Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [25-27 października 2019]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Wyniki i obsada sędziowska: 13. kolejka 3. ligi grupa II, 13. kolejka 4. i 12 kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej oraz meczów A klasy zaplanowanych na weekend 25-27 października 2019. Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany.

Wyniki, strzelcy - 4. liga kujawsko-pomorska - 13. kolejka

ZAPIS RELACJI NA NA ŻYWO 13. KOLEJKI. TABELA

Sobota (26.10)
Cuiavia Inowrocław - Pomorzanin Toruń 2:2 (1:1)
Bramki: Damian Adamski (8), Mikołaj Błaszczyk (54) - Mateusz Grudziński (11, rożny), Łukasz Witucki (75)
12 - Łukasz Boinski

Budowlany KS Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski 6:1 (0:0)
Bramki: Piotr Siekirka 3 (62, 73, 89, karny), Paweł Dudzik 2 (71, 80), Jan Chachuła (48) - Miłosz Sadowski (68, karny)
12 - Rafał Podlewski

Unia Gniewkowo - Zawisza Bydgoszcz 0:1 (0:0)
Bramka: Tomasz Prejs (74)
14 - Jerzy Rolbiecki

Legia Chełmża - KS Sportis Łochowo 0:2 (0:2)
Bramki: Maksym Humeniuk (16), Nana Ntuli Nhlakanipho (42)
14 - Bartosz Kowalczyk

Sparta Brodnica - Piast Złotniki Kujawskie
Mecz odwołany. Kłopoty kadrowe gości.
14 - Mateusz Onysk

Włocłavia Włocławek - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:7 (1:6)
Bramki: Paweł Behlke (26), Łukasz Grube (50, karny) - Franciszek Marzec 2 (11, 67), Maciej Kot 2 (23, 42), Szymon Maziarz 2 (27, 45+1, karny), Paweł Michalski (38)
14 - Łukasz Bania

Pogoń Mogilno - Chełminianka Chełmno 4:0 (2:0)
Bramki: Wiktor Mrówczyński 3 (3, 42, 51, karny), Patryk Perliński (90)
14 - Piotr Ciesielski

Lech Rypin - Lider Włocławek 2:0 (0:0)
Bramki: Maciej Rożnowski (62), Daniel Jasieniecki (87)
15 - Dariusz Drozd

Kujawianka Izbica Kujawska - Notecianka Pakość 3:0 (1:0)
Bramki: Jan Kołodziejski (38), Michał Miziołek (67), Kamil Trzeciak (90+2)
15 - Szymon Rutkowski

Wideo. Flesz piłkarski po 13. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej

3. liga - grupa II - 13. kolejka

Piątek (25.10)
Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin 0:0
17 - Marek Marcinkowski

Sobota (26.10)

Nielba Wągrowiec - Grom Nowy Staw 2:1 (1:0)
Bramki: Jakub Kubiński (8), Jacek Figaszewski (55) - (68, karny)
13 - Maciej Lanckowski

Unia Janikowo - Mieszko Gniezno 2:1 (1:1)
Bramki: Adam Konieczny (34), Dawid Radomski (85) - Łukasz Zagdański (39)
14 - Łukasz Buda. Unia do 45 min. grała w osłabieniu

Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 0:0
14 - Katarzyna Lisiecka-Sęk

Świt Szczecin - Górnik Konin 2:2 (2:1)
Bramki: Patryk Baranowski 2 (25, 38) - Dawid Przybyszewski (9, karny, 59, karny)
15 - Piotr Pazdecki

Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin 1:1 (0:0)
Bramka: Jakub Wilk (55) - Dawid Krzyżaniak (89)
15 - Paweł Maćkowiak

Chemik Police - Gwardia Koszalin 4:0 (3:0)
Bramki: Szymon Kapelusz (14, 51), Mateusz Kowalczyk (16, 26)
15 - Kamil Waskowski

Niedziela (27.10)
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 0:1 (0:0)
Bramka: Dawid Retlewski (77)
11 - Paweł Okunowicz

Radunia Stężyca - KKS 1925 Kalisz 0:0
14 - Dawid Błażejczyk

Trwa głosowanie...

kto będzie mistrzem rundy jesiennej w 4. lidze kujawsko-pomorskiej?

5. liga kujawsko-pomorska, grupa 1 - 12. kolejka

Sobota (26.10)
Mustang Ostaszewo - Unia Wąbrzeźno 3:1 (2:1)
Bramki: Mateusz Ciesielski 2 (13, 45), Maciej Dudek (90) - Marcin Gołąb (33)
14 - Marcin Wódkowski

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Wda Świecie 1:3 (1:1)
Bramki: Mateusz Grodzicki (39) - Łukasz Wenerski (43), Wojciech Ernest (63, karny), Jakub Ratkowski (71)
14 - Karol Rolewicz

Unia Solec Kujawski - Sokół Radomin 4:3 (3:3)
Bramki: Kacper Sapa (1), Dawid Szefler (9), Damian Michalski (21), Krzysztof Marcinkowski (69, samobójcza) - Kornel Stasiak(15), Paweł Jachowski 2 (25, 32)
14 - Szymon Lewandowski

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Polonia Bydgoszcz 3:1 (1:1)
Bramki: Damian Magalski (45), Martyn Kugaczewski (59), Arkadiusz Kozłowski (90) - Krystian Born (34)
15 - Marcin Drogowski

Promień Kowalewo Pomorskie - Olimpia II Grudziądz 0:5 (0:2)
Bramki: Gabriel Pimenetl Silveira (13), Piotr Janczukowicz 2 (21, 58), Florian Pfertzel 2 (88, 90+1)
15 - Mariusz Orzechowski

Cyklon Kończewice - Start Eco-Pol Pruszcz 0:4 (0:1)
Bramki: Jakub Krukowski 3 (14, 79, 81), Dawid Wietrzykowski (85)
15 - Damian Ruczewski

Krajna Sępólno Krajeńskie - Flisak Złotoria 1:0 (1:0)
Bramka: Maciej Kaczmarek (7)
15 - Piotr Siewierski

Niedziela (27.10)
Elana II Toruń - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 1:1 (1:0)
Bramki: Jakub Stawski (20) - Radosław Mik (90)
11 - Jakub Szuprytowski

5. liga kujawsko-pomorska, grupa 2 - 12. kolejka

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY. TABELA - TUTAJ
Sobota (26.10)

KS Prisma Dent Brzoza - Łokietek Brześć Kujawski 4:2 (2:1)
11 - Marek Semrau

Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Goplania Inowrocław 4:4 (1:2)
14 - Piotr Wysocki

LKS Dąb-BOSiR Barcin - Gopło Kruszwica 1:1 (1:1)
14 - Mikołaj Kamzelewski

Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin 3:1 (0:1)
14 - Krzysztof Kanclerz

Lubienianka Lubień Kujawski - Kujawiak Lumac Kowal 2:3 (1:1)
15 - Jacek Siwa

Kujawianka Strzelno - GKS Baruchowo 1:1 (1:1)
15 - Grzegorz Sosnowski

Mień Lipno - Zdrój Ciechocinek 2:1 (2:0)
15 - Patryk Piluś

Niedziela (27.10)
Ziemowit Osięciny - LTP Lubanie 1:4 (0:1)
15 - Piotr Drogowski

A klasa grupa I Bydgoszcz - 11. kolejka

Sobota (26.10)

Grom Więcbork - Sparta Przysiersk 1:2
Bramki: Bartłomiej Kosmela -
15 - Mateusz Muszyński

Fala Świekatowo - Tucholanka Hydrotor Tuchola 2:3
Bramki: - Jakub Gronowski, Krzysztof Budzyński, Dariusz Krygowski
15 - Paweł Wojtysiak

GLKS Dobrcz-Wudzyn - Rawys CEO Raciąż 1:4 (0:3)
Bramki: - Rafał Pasiński 2, Dominik Rybacki, Tobiasz Mocek
15 - Janusz Pajonkowski

LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - Start Warlubie 3:1
Bramki: David Sarnowski, Dawid Murawski, Marcin Błaszak -
15 - Marcin Modry

Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz - Kamionka Kamień Krajeński 6:0 (2:0)
16 - Dariusz Karolczak

Victoria Niemcz - Victoria Koronowo 2:3
Bramki: Łukasz Grobelski 2 - Patryk Zieliński, Łukasz Jaruszewski 2
16 - Kamil Pril

Niedziela (27.10)

Grom Osie - Cis Joltex Cekcyn 2:4
11:30 - Piotr Mirż

A klasa grupa II Bydgoszcz - 11. kolejka

Sobota (26.10)

Piast Kołodziejewo - Zagłębie Piechcin 5:4 (2:0)
15 - Piotr Nowicki

Pałuczanka Żnin - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 3:2 (1:0)
Bramki: Paweł Polaczek (karny) Mateusz Mikoś, Jacek Judek -
15 - Mirosław Oparczyk

Zootechnik Kołuda Wielka - Mikrus Szadłowice 2:1 (2:1)
Bramki: Krzysztof Wiśniewski (35, karny), Maciej Nowaczyk (43) - Patryk Lingnau (10)
15 - Mirosław Landowski

Niedziela (27.10)
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Victoria Kołaczkowo 0:0
14 - Bartosz Hebda

Pogoń II Mogilno - Noteć Gębice 3:2 (1:1)
15 - Michał Chrzanowski

Spójnia Białe Błota - Noteć Inowrocław 1:3
15 - Bogdan Jarosz

Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Znicz Rojewo 1:2
17 - Adrian Miniszewski

A klasa grupa Toruń - 10. kolejka

Sobota (26.10)
Wojownik Wabcz - Zamek Bierzgłowski 5:1
14 - Robert Pasek

Drwęca Golub-Dobrzyń - Węgrowianka Węgrowo 4:3 (3:1)
Bramki: Paweł Licznerski, Kacper Piotrowski, Patryk Petrykowski, Szymon Pawłowski - Dawid Górski 2 (45, 76), Wojciech Tadajewski (86)
14 - Artur Żeliszczak

Błękitni Podwiesk - LZS Świedziebnia 3:0
Bramki: Damian Gmiński, Marcin Gałusza, Tomasz Grzelecki
15 - Mikołaj Tuszyński

Victoria Lisewo - Stal Grudziądz 9:2
Bramki: Paweł Bartoszewski 3, Przemysław Misiaszek 2, Radosław Goral, Paweł Goral, Filip Majewski, Damian Taglewski -
15 - Sylwester Rasmus

Unislavia Unisław - Victoria Czernikowo 0:6
15 - Adam Grabowski

Niedziela (27.10)
Wisła Grudziądz - Orzeł Głogowo 3:0
17 - Maciej Ardanowski

A klasa grupa I Włocławek - 11. kolejka

Sobota (26.10)

Piast Bądkowo - Start Stawki 4:0 (3:0)
Bramki: Łukasz Morawski 2 (4, 67), Jakub Chojnacki 2 (11, 29)
13 - Łukasz Zasada

Lech Dobre - Sadownik Waganiec 1:1 (1:0)
Bramki: Michał Bruch (35) - Jakub Zontek (60)
15 - Marcin Koziorowicz

Orzeł Agropol Służewo - Tęcza Topólka 1:0 (1:0)
Bramka: Adrian Jakóbczak (13)
15 - Szymon Osieczak

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Orlęta II Aleksandrów Kujawski 3:0, walkower
15 - Mariusz Pyszorski

Niedziela (27.10)
Kujawy Kozy - Unia Choceń 6:1 (3:0)
Bramki: Mateusz Wojciechowski 4 (14, 23, 27, 51), Krzysztof Kwiatkowski (80, karny), Krystian Wojciechowski (84) - Ziółkowski (90+2)
11, Piotrków - Łukasz Woźniak

MGKS Lubraniec - Wzgórze Raciążek 5:2 (3:0)
Bramki: Mirosław Pilarski 2 (15, 26), Mateusz Bujalski (43), Dawid Balcer 2 (64, 74) - Mateusz Żywica (58), Patryk Aleksiński (78, samobójcza)
14 - Rafał Jankowski

A klasa grupa II Włocławek - 11. kolejka

Sobota (26.10)
Wiślanin Bobrowniki - Wicher Wielgie 3:0 (2:0)
Bramki: Konrad Strużyna (25), Piotr Frej (33), Patryk Lejmanowicz (71, samobójcza)
15 - Sebastian Szubski

GKS Fabianki - Skompensis Skępe 4:3 (3:1)
Bramki: Damian Uzarski 2 (44, 70), Dawid Słomski (30, karny), Dawid Kaszuba (32) - Wiktor Trymerski (29), Przemysław Markowski (72), Patryk Dukaczewski (75)
16 - Krzysztof Budziński

[zdjecie]47879636[/zdjecie]

Kujawiak Kruszyn - Tłuchowia Tłuchowo 1:2 (0:0)
Bramki: Rafał Śmiałek (71, karny) - Daniel Sieciński (52), Paweł Gaul (90+1)
16 - Filip Krzywicki

Niedziela (27.10)
Łokietek II Brześć Kujawski - UKS SMS Włocławek 8:0 (6:0)
Bramki: Billy Abbott 3, Szymon Gryczewski 2, Marcin Chamryga, Bartosz Walecki, Marek Wiliński
10 - Kamil Płocki

Skrwa Skrwilno - Grot Kowalki 3:0 (2:0)
Bramki: Jakub Fałdowski (22), Szymon Celebucki (38, wolny), Artur Grzeszczak (90, wolny)
13 - Marcin Prazniewski

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie