Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Barzkowice, Golina
Pokaż więcej
Małgorzata Maria Kejs-Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARDYGAJŁO
70
(28,11%)
Sławomir Jan Zabłocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MAKOWSKIEGO
133
(53,41%)
Ewa Wiktoria Michoń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(18,47%)
Okręg 2
Paweł Gaston Żmuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY MAZUR
149
(47,60%)
Mariusz Arkadiusz Klewin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MAKOWSKIEGO
104
(33,23%)
Hanna Celina Lech
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(19,17%)
Okręg 3
Ulikowo, Kiczarowo
Pokaż więcej
Monika Barbara Bilska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARDYGAJŁO
42
(18,50%)
Iwona Kos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY MAZUR
8
(3,52%)
Józef Tracz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MAKOWSKIEGO
159
(70,04%)
Paweł Robert Subocz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(7,93%)
Okręg 4
Jan Mirus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY MAZUR
55
(17,80%)
Krzysztof Maro
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(7,44%)
Krzysztof Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOWALCZYKA
231
(74,76%)
Okręg 5
Tychowo, Trzebiatów Sułkowo
Pokaż więcej
Aleksandra Katarzyna Kotschendoff
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KOSMAL
0
(0,00%)
Okręg 6
Święte, Strachocin
Pokaż więcej
Anna Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY MAZUR
51
(18,48%)
Mateusz Jarosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MAKOWSKIEGO
225
(81,52%)
Okręg 7
Witkowo Drugie, Kurcewo
Pokaż więcej
Artur Piotr Leszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARDYGAJŁO
39
(11,71%)
Monika Nikołajew
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY MAZUR
183
(54,95%)
Adrian Drapiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MAKOWSKIEGO
111
(33,33%)
Okręg 8
Witkowo Pierwsze, Strzyżno
Pokaż więcej
Remigiusz Zakrzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY MAZUR
79
(42,47%)
Anna Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MAKOWSKIEGO
62
(33,33%)
Paweł Mazulewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(24,19%)
Okręg 9
Koszewo, Skalin
Pokaż więcej
Anna Gołębiowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARDYGAJŁO
53
(14,52%)
Paweł Szutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY MAZUR
200
(54,79%)
Sylwia Więcek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MAKOWSKIEGO
112
(30,68%)
Okręg 10
Lipnik, część sołectwa Grzędzice obejmującego ulice: Akacjowa, Bajkowa, Bażanta, Brzozowa, Bukowa, Czereśniowa, Dębowa, Fiołkowa, Jaworowa, Jesionowa, Lawendowa, Lipowa, Łabędzia, Majowa, Modrzewiowa, Przemysłowa, Sadowa, Słowicza, Sosnowa, Stargardzka, Szczecińska, Świerkowa, Topolowa.
Pokaż więcej
Magdalena Smagowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARDYGAJŁO
60
(14,39%)
Barbara Joanna Baszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY MAZUR
84
(20,14%)
Agnieszka Lenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MAKOWSKIEGO
131
(31,41%)
Robert Krzysztof Zieliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(20,86%)
Daniel Stefan Lesner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOWALCZYKA
55
(13,19%)
Okręg 11
Część sołectwa Grzędzice, obejmującego ulice: droga wewnętrzna nr działki 294/9, Anny Jagiellonki, Boczna, Bursztynowa, Chabrowa, Diamentowa, Długa, Gryfa, Gwiaździsta, Jabłonkowa, Jasna, Jaśminowa, Jesienna, Jeziorna, Jodłowa, Kaliny, Kasztanowa, Klonowa, Kłosowa, Konwaliowa, Krótka, Lazurowa, Leszczynowa, Letnia, Leśna, Liliowa, Łąkowa, Makowa, Miodowa, Narcyzowa, Ogrodowa, Oliwkowa, Orzechowa, Owocowa, Podleśna, Pogodna, Polna, Przedwiośnie, Przestrzenna, Radości, Rubinowa, Seledynowa, Słoneczna, Spacerowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Warzywna, Wąska, Wesoła, Wierzbowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wrzosowa, Źródlana, Zaciszna
Pokaż więcej
Agnieszka Bieniek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARDYGAJŁO
156
(36,28%)
Mariusz Stanisław Sikorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY MAZUR
91
(21,16%)
Barbara Dorota Jaroszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MAKOWSKIEGO
126
(29,30%)
Krzysztof Środecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(13,26%)
Okręg 12
Sowno, Strumiany, Poczernin
Pokaż więcej
Piotr Holinko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARDYGAJŁO
56
(14,43%)
Sebastian Janiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY MAZUR
199
(51,29%)
Jarosław Kornet
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MAKOWSKIEGO
133
(34,28%)
Okręg 13
Żarowo, Lubowo, Rogowo, Smogolice
Pokaż więcej
Arkadiusz Reczuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARDYGAJŁO
97
(21,56%)
Maciej Wojciech Lipka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY MAZUR
238
(52,89%)
Irena Cichanowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
115
(25,56%)
Okręg 14
Małkocin, Warchlino
Pokaż więcej
Marta Hawrylak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARDYGAJŁO
100
(36,10%)
Waldemar Janusz Sobczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY MAZUR
50
(18,05%)
Wiesława Kuśnierz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MAKOWSKIEGO
127
(45,85%)
Okręg 15
Grabowo, Klępino
Pokaż więcej
Czesława Regina Kotarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY MAZUR
130
(39,51%)
Janusz Łojko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ ŁOJKO
199
(60,49%)