Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Brodnica miasto
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Anna Piątek
112
(1,01%)
-
1
Piotr Paweł Grążawski
1 375
(12,41%)
-
9
Roman Erazm Rozwadowski
78
(0,70%)
-
4
Lucyna Emilia Sobiesińska
123
(1,11%)
-
8
Krzysztof Skowroński
118
(1,06%)
-
5
Halina Teresa Pawłowska
61
(0,55%)
-
2
Mieczysław Eugeniusz Górski
85
(0,77%)
-
3
Antoni Lech Marchlewski
257
(2,32%)
-
7
Hanna Janina Lejs
23
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA ROZWÓJ
-
1
Mirosława Barbara Karpowicz
718
(6,48%)
-
3
Marek Tęgowski
86
(0,78%)
-
5
Damian Paweł Rędzikowski
31
(0,28%)
-
6
Joanna Ewa Ludwiczak
30
(0,27%)
-
2
Adam Jakub Twarogowski
321
(2,90%)
-
7
Mateusz Kazimierz Stachowiak
91
(0,82%)
-
8
Iwona Kraśniewska
25
(0,23%)
-
9
Bogdan Krzysztof Korecki
84
(0,76%)
-
4
Marta Maria Pajączkowska
48
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA SAMORZĄDOWA
-
3
Janusz Borowski
317
(2,86%)
-
2
Małgorzata Katarzyna Miętkiewicz
582
(5,25%)
-
4
Robert Andrzej Stańko
139
(1,25%)
-
1
Waldemar Janusz Gęsicki
404
(3,65%)
-
5
Barbara Glinka
61
(0,55%)
-
6
Dorota Olwert
43
(0,39%)
-
7
Jerzy Witkowski
188
(1,70%)
-
8
Krystyna Maria Dżur
155
(1,40%)
-
9
Jacek Piotr Sochacki
151
(1,36%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Teresa Wójcik
36
(0,32%)
-
8
Barbara Maria Ostrowska
35
(0,32%)
-
4
Hanna Agnieszka Rutkowska
100
(0,90%)
-
2
Maciej Rżeński
444
(4,01%)
-
5
Jarosław Hiszpański
115
(1,04%)
-
3
Wojciech Szulc
448
(4,04%)
-
1
Piotr Bogusław Boiński
1 557
(14,05%)
-
6
Beata Pesta
79
(0,71%)
-
9
Zbigniew Jan Nowiński
139
(1,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
4
Mateusz Wróblewski
186
(1,68%)
-
6
Anna Wojewódzka-Meler
20
(0,18%)
-
2
Zdzisław Kędzia
705
(6,36%)
-
1
Tomasz Antoni Wysocki
716
(6,46%)
-
3
Janusz Krzysztof Rosik
366
(3,30%)
-
5
Urszula Sarnowska
68
(0,61%)
-
9
Anna Jadwiga Hildebrandt
155
(1,40%)
-
8
Małgorzata Monika Szmidt
119
(1,07%)
-
7
Adam Raczkowski
87
(0,79%)
Okręg 2
Jabłonowo Pomorskie, Bobrowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Grażyna Weronika Taranowska
241
(4,25%)
-
2
Piotr Ireneusz Śliwowski
505
(8,91%)
-
1
Piotr Paweł Mazur
599
(10,57%)
-
5
Natalia Ewa Gilewicz
68
(1,20%)
-
4
Jakub Szulc
404
(7,13%)
-
6
Beata Maria Kwiatkowska
57
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA ROZWÓJ
-
1
Mateusz Szyszkowski
503
(8,88%)
-
6
Kamil Tomasz Kalita
77
(1,36%)
-
3
Kamila Anna Balińska
61
(1,08%)
-
4
Emilia Jamroży
24
(0,42%)
-
2
Tomasz Liszewski
21
(0,37%)
-
5
Joanna Patrycja Kulka
33
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Anna Teresa Małkiewicz
631
(11,13%)
-
2
Marek Buchalski
814
(14,36%)
-
3
Jan Jakubowski
266
(4,69%)
-
4
Andrzej Maciąg
148
(2,61%)
-
6
Marzena Jarzembska
364
(6,42%)
-
5
Agnieszka Trędowska
270
(4,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
3
Agnieszka Olszewska
47
(0,83%)
-
1
Marek Czarnecki
454
(8,01%)
-
2
Antoni Dogoński
80
(1,41%)
Okręg 3
Brodnica gmina, Osiek, Świedziebnia, Zbiczno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Jolanta Maria Jankowska
151
(1,65%)
-
1
Krzysztof Grzegorz Jasieniecki
749
(8,21%)
-
2
Michał Serowski
258
(2,83%)
-
3
Wiesława Martewicz
116
(1,27%)
-
5
Iwona Ewa Szwaracka
67
(0,73%)
-
7
Daniel Zdziarski
279
(3,06%)
-
6
Sławomir Oleksiak
60
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA ROZWÓJ
-
1
Borys Jan Kwiatkowski
229
(2,51%)
-
2
Anita Szwedo
142
(1,56%)
-
3
Sławomir Roskowski
106
(1,16%)
-
4
Agnieszka Brach
45
(0,49%)
-
5
Roman Cichowski
42
(0,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA SAMORZĄDOWA
-
4
Monika Sobczyk
123
(1,35%)
-
1
Kazimierz Wolfram
328
(3,59%)
-
2
Zenon Piotr Matuszewski
484
(5,30%)
-
3
Stanisław Kosakowski
696
(7,63%)
-
5
Elżbieta Maria Nowak
116
(1,27%)
-
7
Beata Anna Piekalska
58
(0,64%)
-
6
Jan Lewandowski
51
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Piotr Michał Burkwicz
883
(9,68%)
-
3
Barbara Mirosława Kopańska
680
(7,45%)
-
2
Roman Pytlasiński
931
(10,20%)
-
5
Krzysztof Paweł Draszba
262
(2,87%)
-
4
Laura Beata Bartnicka
261
(2,86%)
-
7
Violetta Sternicka-Twarogowska
351
(3,85%)
-
6
Edward Durszlewicz
142
(1,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Wojciech Piotr Żbikowski
281
(3,08%)
-
1
Mariusz Stanisław Wojdyło
815
(8,93%)
-
3
Halina Honorata Murlik
171
(1,87%)
-
4
Justyna Krystyna Skonecka
95
(1,04%)
-
5
Piotr Pawelec
66
(0,72%)
-
6
Mariola Anna Jastrzębska
86
(0,94%)
Okręg 4
Górzno, Brzozie, Bartniczka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Krzysztof Bartoszewski
109
(2,13%)
-
1
Arkadiusz Orłowski
576
(11,24%)
-
4
Helena Maria Patalon
60
(1,17%)
-
3
Maria Magdalena Szwedowska
206
(4,02%)
-
2
Rafał Wróblewski
275
(5,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA ROZWÓJ
-
2
Jolanta Seroczyńska
140
(2,73%)
-
5
Dominika Sakowicz
94
(1,83%)
-
3
Mateusz Luliński
73
(1,42%)
-
1
Iwona Kinga Florkiewicz
135
(2,63%)
-
4
Daniel Tomasz Wierciński
131
(2,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA SAMORZĄDOWA
-
3
Wojciech Rakoczy
212
(4,14%)
-
2
Małgorzata Baran
113
(2,20%)
-
4
Grzegorz Waldemar Bała
104
(2,03%)
-
5
Agnieszka Drelich-Magdziak
34
(0,66%)
-
1
Andrzej Kazimierz Krusiński
378
(7,38%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Ambroży Mikołaj Marchlewski
639
(12,47%)
-
2
Małgorzata Ewa Smoczyńska
585
(11,41%)
-
4
Marianna Murawska
129
(2,52%)
-
3
Jacek Stanisław Kwas
489
(9,54%)
-
5
Franciszek Zgliński
266
(5,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
5
Magdalena Paulina Jędraszek
46
(0,90%)
-
1
Jakub Borus
190
(3,71%)
-
4
Benedykt Piotr Wojciechowski
32
(0,62%)
-
3
Paweł Patryk Sargalski
44
(0,86%)
-
2
Katarzyna Brózda
65
(1,27%)