Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Adama Asnyka, Dworcowa, Jeżewska, Marii Konopnickiej, Sportowa, Szkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE
-
14
Michał Szczepaniak
78
(34,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
-
16
Tomasz Przemysław Szczepaniak
146
(65,18%)
Okręg 2
Głosiny, Osiedle 600 lecia, Powstańców Wielkopolskich, Powstańców Ziemi Boreckiej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE
-
14
Michał Banaszak
100
(45,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
-
16
Roman Malicki
122
(54,95%)
Okręg 3
Adama Mickiewicza, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Kilińskiego, Skokowska, Stefana Żeromskiego, Szosa Jaraczewska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE
-
14
Piotr Zdzisław Kędzia
86
(38,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
-
16
Hubert Mateusz Mazur
55
(24,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BORECKIEJ
-
15
Jerzy Piotr Grześkowiak
83
(37,05%)
Okręg 4
Droga Lisia, Farna, Graniczna, Lisiagóra, Rynek, Rynkowa, Stanisława Gogulskiego, Wąska, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE
-
14
Tadeusz Ratajczak
93
(46,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
-
16
Elżbieta Barbara Wojciechowska
106
(53,27%)
Okręg 5
Edmunda Bojanowskiego, Koźmińska, Pogorzelska, Zdzieska, Zdzież
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE
-
14
Tadeusz Ludwiczak
101
(47,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
-
16
Artur Krzysztof Osowicz
111
(52,36%)
Okręg 6
Dorotów, Karolew-od nr 1 do nr 15, Karolew-od nr 20 do nr 27, Karolew-od nr 35A do 35B, Karolew-od nr 38 do nr 43
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE
-
14
Damian Piotr Florczyk
63
(37,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY BOREK
-
17
Tomasz Piotr Marszałek
56
(32,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
-
16
Eugeniusz Matuszak
51
(30,00%)
Okręg 7
Karolew-od nr 16 do nr 18B, Karolew-od nr 28 do nr 37 z wyłączeniem nr 35A i nr 35B, Trzecianów Osiedle
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE
-
14
Krzysztof Leszek Walczewski
67
(33,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
-
16
Romuald Gawroński
110
(55,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BORECKIEJ
-
15
Edyta Anna Poprawa
23
(11,50%)
Okręg 8
Dąbrówka, Ustronie, Trzecianów, Strumiany
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE
-
14
Magdalena Przybylak
93
(57,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
-
16
Dawid Marian Porzucek
33
(20,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BORECKIEJ
-
15
Michał Przybylak
35
(21,74%)
Okręg 9
Zalesie, Wygoda, Zacisze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Kubiak
0
(0,00%)
Okręg 10
Jeżewo, Liż, Stawiszyn, Frasunek, Skoków, Skokówko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE
-
14
Michał Stanisław Dopierała
134
(60,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
-
16
Rafał Kaczmarek
88
(39,64%)
Okręg 11
Grodnica, Osówiec, Koszkowo, Studzianna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE
-
14
Ewelina Furmaniak
46
(33,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
-
16
Magdalena Mazur
30
(21,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BORECKIEJ
-
15
Tomasz Pawlak
63
(45,32%)
Okręg 12
Wycisłowo, Wroniny, Jawory
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE
-
14
Róża Jędrosz
92
(42,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
-
16
Lidia Anna Walkowiak
63
(29,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BORECKIEJ
-
15
Przemysław Tomasz Bartoszak
61
(28,24%)
Okręg 13
Bolesławów, Bruczków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE
-
14
Leszek Chałupniczak
76
(36,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
-
16
Przemysław Marek Skowronek
71
(34,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BORECKIEJ
-
15
Renata Beata Kryś
59
(28,64%)
Okręg 14
Leonów, Cielmice, Celestynów, Siedmiorogów Drugi, Siedmiorogów Pierwszy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE
-
14
Zbigniew Leon Maturski
56
(28,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
-
16
Radosław Andrzejak
103
(51,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BORECKIEJ
-
15
Marta Barbara Frąckowiak
41
(20,50%)
Okręg 15
Głoginin, Maksymilianów, Zimnowoda
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE
-
14
Bartosz Piotr Grobelny
86
(43,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
-
16
Jacek Gałczyński
113
(56,78%)