https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wypadek przy bazylice w Bydgoszczy - samochód wjechał na chodnik i potrącił dwie osoby

Do groźnego wypadku doszło o godz. 19:55 na ul. Sieńki w okolicach bazyliki i Focus Parku. Ford focus uderzył w barierki i wjechał na chodnik, potrącając dwóch rowerzystów. Rannych przewieziono do szpitala im. Jurasza.

www.pomorska.pl/bydgoszcz

Więcej aktualnych informacji z Bydgoszczy znajdziesz również na podstronie www.pomorska.pl/bydgoszcz

Autem kierował 19-latek z powiatu chojnickiego.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że młody mężczyzna ma prawo jazdy od kwietnia. Funkcjonariuszom tłumaczył, że wjechał w barierki, bo drogę zajechało mu inne auto.

Komentarze 9

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
SPAM
~zainteresowany~
Mam pytanie odnosnie poszkodowanych w wypadku co z nimi bo byłem świadkeim zdarzenia...
Z gory dzieki za odpowiedz...
S
Salutaris
SPAM
R
Rafał
Kurde ci dwaj rowerzyści to moi koledzy...jak bym dorwał tego gnoja to bym nogi z d... powyrywał....
s
star00
Żaden samochod nie zajechał mu drogi !!! Gdyby tak było to każdy by to widział. Co niektórzy niepotrzebnie bronią tego chłopaka. Jechał zbyt szybko ! Na dodatek bylo slisko. Ci ludzie o mały włos nie zgineli, bo 19-letniemu chlopakowi zachciało sie popisówki...
a
at
bylam na miejscu zdarzenia i jestem sama zla na siebie, bo widzialam samochod, ktory zajechal mu droge. zjechal jeszcze na bok, ale pozniej spojrzalam i juz go nie bylo.. a nawet nie spojrzalam na tablice rejestracyjne... nikt nie spojrzal z tego wszystkiego,wiec prosze nie gadajcie tak na tego 19-latka.. to prawda, jest mlodym kierowca, ale gdyby prawo jazdy dawalo sie 30-latkom, to on tez bylby mlodym kierowca.
z
zbylut
Barierki po prostu tam stoja.
Powodem jest nadmierna prędkośc kierowców. Gdyby ten 19 latek tak się nie puścił, to nic by sięnie stało.
Dlaczego nie dochodzi tam do wypadków z autobusami, które mają o wiele większe gabaryty niż osobówki? Lepiej zwolnić o 10 km/h i jechać dalej niż skończyć na drzewie.
s
sly
Dosłownie 10 minut temu kolejny samochód uderzył w tą barierkę, samochód obróciło o 180 stopni, ale na szczęście nic się poważnego nie stało, kierowca wyszedł z pojazdu sprawdził samochód i pojechał dalej. Mieszkam w bloku przy rondzie Ossolińskich i codziennie widzę tu wypadki związane ze źle wyprofilowanym zakrętem i gwarantuję, że te pseudo barierki życia pieszym nie uratują. Na ulicy Markwarta powinni postawić fotoradar co by spowolniło rzeszę super kierowców, którzy "wchodzą" w ten zakręt 80.
k
kolo
Zdarzenie to potwierdza, że dawanie prawa jazdy tak młodym ludziom to duże zagrożenie. Poza tym sprawe powinna zbadać policja gdyż ta barierka ledwo się trzymała podłoża po ostatnim wypadku i nie spełniala swojej ochronnej roli - powinna być już dawno naprawiona przez zarząd dróg
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska