Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Kościerzyna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Ignacy Wincenty Kostuch
461
(4,62%)
-
5
Krzysztof Jaszczak
80
(0,80%)
-
4
Ilona Maria Jaroniec
147
(1,47%)
-
3
Aleksandra Katarzyna Kortas
106
(1,06%)
-
2
Karol Łukasz Narloch
503
(5,04%)
-
7
Dawid Paweł Gawin
56
(0,56%)
-
6
Mateusz Literski
47
(0,47%)
-
8
Katarzyna Alicja Karczewska
505
(5,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT KOŚCIERSKI
-
7
Marlena Zdzisława Sykutera
43
(0,43%)
-
1
Mirosław Krzysztof Kaliński
150
(1,50%)
-
5
Michał Piotrowski
28
(0,28%)
-
4
Ryszard Gołuchowski
19
(0,19%)
-
3
Krystyna Agnieszka Bławat
114
(1,14%)
-
6
Teresa Wierzba
34
(0,34%)
-
2
Józef Henryk Formela
85
(0,85%)
-
8
Marcin Majewski
185
(1,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU KOŚCIERSKIEGO
-
3
Lidia Walewska
164
(1,64%)
-
4
Maria Magdalena Szalewska
79
(0,79%)
-
2
Andrzej Zbigniew Gierszewski
393
(3,93%)
-
1
Piotr Adam Lizakowski
985
(9,86%)
-
5
Jarosław Michał Breza
555
(5,56%)
-
6
Tomasz Jacek Grzegorzewski
161
(1,61%)
-
7
Grażyna Bożena Stasiak
247
(2,47%)
-
8
Paweł Liedtke
534
(5,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT KOŚCIERSKI
-
1
Marcin Mikołaj Modrzejewski
1 862
(18,64%)
-
7
Beata Magdalena Winnicka
105
(1,05%)
-
5
Jadwiga Zwara
90
(0,90%)
-
6
Danuta Czesława Kurszewska
89
(0,89%)
-
4
Ryszard Stanisław Senger
145
(1,45%)
-
8
Jerzy Franciszek Bławat
293
(2,93%)
-
3
Grzegorz Adam Czajkowski
1 103
(11,04%)
-
2
Jan Leon Dittrich
621
(6,22%)
Okręg 2
Gmina Kościerzyna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Ludwik Mirosław Ciepliński
296
(4,42%)
-
5
Magdalena Danuta Dargacz
218
(3,26%)
-
1
Piotr Gierszewski
713
(10,65%)
-
2
Wojciech Formela
265
(3,96%)
-
4
Ilona Ewa Kościelska
407
(6,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT KOŚCIERSKI
-
3
Piotr Seweryn Niklas
193
(2,88%)
-
5
Krystyna Dziemińska
167
(2,49%)
-
4
Felicja Marta Baska-Borzyszkowska
39
(0,58%)
-
1
Lucyna Krystyna Przewodowska
193
(2,88%)
-
2
Marian Aleksander Bławat
147
(2,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU KOŚCIERSKIEGO
-
2
Katarzyna Zdrojewska
449
(6,71%)
-
4
Maria Czekaj
140
(2,09%)
-
1
Zbigniew Leszek Stencel
283
(4,23%)
-
6
Krzysztof Mieczysław Recław
326
(4,87%)
-
3
Stanisław Zygmunt Małachowski
246
(3,67%)
-
5
Maria Teresa Jaszewska
62
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT KOŚCIERSKI
-
4
Krystyna Barbara Wawrzyniak
318
(4,75%)
-
5
Ewa Maria Nowak
251
(3,75%)
-
3
Krystyna Gabriela Marczyk
298
(4,45%)
-
1
Tomasz Jakub Derra
882
(13,17%)
-
2
Czesław Filip Cyra
517
(7,72%)
-
6
Waldemar Józef Tkaczyk
286
(4,27%)
Okręg 3
Gmina Lipusz, Dziemiany, Karsin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Justyna Katarzyna Rominska
124
(1,87%)
-
1
Dariusz Jan Janta
470
(7,09%)
-
3
Kamila Jadwiga Babut
177
(2,67%)
-
2
Adam Krzysztof Szejba
464
(7,00%)
-
4
Andrzej Boczoń
103
(1,55%)
-
6
Jolanta Maria Prabucka
101
(1,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU KOŚCIERSKIEGO
-
1
Józef Modrzejewski
1 309
(19,73%)
-
3
Józef Edward Jakubek
66
(1,00%)
-
5
Bernadeta Maria Pobłocka
34
(0,51%)
-
2
Piotr Antoni Bruski
388
(5,85%)
-
6
Krystyna Weiss
62
(0,93%)
-
4
Grażyna Zgoda
341
(5,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT KOŚCIERSKI
-
2
Piotr Władysław Laska
892
(13,45%)
-
1
Hubert Stanisław Grzenia
1 040
(15,68%)
-
5
Agnieszka Kinga Pobłocka
46
(0,69%)
-
6
Marek Zdzisław Klasa
181
(2,73%)
-
4
Lidia Ciężak
389
(5,86%)
-
3
Barbara Synak
446
(6,72%)
Okręg 4
Gmina Nowa Karczma, Liniewo, Stara Kiszewa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Wiesława Maria Burczyk
120
(1,54%)
-
3
Edward Czesław Tocha
111
(1,42%)
-
1
Henryk Jan Ossowski
653
(8,37%)
-
5
Irena Maria Literska
62
(0,79%)
-
6
Mateusz Wakuliński
69
(0,88%)
-
4
Roman Koprek
142
(1,82%)
-
2
Regina Maria Łangowska
226
(2,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT KOŚCIERSKI
-
2
Bogusław Jaremko
25
(0,32%)
-
4
Lucyna Anna Zabrocka
70
(0,90%)
-
3
Małgorzata Teresa Przytarska
37
(0,47%)
-
5
Celina Anna Biesiada
17
(0,22%)
-
7
Waldemar Antoni Truszczyński
52
(0,67%)
-
6
Sławomir Piotr Plata
38
(0,49%)
-
1
Mirosław Ugowski
229
(2,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU KOŚCIERSKIEGO
-
6
Bożena Maria Nowakowska
53
(0,68%)
-
5
Irmina Maria Kamińska
95
(1,22%)
-
1
Andrzej Hinc
1 124
(14,41%)
-
7
Radosław Tomasz Mądry
218
(2,79%)
-
2
Grzegorz Józef Brzoskowski
482
(6,18%)
-
3
Rafał Jurczyk
330
(4,23%)
-
4
Monika Barbara Mollin
120
(1,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT KOŚCIERSKI
-
1
Alicja Ludwika Żurawska
1 520
(19,48%)
-
5
Alina Joanna Troka
111
(1,42%)
-
4
Beata Ewa Piekarska
271
(3,47%)
-
3
Łukasz Brzoskowski
226
(2,90%)
-
2
Krzysztof Michnowski
1 042
(13,36%)
-
6
Grzegorz Franciszek Szwarc
136
(1,74%)
-
7
Katarzyna Mazur
223
(2,86%)