https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zabytkowy milicyjny samochód na ulicach Chełmna [zdjęcia]

Monika Smól
Zabytkowy milicyjny samochód wzbudził duże zainteresowanie, gdy pojawił się na ulicach Chełmna. W związku z tym, że niewiele osób - z powodu pandemii koronawirusa - miało okazję go zobaczyć - prezentujemy państwu pojazd wart uwagi. Co jeszcze działo się w Chełmnie w ostatnich dniach? Uczczono pamięć ofiar Katynia, zapalono znicze pod umieszczoną na Bramce Grudziądzkiej tablicą poświęcona papieżowi Janowi Pawłowi II.  Zgodnie z apelami, mieszkańcy nie pojawili się w okresie przedświątecznym tak licznie, jak co roku, u bliskich na cmentarzach.
Zabytkowy milicyjny samochód wzbudził duże zainteresowanie, gdy pojawił się na ulicach Chełmna. W związku z tym, że niewiele osób - z powodu pandemii koronawirusa - miało okazję go zobaczyć - prezentujemy państwu pojazd wart uwagi. Co jeszcze działo się w Chełmnie w ostatnich dniach? Uczczono pamięć ofiar Katynia, zapalono znicze pod umieszczoną na Bramce Grudziądzkiej tablicą poświęcona papieżowi Janowi Pawłowi II. Zgodnie z apelami, mieszkańcy nie pojawili się w okresie przedświątecznym tak licznie, jak co roku, u bliskich na cmentarzach. Czytelnik
Zabytkowy milicyjny samochód wzbudził duże zainteresowanie, gdy pojawił się na ulicach Chełmna. W związku z tym, że niewiele osób - z powodu pandemii koronawirusa - miało okazję go zobaczyć - prezentujemy państwu pojazd wart uwagi.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Pozostałe

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska