Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Lubsza ulice: Brzeska od nr 1 do 50, Kwiatowa, Leśna, Spacerowa, Wypoczynkowa, Zacisze
Pokaż więcej
Mariusz Kownacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO
102
(51,26%)
Grażyna Elżbieta Kocik
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
24
(12,06%)
Beata Czesława Frąckowiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(20,10%)
Jan Krzysztof Minosora
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
33
(16,58%)
Okręg 2
Sołectwo Lubsza ulice: Akacjowa, Brzeska od nr 51 do końca, Cicha, Cisowa, Dębowa, Jodłowa, Klonowa, Lechicka, Lipowa, Sadowa, Słoneczna, Sosnowa, Zielona
Pokaż więcej
Grzegorz Krzysztof Czernicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO
119
(61,34%)
Zbigniew Janusz Hryniuk
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
24
(12,37%)
Łukasz Krzysztof Bezuszko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(26,29%)
Okręg 3
Sołectwo Lubsza ulice: Gospodarcza, Kamienna, Kukurydziana, Ogrodowa, Panieńska, Polna, Stawowa, Szczegółowa, Szkolna, Plac im. Kombatantów Polskich
Pokaż więcej
Aneta Magdalena Januszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO
101
(46,33%)
Anna Agata Gancarczyk
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
32
(14,68%)
Grażyna Foryś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(38,99%)
Okręg 4
Sołectwa: Lubicz, Nowe Kolnie, Śmiechowice
Pokaż więcej
Jolanta Zofia Zubrzycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO
72
(40,22%)
Janina Wcisło
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
86
(48,04%)
Agnieszka Agata Buczyńska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
21
(11,73%)
Okręg 5
Sołectwo Czepielowice
Pokaż więcej
Józef Jan Jędrysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO
119
(48,37%)
Henryk Krzysztof Banasiuk
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
80
(32,52%)
Wiktor Małecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(19,11%)
Okręg 6
Sołectwo Kościerzyce: numery od 1 do 65, 66b - 66f, 67 - 67a, 108, 108a, 110, 112, 116, a także 122 - 136 oraz od nr 155 do końca
Pokaż więcej
Aurelia Maria Heidel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO
89
(47,59%)
Renata Agnieszka Gbur-Wantuch
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
98
(52,41%)
Okręg 7
Sołectwo Kościerzyce: numery 66, 66a oraz od nr 68 do nr 121 A (z wyłączeniem nr 108, 108a, 110, 112, 116), 137 - 154 (osiedle po PGR)
Pokaż więcej
Iwona Marlena Doszna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO
83
(52,87%)
Zdzisława Stelmach
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
74
(47,13%)
Okręg 8
Sołectwa: Garbów, Pisarzowice
Pokaż więcej
Elżbieta Maria Szymczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO
125
(40,72%)
Karolina Patrycja Hałat
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
31
(10,10%)
Arkadiusz Daniel Zając
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(23,78%)
Rafał Stanisław Mróz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
78
(25,41%)
Okręg 9
Sołectwa: Michałowice, Piastowice
Pokaż więcej
Tomasz Literowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO
101
(31,08%)
Andrzej Jan Andruchów
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
72
(22,15%)
Adam Krzywy
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(23,08%)
Barbara Łucja Załugowicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
77
(23,69%)
Okręg 10
Sołectwa: Myśliborzyce, Szydłowice
Pokaż więcej
Piotr Dariusz Hrynczyszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO
42
(14,63%)
Ryszard Eugeniusz Zborowski
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
95
(33,10%)
Stanisław Kowalkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(31,36%)
Bogusław Grzegorz Dąbkowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
60
(20,91%)
Okręg 11
Sołectwo Błota
Pokaż więcej
Zbigniew Józef Skibiński
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwo Dobrzyń
Pokaż więcej
Wiesław Kazimierz Kołtowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO
127
(44,88%)
Agata Bednarz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
156
(55,12%)
Okręg 13
Sołectwa: Borucice, Raciszów, Rogalice
Pokaż więcej
Jan Siring
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO
109
(55,61%)
Aneta Justyna Biegańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(44,39%)
Okręg 14
Sołectwo Mąkoszyce
Pokaż więcej
Wojciech Adam Jagiełłowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO
211
(80,23%)
Ewelina Kłembicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(19,77%)
Okręg 15
Sołectwa: Nowy Świat, Roszkowice, Tarnowiec
Pokaż więcej
Krystyna Żymańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO
106
(40,93%)
Bogusław Władysław Jarosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(37,45%)
Rafał Adrian Pniewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
56
(21,62%)