Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Płaska: 1 - 70, wraz z miejscowością Perkuć
Pokaż więcej
Andrzej Jadeszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - DOBRY WYBÓR
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwo Płaska 71 - do końca
Pokaż więcej
Grzegorz Tadeusz Demski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - DOBRY WYBÓR
0
(0,00%)
Okręg 3
Sołectwo Gorczyca wraz z miejscowością Księży Mostek
Pokaż więcej
Anna Abrycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - DOBRY WYBÓR
0
(0,00%)
Okręg 4
Sołectwo Sucha Rzeczka
Pokaż więcej
Tadeusz Jerzy Wasilewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - DOBRY WYBÓR
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwo Strzelcowizna
Pokaż więcej
Grażyna Skrzyszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PŁASKA - WSPÓLNA SPRAWA
53
(41,09%)
Alicja Polkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - DOBRY WYBÓR
76
(58,91%)
Okręg 6
Sołectwo Dalny Las
Pokaż więcej
Katarzyna Ślużyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - DOBRY WYBÓR
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwo Serwy
Pokaż więcej
Stanisław Lesiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - DOBRY WYBÓR
0
(0,00%)
Okręg 8
Sołectwo Serski Las
Pokaż więcej
Aneta Tarasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - DOBRY WYBÓR
0
(0,00%)
Okręg 9
Sołectwo Mołowiste
Pokaż więcej
Edyta Agnieszka Skubis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PŁASKA - WSPÓLNA SPRAWA
48
(66,67%)
Szymon Makarewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - DOBRY WYBÓR
24
(33,33%)
Okręg 10
Sołectwo Macharce, Podmacharce
Pokaż więcej
Dorota Kuźnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - DOBRY WYBÓR
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwo Rubcowo wraz z miejscowością Trzy Kopce, Ostryńskie
Pokaż więcej
Paweł Herman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PŁASKA - WSPÓLNA SPRAWA
13
(31,71%)
Jerzy Jan Okuniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - DOBRY WYBÓR
28
(68,29%)
Okręg 12
Sołectwo Rudawka wraz z miejscowością Kielmin, Kudrynki, Lipiny, Lubinowo, Osienniki
Pokaż więcej
Marek Kazimierz Juszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PŁASKA - WSPÓLNA SPRAWA
37
(64,91%)
Wojciech Kucharzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - DOBRY WYBÓR
20
(35,09%)
Okręg 13
Sołectwo Mikaszówka wraz z miejscowością Hanus, Jałowy Róg, Jazy, Mały Borek, Sołectwo Rygol wraz z miejscowością Muły, Tartak
Pokaż więcej
Piotr Wydra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - DOBRY WYBÓR
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwo Gruszki: 1 - 60
Pokaż więcej
Katarzyna Barbara Tomczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PŁASKA - WSPÓLNA SPRAWA
36
(46,75%)
Jan Bagiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - DOBRY WYBÓR
41
(53,25%)
Okręg 15
Sołectwo Gruszki: 61 - do końca
Pokaż więcej
Mirosława Teresa Sławińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - DOBRY WYBÓR
0
(0,00%)