Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Cisek ulice: Bończyka, Kopernika, 1 Maja, Lipcowa, Nowa od nr 1 – nr 43, Olszowa, Zacisze.
Pokaż więcej
Andrzej Józef Barucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
125
(75,30%)
Andrzej Antoni Pytlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z GMINY CISEK
41
(24,70%)
Okręg 2
Sołectwo: Cisek ulice: Chopina, Matejki, Mickiewicza, Nowa od nr 44 do końca, Uśmiechu, Wodna, Zakole.
Pokaż więcej
Marek Józef Stefanides
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
63
(52,07%)
Łukasz Marek Cichoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z GMINY CISEK
58
(47,93%)
Okręg 3
Sołectwo: Cisek ulice: Bełk, Harcerska, Kosmonautów, Kwiatowa, Mała, Morcinka, Nadodrze, Planetorza, Polna, Starowiejska, Sporna, Sportowa.
Pokaż więcej
Kazimiera Lewicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
81
(47,65%)
Alojzy Leonard Ketzler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z GMINY CISEK
89
(52,35%)
Okręg 4
Sołectwo: Kobylice.
Pokaż więcej
Rozwita Maria Szafarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwo: Landzmierz ulice: Biadaczów, Boczna, Gałczyńskiego, Starowiejska.
Pokaż więcej
Marcin Markiefka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
67
(77,01%)
Joanna Karolina Halamoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z GMINY CISEK
20
(22,99%)
Okręg 6
Sołectwo: Landzmierz ulice: Bolesława Prusa, Cicha, Główna, Krótka, Łąkowa, Piaskowa, Sienkiewicza, Wąska, Wolności, Zamknięta.
Pokaż więcej
Feliks Izydor Kecler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
73
(62,39%)
Elżbieta Barbara Sączawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z GMINY CISEK
44
(37,61%)
Okręg 7
Sołectwa: Nieznaszyn, Roszowice.
Pokaż więcej
Teresa Maria Harc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
85
(56,29%)
Edyta Sybilla Damboń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z GMINY CISEK
66
(43,71%)
Okręg 8
Sołectwo: Steblów.
Pokaż więcej
Alojzy Wurst
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
44
(53,66%)
Aleksandra Barbara Kudella
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z GMINY CISEK
38
(46,34%)
Okręg 9
Sołectwo: Sukowice.
Pokaż więcej
Aneta Agnieszka Juraszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
35
(29,91%)
Ryszard Teodor Musioł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z GMINY CISEK
82
(70,09%)
Okręg 10
Sołectwa: Dzielnica, Podlesie.
Pokaż więcej
Diter Franciszek Hałas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
92
(52,27%)
Adam Daniel Kirchniawy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z GMINY CISEK
84
(47,73%)
Okręg 11
Sołectwo: Łany ulice: Główna nr 1 – nr 72, Górna nr 1 – nr 7, Szkolna nr 1 – nr 8, Wodna, Zawodzie nr 1 – nr 13.
Pokaż więcej
Aneta Maria Langer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
47
(49,47%)
Adam Leon Zemełka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z GMINY CISEK
48
(50,53%)
Okręg 12
Sołectwo: Łany ulice: Główna nr 73 do końca, Górna nr 8 do końca, Słoneczna, Szkolna nr 9 do końca, Zawodzie nr 14 do końca.
Pokaż więcej
Norbert Jerzy Mikliss
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
76
(47,80%)
Weronika Jadwiga Strominska-Richter
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z GMINY CISEK
83
(52,20%)
Okręg 13
Sołectwa: Błażejowice, Miejsce Odrzańskie.
Pokaż więcej
Jan Józef Kandziora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z GMINY CISEK
72
(45,57%)
Tomasz Paweł Golasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY CISEK
86
(54,43%)
Okręg 14
Sołectwo: Przewóz.
Pokaż więcej
Jan Stefan Malik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
74
(71,15%)
Marcin Franciszek Torka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z GMINY CISEK
30
(28,85%)
Okręg 15
Sołectwo: Roszowicki Las.
Pokaż więcej
Fryderyk Bertold Nawrat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
85
(45,21%)
Jan Antoni Mrozek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z GMINY CISEK
103
(54,79%)