Zapraszamy mamy z pociechami do udziału w plebiscycie "Mama i ja"! Czekamy na Wasze zgłoszenia

Ewa Abramczyk-Boguszewska
Ewa Abramczyk-Boguszewska
Zdjęcia mam wraz z pociechami można nadsyłać do niedzieli 20 czerwca 2021, do godz. 23.59. Na laureatki plebiscytu czekają atrakcyjne nagrody, a fotografie znajdą się w wielkiej galerii na naszej stronie internetowej
Zdjęcia mam wraz z pociechami można nadsyłać do niedzieli 20 czerwca 2021, do godz. 23.59. Na laureatki plebiscytu czekają atrakcyjne nagrody, a fotografie znajdą się w wielkiej galerii na naszej stronie internetowej pixabay.com
Koniec maja i początek czerwca to tradycyjnie czas, w którym świętujemy Dzień Matki i Dzień Dziecka. Dlatego właśnie teraz zapraszamy wszystkie mamy i ich pociechy do udziału w plebiscycie „Mama i ja”. Główną nagrodą jest samochód Citroen C3!

Aby wziąć udział w plebiscycie "Mama i ja", wystarczy wejść na stronę pomorska.pl/mama-i-ja. Tam przyjmowane są zgłoszenia uczestniczek.

Tak można zgłosić do plebiscytu "Mama i ja"

Na stronie pomorska.pl/mama-i-ja, po kliknięciu we wskazane miejsce, otworzy się formularz zgłoszeniowy. Należy go wypełnić podając obowiązkowo: miasto lub powiat, którego dotyczy zgłoszenie, imię i nazwisko mamy przedstawionej na zdjęciu, jej numer telefonu i miejsce zamieszkania. Można również dopisać imiona dzieci.

Następnie trzeba dołączyć wspólne zdjęcia dziecka i mamy (maksymalnie 5 zdjęć). Fotografia nie musi być wykonana profesjonalnym aparatem. Można ją zrobić telefonem komórkowym. Wybór w tym względzie pozostawiamy mamom. Konieczne jest też zapoznanie się z regulaminem i zaakceptowanie go.

Dodatek ze zdjęciami mam ukaże się w Dzień Dziecka

Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli 20 czerwca 2021, do godz. 23.59. Wszystkie nadesłane fotografie znajdą się w wielkiej galerii na naszej stronie internetowej. Natomiast zdjęcia, które zostały przesłane do 26 maja, zostaną opublikowane w specjalnym dodatku, który ukaże się we wtorek 1 czerwca 2021 w „Gazecie Pomorskiej”. Będzie to wspaniała pamiątka dla całej rodziny!

Głosowanie na uczestniczki rusza 1 czerwca 2021

Również 1 czerwca 2021 rozpocznie się głosowanie na najsympatyczniejsze mamy. Potrwa ono do wtorku, 6 lipca do godz. 20:30.

W pierwszym etapie plebiscytu wyłonimy zwyciężczynie w każdym mieście i powiecie. Mamy, które zdobędą najwięcej głosów, otrzymają nagrody. Będzie to m.in. zaproszenie na profesjonalną rodzinną sesję zdjęciową, srebrne puzderko w kształcie serca z łańcuszkiem z miejscem na umieszczenie zdjęcia, voucher na fotoobraz na płótnie, a także komplet gier planszowych dla całej rodziny i dzieci w różnym wieku. Zdjęcia laureatek etapu powiatowego zostaną opublikowane w specjalnym dodatku „Mama i ja”, który na początku lipca ukaże się w „Pomorskiej”.

Dziesięć mam z największą liczbą punktów będzie w finale

Zwyciężczynie etapu powiatowego przejdą do etapu wojewódzkiego. Te panie, które w województwie kujawsko-pomorskim uzyskają najwięcej głosów, otrzymają dodatkowe nagrody. Będą to vouchery na zakupy do sklepu „Smyk”, a ich wysokość będzie uzależniona od zajętego miejsca. Zdjęcie mamy, która zwycięży w finale wojewódzkim wraz z dziećmi, znajdzie się na pierwszej stronie „Pomorskiej”.

Przede wszystkim jednak laureatki miejsc od 1. do 10. w etapie wojewódzkim uzyskają możliwość startu w ogólnopolskim finale, w którym główną nagrodą jest samochód – piękny Citroen C3. Zajęcie miejsca od 1. do 10. w ogólnopolskiej rywalizacji zostanie natomiast nagrodzone rodzinnym zaproszeniem na czterodniowy pobyt w ENERGYLANDII.

Zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkie mamy i ich pociechy! Gwarantujemy niezapomniane emocje i szansę na wygranie supernagród!

Więcej informacji i regulamin plebiscytu na stronie pomorska.pl/mama-i-ja

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska