, Kochanowo, Zielnowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Robakowo, Sychowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Milwino, Dąbrówka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Barłomino
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Wyszecino, Tępcz
Pokaż więcejkandydatliczba głosów