Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Krzyżanowice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Tworków, ulice: Księdza Bonczyka, Księdza Dzierżona, Kopernika, Krzyżanowska, Mickiewicza, 1 Maja, Odrzańska, Piaskowa, Wąska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Janda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KRZYŻANOWICE

    150 (58,59%)

    Bernadetta Ewa Lasak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA UTRACKIEGO

    106 (41,41%)

    Okręg 2

    Sołectwo Tworków, ulice: Dworcowa, Dworcowa PKP, Główna od nr 1 do nr 59, Kwiatowa, Ogrodowa, Parkowa, Polna, Raciborska od nr 1 do nr 15, Świętego Jana, Zamkowa, Żwirowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Krupa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KRZYŻANOWICE

    100 (33,78%)

    Andrzej Jan Bulenda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA UTRACKIEGO

    196 (66,22%)

    Okręg 3

    Sołectwo Tworków, ulice: Boczna, Główna od nr 60 do końca, Hanowiec, Księdza Gregora, Miarki, Nowa od nr 1 do nr 15a, Różana, Słoneczna, Sportowa, Wypoczynkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Oliwer Piotr Huptaś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KRZYŻANOWICE

    114 (60,96%)

    Marek Jan Demanet

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA UTRACKIEGO

    73 (39,04%)

    Okręg 4

    Sołectwo Tworków, ulice: Bolesławska, Długa, Drzymały, Nowa od nr 16 do końca, Księdza Doktora Weltzla, Młyńska, Południowa, Raciborska od nr 16 do końca, Stawowa, Zachodnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Larysa Anna Jóźwiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KRZYŻANOWICE

    60 (31,58%)

    Brunon Jan Chrzibek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA UTRACKIEGO

    130 (68,42%)

    Okręg 5

    Sołectwo Roszków, ulice: Kolejowa, Krótka, Łąkowa, Nowa, Osiedlowa, Pomnikowa, Poprzeczna, Raciborska, Słoneczna, Wiejska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirela Maria Bugdol

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KRZYŻANOWICE

    70 (32,26%)

    Józef Antoni Staś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA UTRACKIEGO

    147 (67,74%)

    Okręg 6

    Sołectwo Krzyżanowice, ulice: Akacjowa, Boczna, Główna, Kościelna, Lompy, Miarki, Mickiewicza, Moniuszki, Ogrodowa, Powstańców Śląskich, Wyzwolenia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Hubert Stanisław Fichna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KRZYŻANOWICE

    290 (57,54%)

    Krystian Franciszek Grzegorczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA UTRACKIEGO

    214 (42,46%)

    Okręg 7

    Sołectwo Krzyżanowice, ulice: 1 Maja, Dworcowa, Kolejowa, Krótka, Łąkowa, Odrzańska, Piaskowa, Poprzeczna, Słoneczna, Tworkowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Frysztak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KRZYŻANOWICE

    143 (43,73%)

    Walter Józef Bożek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA UTRACKIEGO

    184 (56,27%)

    Okręg 8

    Sołectwo Bieńkowice, ulice: Bojanowska, Łąkowa, Młyńska, Niwkowa, Raciborska, Rzemieślnicza, Wojnowska, Zachodnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mateusz Karol Fulneczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KRZYŻANOWICE

    91 (40,44%)

    Roman Marek Cwik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA UTRACKIEGO

    134 (59,56%)

    Okręg 9

    Sołectwo Bieńkowice, ulice: Myśliwska, Odrzańska, Ogrodowa, Pomnikowa, Szkolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Erwin Marcin Janecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KRZYŻANOWICE

    53 (28,04%)

    Walter Henryk Witeczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA UTRACKIEGO

    136 (71,96%)

    Okręg 10

    Sołectwo Bolesław, ulice: Główna, Kowalowa, Krótka, Nowa, Polna, Społeczna, Środkowa, Tworkowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Janina Szymczyna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KRZYŻANOWICE

    211 (92,95%)

    Agnieszka Anna Lasak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA UTRACKIEGO

    16 (7,05%)

    Okręg 11

    Sołectwo Chałupki, ulice: Boczna, Długa, Fabryczna, Odrzańska, Ogrodowa, Polna, Raciborska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Luniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KRZYŻANOWICE

    69 (28,63%)

    Roman Leon Kaczor

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA UTRACKIEGO

    172 (71,37%)

    Okręg 12

    Sołectwo Chałupki, ulice: Bogumińska, 1 Maja, Kamykowa, Kopernika, Krótka, Kwiatowa, Łąkowa, Mickiewicza, Nowa, Plac Warszawski, Polowa, Poprzeczna, Powstańców Śląskich, Relaksowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Stare Chałupki, Szkolna, Vajdy, Wałowa, Zabełkowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Daniel Jan Towalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KRZYŻANOWICE

    117 (38,36%)

    Izabela Barbara Topa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA UTRACKIEGO

    188 (61,64%)

    Okręg 13

    Sołectwo Owsiszcze, ulice: Graniczna, Krzywa, Krzyżanowicka, Leśna, Nowa, Okrężna, Opawska, Polna, Sportowa, Szkolna, Wąska, Wojska Polskiego, Wydale Sołectwo Nowa Wioska , ulice: Cegielniana, Główna, Leśna, Młodzieżowa, Wrzosowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Agnieszka Kasza-Rzeźnicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KRZYŻANOWICE

    63 (13,94%)

    Piotr Adam Minkina

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA UTRACKIEGO

    389 (86,06%)

    Okręg 14

    Sołectwo Rudyszwałd, ulice: Boczna, Cicha, Główna, Graniczna, Krótka, Młyńska, Osiedlowa, Polna, Poprzeczna, Rakowiec, Słoneczna, Wiejska, Wojsk Ochrony Pogranicza, Zabełkowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Gabriela Maria Cieśla

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KRZYŻANOWICE

    107 (39,34%)

    Beata Maria Płaczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA UTRACKIEGO

    165 (60,66%)

    Okręg 15

    Sołectwo Zabełków, ulice: Boczna, Bogumińska, Długa, Dolna, Domowa, Jana, Krótka, Łąkowa, Młyńska, Nowa, Odrzańska, Ogrodowa, Okrężna, Piesza, Podwórkowa, Polna, Powstańców Śląskich, Rakowiecka, Rudyszwałdzka, Rymera, Słoneczna, Spacerowa, Torowa, Zagumnie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Błażej Nawrocki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KRZYŻANOWICE

    157 (50,32%)

    Anna Maria Pompa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA UTRACKIEGO

    155 (49,68%)