Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ujście: ul. Dworcowa, Nad Gwdą, Łąkowa, Pilska, Portowa, Spokojna, Wierzbowa, Władysława Jagiełły
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Małgorzata Masalska
9
(4,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GREGORCZYKA
-
18
Janusz Piotr Gregorczyk
34
(15,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDAN BIENIAS
-
15
Bogdan Mariusz Bienias
87
(38,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE
-
14
Grażyna Rzeczycka
94
(41,96%)
Okręg 2
Ujście: ul. Browarska, Kręta, Rybacka, Sienkiewicza, Stary Rynek, Strażacka, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Wiosny Ludów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE
-
13
Andrzej Stanisław Zachara
109
(66,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE
-
14
Barbara Maria Pacholska
56
(33,94%)
Okręg 3
Ujście: ul. Kanałowa, Chodzieska, Polna, Strzelecka, Szpitalna, Zeidlera
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Magdalena Maria Maćkowiak
52
(17,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE
-
13
Henryk Parecki
195
(64,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE
-
14
Estera Serówka
54
(17,94%)
Okręg 4
Ujście: ul. 50 - Lecia Niepodległości, Staszica, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Andrzej Sawiński
37
(12,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE
-
13
Jan Tomasz Sroka
102
(35,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UJŚCIE DLA NAS-MY DLA UJŚCIA
-
17
Ewa Michniewicz
59
(20,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE
-
14
Janusz Piotr Chamarczuk
93
(31,96%)
Okręg 5
Ujście: ul. Czarnkowska, Huty Szkła, Notecka, Podgórna, Osiedle Szklary
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE
-
13
Leszek Stanisław Grochal
67
(37,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE
-
14
Agnieszka Dorota Budzińska
114
(62,98%)
Okręg 6
Ujście: Osiedle Górne 1A - 2D, Osiedle Hutnika, Osiedle Szklary II
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Krzysztof Jerzy Kaja
11
(4,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE
-
13
Tomasz Ponicki
132
(50,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE
-
14
Marek Jankowski
118
(45,21%)
Okręg 7
Ujście: ul. Ogrodowa, Osiedle Górne od 3A do końca, Wichrowe Wzgórze, Rzemieślnicza
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Krzysztof Marcin Skrobek
30
(9,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE
-
13
Piotr Flejszerowicz
162
(49,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE
-
14
Mariusz Stanisław Podgórski
134
(41,10%)
Okręg 8
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE
-
13
Roman Wrotecki
244
(82,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAW NASZ DOM
-
16
Maciej Lipiński
15
(5,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE
-
14
Małgorzata Anna Grams
37
(12,50%)
Okręg 9
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE
-
13
Wojciech Skibiński
129
(56,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE
-
14
Krzysztof Sikora
100
(43,67%)
Okręg 10
Kruszewo: Leśna, Lipowa, Parkowa, Pilska, Starowiejska, Towarowa, Węglewska
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Marian Tadeusz Kurek
36
(14,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE
-
13
Bernadeta Beata Polcyn
94
(39,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE
-
14
Julian Szczepan Graś
111
(46,06%)
Okręg 11
Kruszewo: ul. Dworcowa, Szkolna, Wybudowanie, Polna; Bronisławki
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Sebastian Ryszewski
69
(30,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE
-
13
Halina Teresa Wasilewska
57
(25,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE
-
14
Hubert Polarczyk
98
(43,75%)
Okręg 12
Nowa Wieś Ujska 1a - 67a
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Klaudia Nizgórska
28
(11,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE
-
13
Alicja Józefa Luberska
96
(39,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE
-
14
Andrzej Teodor Piechocki
121
(49,39%)
Okręg 13
Nowa Wieś Ujska od 68 do końca, Węglewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE
-
13
Jan Roman Maślak
129
(60,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE
-
14
Katarzyna Ewa Suchocka
83
(39,15%)
Okręg 14
Byszki, Chrustowo
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Grzegorz Spytek
42
(17,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE
-
13
Kazimierz Zbigniew Czyrski
95
(40,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE
-
14
Roman Rożek
98
(41,70%)
Okręg 15
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE
-
13
Cecylia Irena Witczak
146
(61,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE
-
14
Marek Jan Trzciński
92
(38,66%)