Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Boby-Kolonia, Boby-Wieś, Mikołajówka, Natalin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariola Buś
43
(16,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMODZIELNY URZĘDÓW
-
15
Rafał Świątkowski
69
(26,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "Z LUDŹMI I DLA LUDZI"
-
14
Małgorzata Latos
29
(11,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW GMINY URZĘDÓW
-
16
Henryk Wilczopolski
87
(33,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ZDYBLA
-
17
Renata Barbara Niewielska
33
(12,64%)
Okręg 2
Kozarów, Konradów, Metelin, Boby-Księże, Majdan Bobowski, Majdan Moniacki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Suchanowska
49
(24,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMODZIELNY URZĘDÓW
-
15
Edyta Pietraś
66
(32,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW GMINY URZĘDÓW
-
16
Andrzej Milczach
87
(43,07%)
Okręg 3
Moniaki, Moniaki-Kolonia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "Z LUDŹMI I DLA LUDZI"
-
14
Tomasz Mazik
162
(76,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ZDYBLA
-
17
Mariola Dąbrowska
50
(23,58%)
Okręg 4
Wierzbica, Wierzbica-Kolonia, Okręglica-Kolonia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agata Zacharska
108
(41,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMODZIELNY URZĘDÓW
-
15
Piotr Paweł Lisicki
35
(13,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW GMINY URZĘDÓW
-
16
Beata Płecha
115
(44,57%)
Okręg 5
Bęczyn od 131 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Szczepan Jagiełło
86
(41,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW GMINY URZĘDÓW
-
16
Marek Wojtaszek
89
(43,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ZDYBLA
-
17
Dariusz Uzarek
31
(15,05%)
Okręg 6
Bęczyn od 1 do 130
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Karol Piotr Gajewski
102
(52,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMODZIELNY URZĘDÓW
-
15
Maksymilian Witek
42
(21,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW GMINY URZĘDÓW
-
16
Sławomir Syroka
36
(18,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ZDYBLA
-
17
Wioletta Wójcik
16
(8,16%)
Okręg 7
Mikuszewskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Gil
159
(64,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW GMINY URZĘDÓW
-
16
Janusz Lucjan Mazurkiewicz
46
(18,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ZDYBLA
-
17
Tomasz Plichta
41
(16,67%)
Okręg 8
Rankowskie, Góry
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Cieślicki
91
(26,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMODZIELNY URZĘDÓW
-
15
Beata Krzeczowska
30
(8,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "Z LUDŹMI I DLA LUDZI"
-
14
Julian Łaciński
44
(12,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA ROLNICTWA
-
18
Grzegorz Jerzy Chudzicki
97
(28,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW GMINY URZĘDÓW
-
16
Agnieszka Halina Resztak
48
(13,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ZDYBLA
-
17
Mirosław Ryszard Zając
34
(9,88%)
Okręg 9
Urzędów: ul. Partyzantów, ul. Pogodna, ul. Różnych, ul. Wodna, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Dębniak, ul. Dębowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Monika Dorosz
79
(28,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMODZIELNY URZĘDÓW
-
15
Andrzej Tadeusz Rolla
88
(31,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "Z LUDŹMI I DLA LUDZI"
-
14
Regina Gajewska
18
(6,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW GMINY URZĘDÓW
-
16
Agnieszka Iwona Piotrowska
51
(18,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ZDYBLA
-
17
Jolanta Piątek
42
(15,11%)
Okręg 10
Urzędów: ul. Błażeja Dzikowskiego, ul. Janowska, ul. Kościuszki, ul. Królowej Jadwigi, ul. Lubelska, ul. Opolska, ul. prof. Wośko, ul. Rynek, ul. Staszica, ul. Żabia, ul. Podwalna, ul. Krótka, ul. Kościelna, ul. Krakowska, ul. Kajetanówka, ul. Wiśniowa, ul. Malinowa, ul. Leśna, ul. Południowa, ul. Hevelke, ul. Ogrodowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Monika Anna Jastrzębska
158
(56,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMODZIELNY URZĘDÓW
-
15
Tomasz Chmura
11
(3,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW GMINY URZĘDÓW
-
16
Marian Goliński
57
(20,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ZDYBLA
-
17
Antoni Sochal
52
(18,71%)
Okręg 11
Urzędów: ul. Zakościelne, ul. Górki, ul. Nadrzeczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kazimierz Wiesław Jagiełło
99
(32,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMODZIELNY URZĘDÓW
-
15
Michał Kołbuk
92
(30,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW GMINY URZĘDÓW
-
16
Ireneusz Pawelec
64
(21,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ZDYBLA
-
17
Michał Marcin Gajewski
46
(15,28%)
Okręg 12
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Karolina Łucja Krasińska
73
(30,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMODZIELNY URZĘDÓW
-
15
Łukasz Adam Sudół
33
(13,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW GMINY URZĘDÓW
-
16
Zbigniew Adam Markiewicz
82
(34,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ZDYBLA
-
17
Wiesław Józef Mazur
52
(21,67%)
Okręg 13
Leszczyna, Józefin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMODZIELNY URZĘDÓW
-
15
Dariusz Michał Wołoszyn
61
(23,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW GMINY URZĘDÓW
-
16
Wiesław Andrzej Zając
139
(54,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ZDYBLA
-
17
Janusz Antoni Machaj
57
(22,18%)
Okręg 14
Zadworze, Popkowice 1
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Józef Bijak
104
(32,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "Z LUDŹMI I DLA LUDZI"
-
14
Tomasz Maj
31
(9,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW GMINY URZĘDÓW
-
16
Jerzy Józef Kazula
146
(46,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ZDYBLA
-
17
Marek Woś
35
(11,08%)
Okręg 15
Popkowice Księże, Leśniczówka, Popkowice od 2a do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Artur Lemiecha
74
(23,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "Z LUDŹMI I DLA LUDZI"
-
14
Małgorzata Teresa Mirzwa
87
(27,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW GMINY URZĘDÓW
-
16
Agnieszka Zofia Wołoszyn
131
(41,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ZDYBLA
-
17
Dorota Teresa Widomska
24
(7,59%)