Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gm. Grodzisk Wlkp.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU GRODZISKIEGO
-
9
Paweł Wojtysiak
105
(1,39%)
-
3
Bożena Klapa
174
(2,30%)
-
1
Sebastian Jerzy Skrzypczak
916
(12,12%)
-
2
Katarzyna Kłak
422
(5,58%)
-
4
Piotr Bartkowiak
118
(1,56%)
-
6
Jerzy Klapa
132
(1,75%)
-
5
Mirosława Nowinka
34
(0,45%)
-
7
Agnieszka Aleksandra Stopa
46
(0,61%)
-
8
Wanda Teresa Socha
49
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE DLA POWIATU
-
2
Danuta Frąckowiak
82
(1,08%)
-
3
Maria Jolanta Piechocka
96
(1,27%)
-
1
Jarosław Czetowicz
73
(0,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
6
Maria Bogumiła Lisiewicz
58
(0,77%)
-
1
Sabina Bartkowiak
129
(1,71%)
-
2
Łukasz Gerard Hojan
282
(3,73%)
-
4
Paula Luiza Pazgrat
51
(0,67%)
-
3
Roman Błażejczak
18
(0,24%)
-
5
Zbigniew Marian Socha
50
(0,66%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Beata Teresa Boch
18
(0,24%)
-
3
Hanna Maria Twardowska
131
(1,73%)
-
1
Piotr Sylwester Kandulski
681
(9,01%)
-
7
Piotr Krzysztof Majewski
33
(0,44%)
-
2
Piotr Stasiłowicz
461
(6,10%)
-
8
Maria Jolanta Węgrzynowska
15
(0,20%)
-
9
Ryszard Kaczmarek
46
(0,61%)
-
4
Anna Katarzyna Skrzypczak
108
(1,43%)
-
5
Tomasz Rzanny
407
(5,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
-
4
Jadwiga Krajewska
65
(0,86%)
-
5
Grażyna Maria Kryger
52
(0,69%)
-
1
Ryszard Franciszek Balcerek
234
(3,10%)
-
2
Barbara Mirosława Adamczak
106
(1,40%)
-
3
Przemysław Paweł Borowiak
119
(1,57%)
-
6
Marek Wojciechowski
111
(1,47%)
-
7
Patrycja Maria Tulinska
67
(0,89%)
-
8
Regina Maria Ratajczak
26
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
7
Barbara Małgorzata Kaczmarek
7
(0,09%)
-
2
Andrzej Jaśkowiak
11
(0,15%)
-
3
Krzysztof Tadeusz Verhoeven
98
(1,30%)
-
5
Grzegorz Przybylski
26
(0,34%)
-
1
Kamil Hubert Stasik
273
(3,61%)
-
6
Natalia Konieczna
13
(0,17%)
-
4
Renata Ewa Gamrowska
26
(0,34%)
-
8
Elżbieta Wyrwał
6
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Mirosław Mądry
261
(3,45%)
-
1
Adam Stanisław Minkowski
576
(7,62%)
-
6
Marian Piotrowski
196
(2,59%)
-
3
Aleksander Michał Pawłowski
73
(0,97%)
-
7
Anna Hoffman
125
(1,65%)
-
5
Maria Jolanta Gnus
104
(1,38%)
-
8
Iwona Izabela Pankowska-Gabrek
21
(0,28%)
-
9
Piotr John
142
(1,88%)
-
2
Ewa Bannach
86
(1,14%)
Okręg 2
gm. Rakoniewice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU GRODZISKIEGO
-
2
Alicja Bazan
168
(3,52%)
-
1
Mariusz Mirosław Zgaiński
948
(19,88%)
-
4
Magdalena Gemska
36
(0,75%)
-
3
Bogdan Andrzej Bartkowiak
102
(2,14%)
-
6
Wioletta Maria Wróblewska
73
(1,53%)
-
5
Waldemar Franciszek Krynojewski
27
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE DLA POWIATU
-
3
Beata Teresa Kalemba
85
(1,78%)
-
2
Ewa Kortus
65
(1,36%)
-
1
Szymon Piotr Kalemba
37
(0,78%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Marta Marciniak
61
(1,28%)
-
2
Edyta Kowalewicz
33
(0,69%)
-
1
Józef Michał Kowalonek
351
(7,36%)
-
5
Marek Ast
111
(2,33%)
-
4
Bożena Magdalena Turała
92
(1,93%)
-
6
Jan Władysław Grześ
54
(1,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
-
3
Ewa Edyta Prządka
182
(3,82%)
-
1
Stanisław Waldemar Lenart
719
(15,08%)
-
2
Tadeusz Andrzej Drzymała
44
(0,92%)
-
4
Edyta Barska
15
(0,31%)
-
5
Renata Urszula Wajs
390
(8,18%)
-
6
Jerzy Adam Piosik
20
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Dawid Pięta
32
(0,67%)
-
2
Patrycja Lepa
40
(0,84%)
-
1
Alina Dzięcioł
46
(0,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Tadeusz Świadkiewicz
47
(0,99%)
-
1
Dorota Justyna Jaśkowiak
504
(10,57%)
-
4
Ewa Maria Furmanowicz
112
(2,35%)
-
2
Katarzyna Róża Krajewska
133
(2,79%)
-
5
Franciszek Jan Gwardzik
103
(2,16%)
-
3
Marcin Matysiak
139
(2,91%)
Okręg 3
gm. Granowo, gm. Kamieniec, gm. Wielichowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU GRODZISKIEGO
-
8
Bernard Krupka
154
(2,34%)
-
6
Ilona Katarzyna Giernaś
100
(1,52%)
-
2
Magdalena Kalemba-Borowczak
318
(4,82%)
-
1
Jan Grochowy
519
(7,87%)
-
7
Jerzy Papierz
84
(1,27%)
-
3
Piotr Kazimierz Szczepaniak
113
(1,71%)
-
4
Marta Wojciechowska
20
(0,30%)
-
5
Paweł Ireneusz Michalski
229
(3,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE DLA POWIATU
-
3
Piotr Basiński
12
(0,18%)
-
2
Maciej Tomasz Pawłowski
19
(0,29%)
-
1
Katarzyna Wolna
53
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
4
Szymon Jakub Pajchrowski
63
(0,96%)
-
2
Ryszard Józef Rogoziński
111
(1,68%)
-
1
Kazimierz Sławomir Breś
650
(9,86%)
-
3
Magdalena Moskaluk
190
(2,88%)
-
5
Artur Kuleczka
106
(1,61%)
-
6
Joanna Potrzebowska
7
(0,11%)
-
8
Larysa Milena Szczepek
90
(1,36%)
-
7
Leon Gielnik
122
(1,85%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Marzena Szymańska
243
(3,68%)
-
6
Anna Katarzyna Napierała
39
(0,59%)
-
1
Sławomir Jan Górny
632
(9,58%)
-
5
Katarzyna Graf
17
(0,26%)
-
4
Marek Stanisław Jóźwiak
64
(0,97%)
-
3
Lucyna Maria Suszka
219
(3,32%)
-
8
Hieronim Cichy
80
(1,21%)
-
7
Ryszard Bogusław Karpacz
114
(1,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
-
7
Krzysztof Franek
80
(1,21%)
-
5
Danuta Sobczuk
35
(0,53%)
-
3
Maria Piechota
68
(1,03%)
-
6
Dorota Teresinska
30
(0,45%)
-
2
Tadeusz Kucharczak
90
(1,36%)
-
4
Arkadiusz Emanuel Kaczmarek
86
(1,30%)
-
1
Grzegorz Edward Hamrol
66
(1,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Jacek Zgliński
38
(0,58%)
-
2
Agata Szweda
13
(0,20%)
-
3
Marlena Szczepankiewicz
11
(0,17%)
-
4
Patryk Krynojewski
16
(0,24%)
-
6
Aleksandra Krengiel
5
(0,08%)
-
5
Kamil Krzysztof Buczko
7
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Iwona Aniela Marciniak
42
(0,64%)
-
1
Danuta Maria Nijaka
329
(4,99%)
-
3
Henryk Władysław Grześkowiak
108
(1,64%)
-
2
Gerard Albert Szajek
424
(6,43%)
-
4
Stanisław Marciniak
298
(4,52%)
-
8
Bartłomiej Adam Kątny
201
(3,05%)
-
5
Małgorzata Paulina Urbańska-Duszyńska
226
(3,43%)
-
7
Elżbieta Żychlińska
54
(0,82%)