Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Barczew, Ruszków, Stefanów Ruszkowski
Pokaż więcej
Sławomir Zdzisław Stachura
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
102
(34,34%)
Łukasz Tadeusz Przybyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBIAK
195
(65,66%)
Okręg 2
Dariusz Jarosław Owczarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 3
Brzeźnio ulice: al. 3 Maja, Kombatancka, Kościelna, Na Górce, Pogodna, Poligonowa, Spacerowa, Spółdzielcza, Św. Idziego, Topolowa, Wspólna
Pokaż więcej
Bożena Białek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
115
(42,12%)
Danuta Iwona Wiertelak-Dawidowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBIAK
158
(57,88%)
Okręg 4
Brzeźnio ulice: Leśna, Polna, Sieradzka, Pustelnik
Pokaż więcej
Mariusz Bogumił Stencel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(35,37%)
Kazimierz Idzi Macuga
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
106
(64,63%)
Okręg 5
Mariola Zdziech
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(36,82%)
Łukasz Witold Góra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBIAK
127
(63,18%)
Okręg 6
Gęsina, Kliczków Mały
Pokaż więcej
Justyna Anna Anaszewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(32,09%)
Zbigniew Andrzej Przybyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBIAK
127
(67,91%)
Okręg 7
Gozdy, Podcabaje, Rybnik, Rydzew
Pokaż więcej
Bożena Kuśmierek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
126
(48,65%)
Małgorzata Kubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBIAK
133
(51,35%)
Okręg 8
Kliczków Kolonia, Kliczków Wielki, Złotowizna
Pokaż więcej
Mirosław Piątek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(50,66%)
Robert Piątek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(17,18%)
Zdzisława Piekarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBIAK
73
(32,16%)
Okręg 9
Krzaki, Wola Brzeźniowska
Pokaż więcej
Józef Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(28,90%)
Malwina Katarzyna Goździewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBIAK
123
(71,10%)
Okręg 10
Lipno, Stefanów Barczewski Drugi, Stefanów Barczewski Pierwszy, Wierzbowa
Pokaż więcej
Beata Lebiedzińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(43,79%)
Andrzej Dobrzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBIAK
95
(56,21%)
Okręg 11
Ireneusz Gołąb
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 12
Krzysztof Stanisław Wiśniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(45,15%)
Julian Waldemar Nowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBIAK
130
(54,85%)
Okręg 13
Łukasz Paweł Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(35,78%)
Stefania Rogowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBIAK
70
(64,22%)
Okręg 14
Próba, Rembów, Tumidaj
Pokaż więcej
Jan Bartłomiej Berski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(20,78%)
Paweł Andrzej Sobczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBIAK
183
(79,22%)
Okręg 15
Tomasz Janusz Stępień
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
108
(51,67%)
Anna Pszczółkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBIAK
101
(48,33%)