Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Myszków ulice: Akacjowa, Aleja Wolności, Armii Krajowej, Astrów, Azaliowa, Batalionów Chłopskich, Błotna, Brzozowa, Ceramiczna od nr 1 do nr 20 i nieparzyste od nr 21 do nr 27, Chopina nr 13 i nr 22, Ciemna, Czarnieckiego, Dębowa, Dywizjonu 303, Działkowców, Fiołkowa, Folwarczna, Franulka, Goździkowa, Grabowa, Inwestycyjna, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kameliowa, Kasztanowa, Klonowa, Korczaka, Kościuszki nieparzyste od nr 1 do nr 39 i parzyste od nr 2 do nr 16A, Kowalczyki, Krasickiego, Krucza, Kwiatowa, Labry, Legionów, Leśna, Lipowa, Lotnicza, Łąkowa, Macierzanki, Malinowa, Mała Szpitalna, Marszałka Piłsudskiego, Miedziana, Miła, Miodowa, Okopowa, Okrzei, Olszowa, Pińczycka, Poprzeczna, Ptasia, Powstania Styczniowego, Pułaskiego, Pusta, Rolnicza, Równoległa, Rybna, Sadowa, Słowackiego nieparzyste od nr 1 do nr 109 i parzyste od nr 2 do nr 92, Smudzówka, Sosnowa, Spółdzielcza bloki 1, 3, 4, 4A, 5, 6A, 8, Stalowa, Storczykowa, Strugi, Szkolna, Szpitalna, Świerkowa, Topolowa, Tuwima, Tulipanowa, Warta, Widok, Wierzbowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wspólna, Wyzwolenia, Zaułek, Zawilcowa, Zielna, Żelazna, Żelisławicka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jerzy Jan Bryś
37
(1,09%)
-
3
Elżbieta Jadwiga Rogacka
43
(1,26%)
-
1
Andrzej Wójcik
81
(2,38%)
-
4
Łukasz Krzysztof Marek
11
(0,32%)
-
6
Bożena Felicja Duda
9
(0,26%)
-
7
Mirosława Barbara Matyja
28
(0,82%)
-
5
Jarosław Adam Jackiewicz
7
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE
-
4
Jerzy Torbus
75
(2,20%)
-
5
Paweł Stanisław Oleksiak
79
(2,32%)
-
6
Agata Beata Dębińska
25
(0,73%)
-
2
Marzena Dorota Kozak
146
(4,29%)
-
1
Zenon Ludwikowski
79
(2,32%)
-
7
Sylwia Katarzyna Błaszczyk
20
(0,59%)
-
3
Daniel Robert Borek
196
(5,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY
-
4
Bogdan Łabęcki
21
(0,62%)
-
2
Ewa Emilia Gołuchowska
117
(3,44%)
-
3
Tamara Gabriela Koczur
51
(1,50%)
-
5
Kamila Natalia Hrut
29
(0,85%)
-
1
Norbert Piotr Jęczalik
267
(7,85%)
-
6
Marek Zbigniew Siwek
47
(1,38%)
-
7
Agnieszka Marta Szafrańska
45
(1,32%)
KOMITET WYBORCZY „FORUM MIESZKAŃCÓW”
-
3
Andrzej Jan Będkowski
74
(2,18%)
-
4
Magdalena Mariola Kos
81
(2,38%)
-
5
Piotr Andrzej Rejman
70
(2,06%)
-
2
Bożena Stanisława Biedroń
30
(0,88%)
-
1
Grzegorz Robert Gorzkowski
96
(2,82%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jerzy Mieczysław Woszczyk
316
(9,29%)
-
2
Dominik Seweryn Lech
295
(8,67%)
-
3
Zbigniew Stanisław Kawka
79
(2,32%)
-
5
Zbigniew Włodzimierz Adamowski
72
(2,12%)
-
4
Dorota Małgorzata Witnik-Sobota
35
(1,03%)
-
6
Anna Diana Brodzińska
13
(0,38%)
-
7
Dorota Kania
37
(1,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Iwona Anna Skotniczna
315
(9,26%)
-
4
Edyta Maria Czyż
67
(1,97%)
-
3
Marcin Jan Kurek
62
(1,82%)
-
5
Jolanta Teresa Brzdąk
47
(1,38%)
-
7
Jan Ryszard Garncarz
45
(1,32%)
-
2
Ryszard Feliks Musialik
207
(6,08%)
-
6
Piotr Henryk Prusko
48
(1,41%)
Okręg 2
Myszków ulice: Barwna, Błękitna, Bory, Budowlana, Bystra, Cegielniana, Chabrów, Chłodna, Chmurna, Chopina bez nr 13 i nr 22, Ciasna, Cmentarna, Długosza, Dobra, Dolna, Fabryczna, Galenowa, Gospodarcza, Graniczna, Gruchla, Hutników, Jaworznicka, Jedwabna, Kilińskiego, Kolejowa, Kopalnia, Kopernika, Koronacyjna, Krakowska, Kręta, Królowej Jadwigi, Krótka, Krzywa, Ks. Prałata Zdzisława Skrzeka, Kwarcowa, Lisia, Łowcza, Malownicza, Millenium, Młyńska, Modrzejowska, Mrzygłodzka, Myśliwska, Nadrzeczna, Namysłowskiego, Nierada, Odlewnicza, Odrodzenia, Ogrodowa, Paderewskiego, Palmowa, Papiernia, Papieska, Parkowa, Partyzantów, Piękna, Plac Sportowy, Pogodna, Pohulańska, Poniatowskiego, Porębska, Projektowana, Prymasa Wyszyńskiego bloki 12, 16, 18, Przemysłowa, Ręby, Robotnicza, Rolna, Różana, Rynek, Rynkowa, Rysia, Sarnia, Siewierska, Sikorka, Słoneczna, Spacerowa, Stawowa, Szeroka, Tęczowa, Teodora Marszałka, Towarowa, Traugutta, Ustronie, Waryńskiego, Witosa, Włodowska, Zacisze, Zajęcza, Zamenhoffa, Zawiercka, 11 Listopada bloki 1, 3, 5, 8, 10, 12, 13, 14, 20, 22, 24 oraz wszystkie budynki prywatne, 1 Maja od nr 46 do końca, 8 Marca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Monika Maria Wojtaszewska
2
(0,05%)
-
5
Agnieszka Ewa Sowa
8
(0,20%)
-
6
Paweł Wojciech Fabisiak
10
(0,25%)
-
2
Janusz Stanisław Kuśmierek
29
(0,71%)
-
1
Marta Helena Bednarska-Gil
133
(3,27%)
-
3
Dariusz Piotr Cupiał
37
(0,91%)
-
4
Andrzej Antoni Machura
11
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE
-
3
Tobiasz Władysław Buła
82
(2,01%)
-
2
Andrzej Piotr Prokop
14
(0,34%)
-
4
Katarzyna Elżbieta Piedo
9
(0,22%)
-
1
Łukasz Konrad Gołuchowski
19
(0,47%)
-
5
Elżbieta Maria Bąk
3
(0,07%)
-
6
Malwina Ewa Czapnik
8
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY
-
1
Adam Michał Zaczkowski
272
(6,68%)
-
7
Mateusz Tadeusz Musialik
26
(0,64%)
-
6
Aleksandra Irena Wrzosowska
14
(0,34%)
-
8
Adam Artur Rogala
31
(0,76%)
-
2
Monika Mieczysława Pniakowska-Syska
120
(2,95%)
-
4
Justyna Józefa Nowakowska
52
(1,28%)
-
3
Robert Zbigniew Męcik
36
(0,88%)
-
5
Justyna Józefa Tomzik
19
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY „FORUM MIESZKAŃCÓW”
-
3
Izabela Wacława Tkaczyk
30
(0,74%)
-
2
Katarzyna Anna Dziwińska
7
(0,17%)
-
5
Grzegorz Franciszek Rok
5
(0,12%)
-
4
Katarzyna Elżbieta Milczarek
25
(0,61%)
-
1
Bartosz Mateusz Lachór
51
(1,25%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Marian Tylkowski
213
(5,23%)
-
4
Ewa Anna Ziajska-Łazaj
293
(7,20%)
-
3
Beata Sylwia Jakubiec-Bartnik
580
(14,25%)
-
1
Beata Magdalena Pochodnia
333
(8,18%)
-
2
Zofia Anna Jastrzębska
534
(13,12%)
-
8
Henryk Kaźmierczak
35
(0,86%)
-
7
Sylwia Barbara Męcik
52
(1,28%)
-
6
Grzegorz Robert Kapuściak
46
(1,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Robert Krzysztof Nowak
64
(1,57%)
-
3
Edmund Konieczniak
82
(2,01%)
-
8
Anna Kinga Dzierżyńska
34
(0,84%)
-
2
Mirosława Barbara Picheta
288
(7,08%)
-
1
Tomasz Michał Załęcki
362
(8,89%)
-
6
Agnieszka Anna Budek
54
(1,33%)
-
4
Elżbieta Maria Sobocińska
24
(0,59%)
-
7
Paula Marta Rabsztyn
23
(0,57%)
Okręg 3
Myszków ulice: Jagodzińska, Majora Hubala, Majora Sucharskiego parzyste od nr 2 do nr 78, 80, 82, 84, 86 i nieparzyste od nr 1 do końca, Prymasa Wyszyńskiego bloki nr 11, 13, 15, 15A, 19, 19A oraz wszystkie budynki prywatne, Sikorskiego, Skłodowskiej, Zielona, 11 Listopada bloki nr 30, 30A, 32, 32A, 32B, 34
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE
-
3
Danuta Joanna Kula
20
(0,69%)
-
5
Aleksandra Wiesława Tarapacz
27
(0,94%)
-
7
Sławomir Janas
30
(1,04%)
-
4
Violetta Elżbieta Kostrzewska-Tatus
7
(0,24%)
-
1
Andrzej Adam Giewon
234
(8,13%)
-
6
Joanna Helena Wojdyła
24
(0,83%)
-
2
Sławomir Stanisław Kaczyński
115
(3,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY
-
6
Piotr Damian Dąbrowski
14
(0,49%)
-
4
Marcin Paweł Kurowski
23
(0,80%)
-
3
Dorota Czerwińska-Kolczyk
30
(1,04%)
-
7
Adriana Katarzyna Kaźmierczak
77
(2,67%)
-
2
Tomasz Marcin Szlenk
341
(11,84%)
-
1
Dariusz Jan Muszczak
170
(5,90%)
-
5
Elżbieta Zielonka-Bigajczyk
40
(1,39%)
KOMITET WYBORCZY „FORUM MIESZKAŃCÓW”
-
2
Sławomir Józef Dymczyk
109
(3,78%)
-
4
Stanisław Jerzy Węgrzyn
39
(1,35%)
-
3
Malwina Katarzyna Wodzyńska
10
(0,35%)
-
1
Eugeniusz Kazimierz Bugaj
248
(8,61%)
-
5
Anna Zofia Grzywacz
2
(0,07%)
-
6
Jadwiga Antonina Matyja
11
(0,38%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Barbara Zofia Pstrowska
83
(2,88%)
-
4
Olga Anna Marcińczyk
55
(1,91%)
-
3
Tomasz Marcin Wójcik
133
(4,62%)
-
6
Michał Wiktor Musialik
35
(1,22%)
-
7
Marek Adam Kołodziejczyk
37
(1,28%)
-
1
Jacek Sławomir Trynda
239
(8,30%)
-
5
Monika Katarzyna Kokoszka
19
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Jadwiga Anna Potaczała
39
(1,35%)
-
2
Tomasz Piotr Białko
112
(3,89%)
-
3
Dominik Jan Ociepa
86
(2,99%)
-
1
Małgorzata Iwona Skinder
255
(8,85%)
-
6
Kazimiera Gabriela Górniak
69
(2,40%)
-
7
Andrzej Wiesław Galas
102
(3,54%)
-
4
Piotr Kazimierz Pstrowski
45
(1,56%)
Okręg 4
Myszków ulice: Asnyka, Bociania, Boczna, Broniewskiego, Buraczana, Ceramiczna parzyste od nr 22 do nr 28 i wszystkie od nr 29 do nr 51, Chmielna, Dorodna, Dworska, Gałczyńskiego, Gołębia, Gryczana, Grzybowa, Górna, Górnicza, Helenówka, Jagiellońska, Jana Pawła II, Jaskółcza, Kamienna, Kawcza, Kazimierza Wielkiego. Kochanowskiego, Konopnickiej, Kościelna, Kościuszki parzyste od nr 18 do nr 40 i wszystkie od nr 41 do końca, Kowalska, Koziegłowska, Kraszewskiego, Kwiatkowskiego, Letniskowa, Lniana, Ludowa, Mickiewicza, Mokra, Murarska, Nowowiejska, Ofiar Katynia, Orzeszkowej, Orla, Osińska Góra, Pawia, PCK, Piaskowa, Piastowska, Piekarska, Plac Dworcowy, Podgórna, Polna, Powstańców Śląskich, Pożarowa, Prusa, Prymasa Wyszyńskiego bloki nr 6 i nr 8, Przyległa, Pszenna, Reja, Reymonta, Rymarska, Sienkiewicza, Sobieskiego, Słowackiego parzyste od nr 94 do końca i nieparzyste od nr 111 do końca, Słowicza, Słowiańska, Sokola, Sowia, Spółdzielcza bloki nr 6, 10, 12, 14, 16, 18, Staszica, Stefana Batorego, Stolarska, Strażacka, Strusia, Szczygla, Szewska, Szpacza, Średnia, Urodzajna, Wapienna, Wąska, Wesoła, Wronia, Ziemniaczana, Żarecka, Żeromskiego, Żniwna, Żurawia, Żytnia, 1 Maja od nr 1 do nr 45, 3 Maja, 11 Listopada bloki nr 9 i nr 11
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marcin Piotr Męcik
62
(2,00%)
-
3
Katarzyna Dorota Drapacz
11
(0,35%)
-
6
Andrzej Plutowski
22
(0,71%)
-
1
Piotr Lucjan Czyż
60
(1,93%)
-
7
Barbara Wiktoria Kalińska
13
(0,42%)
-
4
Joanna Beata Gocyła
23
(0,74%)
-
5
Anna Hamerla
9
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE
-
1
Włodzimierz Jan Gołuchowski
87
(2,80%)
-
5
Bogdan Józef Słabosz
12
(0,39%)
-
3
Leszek Stanisław Mazanek
13
(0,42%)
-
2
Wacław Gabryś
84
(2,70%)
-
4
Sylwia Dominika Kozak
12
(0,39%)
-
6
Katarzyna Beata Kurzak
9
(0,29%)
-
7
Sonia Magdalena Konieczko
22
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY
-
2
Zbigniew Stanisław Bartos
140
(4,51%)
-
4
Monika Maria Płaczek
46
(1,48%)
-
1
Magdalena Barbara Balwierz
159
(5,12%)
-
3
Anna Marta Wojtyla
44
(1,42%)
-
5
Grzegorz Janusz Pala
155
(4,99%)
-
6
Karol Tomasz Maślanka
78
(2,51%)
-
7
Piotr Paweł Nowakowski
57
(1,83%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Mariusz Grzegorz Maligłówka
171
(5,50%)
-
5
Zdzisława Krystyna Wieczorek
21
(0,68%)
-
7
Sylwia Paulina Węgrzyn-Ziębińska
56
(1,80%)
-
6
Mariusz Zdzisław Kaczmarczyk
67
(2,16%)
-
1
Halina Elżbieta Skorek-Kawka
292
(9,40%)
-
4
Wiesław Niedzielski
124
(3,99%)
-
3
Robert Jakub Czerwik
292
(9,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Elżbieta Ewa Doroszuk
351
(11,30%)
-
6
Bożena Maria Koral
96
(3,09%)
-
4
Robert Józef Sroka
154
(4,96%)
-
2
Sławomir Mieczysław Jałowiec
182
(5,86%)
-
5
Marian Kazimierz Poninkiewicz
32
(1,03%)
-
3
Edward Antoni Noszczyk
128
(4,12%)
-
7
Bożena Agnieszka Iłczyk
23
(0,74%)