Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Henin, Poniatowa ulice: Henin, Jaśminowa, Kraczewicka od 2 do 15, Kraczewicka od 18 do 36 parzyste, Kraczewicka od 37d do końca, Lawendowa, Leśniczówka, Magnoliowa, Opolska, Rozwojowa, Różana, Sporniak, Wylotowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Łukasz Tomasz Król
54
(13,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
16
Wojciech Zarzycki
44
(11,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI"
-
15
Leszek Janusz Hulak
65
(16,58%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Janusz Nowomiejski
180
(45,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WOJCINOWICZA
-
14
Beata Iwona Falińska
49
(12,50%)
Okręg 2
Poniatowa ulice: Garażowa, Kraczewicka od 25 do 35 nieparzyste, Przechodnia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bożena Elżbieta Szwed
139
(29,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
16
Jerzy Seweryn Mogielnicki
50
(10,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI"
-
15
Katarzyna Józefa Krupa
101
(21,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krystyna Czuryszkiewicz
180
(38,30%)
Okręg 3
Poniatowa ulice: Nałęczowska od 9 do 15, Szkolna od 1 do 3.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Aleksandra Renata Szlachetka
139
(32,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
16
Ryszard Czuba
18
(4,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI"
-
15
Konrad Gołębiowski
117
(27,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Halina Danuta Kot
110
(25,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WOJCINOWICZA
-
14
Janusz Bogdan Chwaszczewski
40
(9,43%)
Okręg 4
Poniatowa ulice: Brzozowa, Nałęczowska 7, Szkolna od 5 do końca.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Długosz
79
(23,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
16
Sylwia Chojnacka
36
(10,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI"
-
15
Małgorzata Czarnecka
101
(30,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Monika Klocek
120
(35,71%)
Okręg 5
Poniatowa ulica: Kraczewicka od 17 do 23 nieparzyste.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dorota Maria Knyś
75
(21,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
16
Anna Bogumiła Adamska
72
(20,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI"
-
15
Wojciech Stanisław Waśko
48
(13,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wojciech Pętek
121
(34,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WOJCINOWICZA
-
14
Ireneusz Gawlik
31
(8,93%)
Okręg 6
Poniatowa ulice: 1 Maja, Gen. Józefa Bema 4 i 6, Młodzieżowa od 3 do 10, Nałęczowska 4 i 6.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Izabela Maria Kozińska
115
(29,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI"
-
15
Joanna Mazur
88
(22,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ewa Józefa Baranowska
161
(41,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WOJCINOWICZA
-
14
Anna Małgorzata Matusiak
20
(5,21%)
Okręg 7
Poniatowa ulice: Gen. Józefa Bema 2, Młodzieżowa 1, Nałęczowska 2, Słoneczna, Stefana Żeromskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Artur Janusz Wiśniewski
60
(18,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
16
Alina Winnicka-Świrkosz
13
(3,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI"
-
15
Grzegorz Zburzyński
160
(48,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zdzisław Bakalarz
62
(18,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WOJCINOWICZA
-
14
Klaudiusz Bartosz Matusiak
37
(11,14%)
Okręg 8
Poniatowa ulice: 11 Listopada, Wojska Polskiego, Fabryczna 4, Leśna, Modrzewiowa, Ogrodowa, Partyzantów, Zwycięstwa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Eugeniusz Chyła
111
(23,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI"
-
15
Małgorzata Anna Adamczyk
94
(20,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Michał Pruchniak
124
(26,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WOJCINOWICZA
-
14
Sławomir Sudy
29
(6,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Karolina Dygus
110
(23,50%)
Okręg 9
Poniatowa ulice: Dębowa, Krokusowa, Sosnowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Elżbieta Basiakowska
27
(8,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
16
Bożena Anna Szewc
20
(6,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI"
-
15
Mirosław Władysław Plandowski
75
(23,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kazimierz Gębka
77
(23,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WOJCINOWICZA
-
14
Mariusz Radosław Mroczkowski
27
(8,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA GRZESZCZYKA
-
20
Dariusz Grzeszczyk
100
(30,67%)
Okręg 10
Poniatowa ulice: Cicha, Fabryczna od 5 do końca, Jasna, Kolejowa, Lubelska, Młynki, Osiedlowa, Wspólna, Zachodnia, Zielona.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tatiana Lasota-Rodzik
32
(10,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
16
Tomasz Grzegorz Kuchta
25
(8,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI"
-
15
Dariusz Głogowski
76
(24,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Józef Chęć
68
(21,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNA SADOWSKA
-
19
Krystyna Teresa Sadowska
25
(8,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI DLA PONIATOWEJ
-
17
Beata Urszula Popiołek
57
(18,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Piotr Żywicki
29
(9,29%)
Okręg 11
Kocianów, Niezabitów, Niezabitów-Kolonia, Obliźniak, Wólka Łubkowska, Zofianka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Małgorzata Borowska
94
(20,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
16
Wojciech Kędziora
49
(10,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI"
-
15
Dariusz Wojciech Rożalski
114
(24,73%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Aneta Poniatowska
159
(34,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Maria Waś
45
(9,76%)
Okręg 12
Kowala Druga, Kowala Pierwsza, Spławy.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Karol Sołdek
171
(37,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Michał Stachyra
225
(48,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WOJCINOWICZA
-
14
Łukasz Mędrek
66
(14,29%)
Okręg 13
Kraczewice Prywatne, Kraczewice Rządowe, Szczuczki-Kolonia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marek Frąckiewicz
163
(32,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Wójcik
343
(67,79%)
Okręg 14
Poniatowa (wieś), Poniatowa-Kolonia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Pyda
103
(27,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dariusz Celejewski
269
(72,31%)
Okręg 15
Dąbrowa Wronowska, Plizin.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dorota Anna Włodarczyk-Chęć
73
(23,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI"
-
15
Beata Elżbieta Orzech
50
(16,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Rafał Hysa
69
(22,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEWERYNA RAZEM DLA DĄBROWY I PLIZINA
-
18
Seweryn Świątek
115
(37,46%)