Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Dólsk, Mały Dólsk
Pokaż więcej
Anna Czerwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONTYNUACJA POZYTYWNYCH PRZEMIAN
56
(43,41%)
Monika Elżbieta Rybicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA I ROZWÓJ GMINY
31
(24,03%)
Michał Andrzej Pamulak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(18,60%)
Krzysztof Józef Byrszel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CAŁEJ GMINY
18
(13,95%)
Okręg 2
Sołectwo Biechówko-część, miejscowości: Biechowo, Biechówko
Pokaż więcej
Żanetta Kruczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONTYNUACJA POZYTYWNYCH PRZEMIAN
17
(10,90%)
Karolina Skorupska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA I ROZWÓJ GMINY
36
(23,08%)
Kamil Kuliczkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(37,82%)
Dariusz Piotr Podlejski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(26,28%)
Grzegorz Stanisław Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTA ZIELIŃSKA
3
(1,92%)
Okręg 3
Sołectwo Gacki
Pokaż więcej
Marek Perlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA I ROZWÓJ GMINY
77
(71,30%)
Ewa Maria Gretkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(13,89%)
Judyta Maria Wróblewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CAŁEJ GMINY
16
(14,81%)
Okręg 4
Sołectwo Biechówko-część, miejscowość Lubocheń Sołectwo Gródek-część, miejscowość Gródek-część, ulice: Krótka, Laskowicka od nr 11 do końca, Łąkowa, Podgórna, Podzamcze
Pokaż więcej
Ryszard Leszek Dembek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONTYNUACJA POZYTYWNYCH PRZEMIAN
47
(40,87%)
Lucyna Talaśka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA I ROZWÓJ GMINY
42
(36,52%)
Hanna Zabrocka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(14,78%)
Jolanta Chylewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9
(7,83%)
Okręg 5
Sołectwo Gródek-część, miejscowość Gródek-część, ulice: Brzozowa, Cisowa, Kasztanowa, Kościelna, Miodowa, Modrzewiowa, Plac Jana Pawła II, Polna, Sosnowa, Spacerowa, Szkolna, Świerkowa, Zaułek, Żwirowa
Pokaż więcej
Franciszek Tadeusz Mroziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONTYNUACJA POZYTYWNYCH PRZEMIAN
45
(34,88%)
Grażyna Barbara Sośnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA I ROZWÓJ GMINY
20
(15,50%)
Emil Nowakowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(41,86%)
Karolina Miloch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6
(4,65%)
Stella Anna Jaszkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTA ZIELIŃSKA
4
(3,10%)
Okręg 6
Sołectwo Gródek-część, miejscowość Gródek-część, ulice: Hoffmana, Kwiatowa, Laskowicka od nr 1 do nr 10, Leśna, Łączna, Nowy Świat, Ogrodowa, Okrężna, Osiedlowa, Piaskowa, Wdecka, Wodna, Wypoczynkowa, miejscowość: Kaliska, Leosia
Pokaż więcej
Tadeusz Kazimierz Partyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONTYNUACJA POZYTYWNYCH PRZEMIAN
15
(13,39%)
Ryszard Leszek Popielas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA I ROZWÓJ GMINY
53
(47,32%)
Roman Bolesław Krywald
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(36,61%)
Izabela Teresa Paszek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3
(2,68%)
Okręg 7
Sołectwo Gródek-część: miejscowość Gródek-część, ulice: Słoneczna, Wędkarska, Wrzosowa
Pokaż więcej
Piotr Dawid Świderski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONTYNUACJA POZYTYWNYCH PRZEMIAN
46
(23,71%)
Piotr Paweł Rybka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA I ROZWÓJ GMINY
11
(5,67%)
Marian Józef Krywald
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(57,22%)
Natalia Strojecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(13,40%)
Okręg 8
Sołectwo Drzycim-część, miejscowość Drzycim-część, ulice: Handlowa, Kościelna, Podgórna, Szkolna
Pokaż więcej
Barbara Kruczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA I ROZWÓJ GMINY
64
(44,76%)
Sebastian Herman
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(20,98%)
Jarosław Józef Deręgowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(12,59%)
Katarzyna Kantak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTA ZIELIŃSKA
15
(10,49%)
Mariusz Piotr Renkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CAŁEJ GMINY
16
(11,19%)
Okręg 9
Sołectwo Drzycim-część, miejscowość Drzycim-część, ulice: Dworcowa, Młyńska, Polna, Świecka, Wodna
Pokaż więcej
Renata Teresa Wielewicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONTYNUACJA POZYTYWNYCH PRZEMIAN
12
(8,57%)
Julita Anna Gosieniecka-Żurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA I ROZWÓJ GMINY
32
(22,86%)
Korneliusz Zdzisław Krauze
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(31,43%)
Jan Alojzy Zakrzewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10
(7,14%)
Gabriela Błażejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTA ZIELIŃSKA
32
(22,86%)
Dorota Iwona Chmielewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CAŁEJ GMINY
10
(7,14%)
Okręg 10
Sołectwo Drzycim-część, miejscowość Drzycim-część, ulice: Broniewskiego, Bydgoska, Dolna, Krótka, Kwiatowa, Miodowa
Pokaż więcej
Elżbieta Riesop
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONTYNUACJA POZYTYWNYCH PRZEMIAN
27
(21,26%)
Sławomir Piotr Moczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA I ROZWÓJ GMINY
33
(25,98%)
Hanna Danuta Kotlenga-Jagielska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(19,69%)
Grzegorz Zakrzewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10
(7,87%)
Elżbieta Ostrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTA ZIELIŃSKA
6
(4,72%)
Patryk Ziemiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CAŁEJ GMINY
26
(20,47%)
Okręg 11
Sołectwo Drzycim-część, miejscowość Drzycim-część, ulice: Boczna, Cicha, Kolejowa, Leśna, Miła, Okrężna, Osiedlowa, Piękna, Poprzeczna, Spokojna
Pokaż więcej
Marzena Brugier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONTYNUACJA POZYTYWNYCH PRZEMIAN
28
(20,29%)
Elżbieta Babińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA I ROZWÓJ GMINY
78
(56,52%)
Robert Grzegorz Sworowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10
(7,25%)
Elżbieta Konieczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTA ZIELIŃSKA
2
(1,45%)
Katarzyna Zielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CAŁEJ GMINY
20
(14,49%)
Okręg 12
Sołectwa: Dąbrówka, Krakówek
Pokaż więcej
Zygmunt Wycinek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONTYNUACJA POZYTYWNYCH PRZEMIAN
59
(47,58%)
Michał Drab
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(26,61%)
Wanda Janina Wyłupska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(25,81%)
Okręg 13
Sołectwo Jastrzębie
Pokaż więcej
Zenon Roman Janiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONTYNUACJA POZYTYWNYCH PRZEMIAN
65
(32,34%)
Zofia Maria Milhausen
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA I ROZWÓJ GMINY
13
(6,47%)
Agnieszka Witak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(15,92%)
Krystian Robert Gałkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(8,96%)
Danuta Romualda Zielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTA ZIELIŃSKA
2
(1,00%)
Marlena Barbara Ziątkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CAŁEJ GMINY
71
(35,32%)
Okręg 14
Sołectwo Sierosław
Pokaż więcej
Ireneusz Gaca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONTYNUACJA POZYTYWNYCH PRZEMIAN
55
(31,79%)
Sylwia Katarzyna Żbikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA I ROZWÓJ GMINY
99
(57,23%)
Daniel Tadeusz Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(9,83%)
Małgorzata Rzeźnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTA ZIELIŃSKA
2
(1,16%)
Okręg 15
Sołectwo Wery
Pokaż więcej
Małgorzata Katczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONTYNUACJA POZYTYWNYCH PRZEMIAN
24
(23,30%)
Maria Halina Majewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA I ROZWÓJ GMINY
15
(14,56%)
Radosław Włoch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(21,36%)
Monika Krystyna Lubińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2
(1,94%)
Ewa Teresa Ancuta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTA ZIELIŃSKA
26
(25,24%)
Julita Żabińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CAŁEJ GMINY
14
(13,59%)