Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Latosówka, Rajsko, Wancerzów
Pokaż więcej
Krzysztof Piotr Kubat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA
67
(12,74%)
Zbigniew Paweł Radecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(11,22%)
Patryk Mariusz Woźnica
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
252
(47,91%)
Andrzej Antoni Bogucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ WANCERZOWA I LATOSÓWKI
148
(28,14%)
Okręg 2
Jaskrów ulice: Częstochowska numery nieparzyste, Boczna, Brzozowa, Jutrzenki, Klonowa, Kwiatowa, Lazurowa, Leśna, Mirowska, Pogodna, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Widokowa
Pokaż więcej
Mieczysława Otylia Gaudy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ
149
(49,50%)
Marcin Paweł Kluczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA
100
(33,22%)
Jan Szczepan Gaudy
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(17,28%)
Okręg 3
Jaskrów ulice: Częstochowska numery parzyste, Hektarowa, Ołowianka, Pszczela, Rędzińska, Rumiankowa, Skalna, Wrzosowa, Zielona
Pokaż więcej
Adam Marcin Gawron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ
124
(42,61%)
Monika Agnieszka Adamowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA
37
(12,71%)
Mariola Urszula Juszczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
130
(44,67%)
Okręg 4
Jaskrów ulice: Jurajska, Starowiejska, Willowa, Kościelna, Wschodnia, Chabrowa
Pokaż więcej
Bogusław Marek Gawron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ
193
(60,88%)
Monika Wioletta Chmielarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA
40
(12,62%)
Elżbieta Dominika Tyras
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(12,30%)
Janusz Bogusław Skrzypkowiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(14,20%)
Okręg 5
Cegielnia, Kuchary
Pokaż więcej
Monika Iwona Kubik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ
185
(42,43%)
Anna Magdalena Borówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA
7
(1,61%)
Mariusz Kazimierz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
193
(44,27%)
Gabriel Zbigniew Całus
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(11,70%)
Okręg 6
Jaźwiny, Kuśmierki, Mokrzesz, Pniaki Mokrzeskie
Pokaż więcej
Łukasz Stanisław Całusiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ
207
(54,76%)
Zenon Roman Rak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA
98
(25,93%)
Aleksandra Bożena Matląg
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(19,31%)
Okręg 7
Monika Iwona Pardela
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
152
(48,72%)
Anna Danuta Chodkowska-Bekus
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(8,33%)
Justyna Anna Bryl-Michoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
48
(15,38%)
Katarzyna Maria Bajor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ WANCERZOWA I LATOSÓWKI
86
(27,56%)
Okręg 8
Gąszczyk, Siedlec
Pokaż więcej
Krzysztof Józef Choryłek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ
215
(74,91%)
Katarzyna Teresa Gawron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA
72
(25,09%)
Okręg 9
Marian Jaksender
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ
79
(33,76%)
Łukasz Damian Deska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA
37
(15,81%)
Robert Ryszard Rospondek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(13,68%)
Bożena Pluta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
86
(36,75%)
Okręg 10
Robert Józef Misztal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ
165
(69,92%)
Andrzej Gabriel Strojec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA
45
(19,07%)
Renata Teresa Gawron
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(11,02%)
Okręg 11
Małusy Małe, Małusy Wielkie
Pokaż więcej
Grzegorz Jerzy Całus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ
112
(32,94%)
Leszek Mieczysław Sieradzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA
99
(29,12%)
Michał Marek Stępień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(20,00%)
Beata Kazimiera Białek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(17,94%)
Okręg 12
Mstów ulice: Chopina, Częstochowska, Kamienna, Kilińskiego, Mikołaja Kopernika, Kościelna bez nr 2, Krótka, Norwida, Partyzantów, Plac Mickiewicza bez od nr 1 do nr 10, Sienkiewicza, Skłodowskiej-Curie, Słowackiego
Pokaż więcej
Eugeniusz Tomasz Cierpiałowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ
155
(33,84%)
Beata Agnieszka Figzał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA
92
(20,09%)
Justyna Maria Klimczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
164
(35,81%)
Aldona Maria Całusińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(10,26%)
Okręg 13
Mstów ulice: 16 Stycznia, Jurajska, Kajakowa, Kościelna nr 2, Kościuszki, Leśna, Nadrzeczna, Nowa, Ogrodowa, Parkowa, Plac Mickiewicza od nr 1 do nr 10, Spacerowa, Sportowa, Świerkowa, Widokowa, Wolności, Źródlana
Pokaż więcej
Zbigniew Julian Bigosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ
177
(39,60%)
Artur Robert Bigosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA
79
(17,67%)
Zbigniew Ludwik Nowicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(27,96%)
Dagmara Monika Mazurek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(14,77%)
Okręg 14
Kłobukowice, Łuszczyn, Zawada
Pokaż więcej
Jerzy Janusz Siwek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
258
(71,67%)
Marzena Anna Migoń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
102
(28,33%)
Okręg 15
Grzegorz Tadeusz Stachurski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ
59
(21,93%)
Andrzej Paweł Leśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KRZYSZTOFA KUBATA
145
(53,90%)
Karolina Katarzyna Szczepanik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(12,27%)
Adam Stanisław Śpiewak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(11,90%)