ZARZĄD POWIATU RYPIŃSKIEGO

Redakcja
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości

Oznaczenie nieruchomości: nieruchomość położona w Rypinie przy ul. Toruńskiej 4 oznaczona numerem geodezyjnym 266/1 o powierzchni 0,1000 ha wraz z drogą oznaczoną numerem geodezyjnym 266/3 o powierzchni 0,0305 ha zapisana w księdze wieczystej KW Nr 3984 prowadzonej w Sądzie Rejonowym w Rypinie w Wydziale Ksiąg Wieczystych. Droga oznaczona numerem geodezyjnym 266/3 jest obciążona służebnością przejazdu i przechodu na rzecz każdoczesnych właścicieli nieruchomości oznaczonej numerem geodezyjnym 266/2 i 266/4. Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Rypina natomiast w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Rypina nieruchomość jest położona na terenach pod budownictwo mieszkaniowo-usługowe
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 64.660,- zł (w tym podatek VAT 22% w kwocie 11.660 zł). Wadium wynosi 6.466,- zł.
Przetarg odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Rypinie przy ul. Nowy Rynek 17 w sali narad na I piętrze w dniu 11 czerwca 2008 r. o godz. 11oo.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium na konto Starostwa Powiatowego w Rypinie nr 30 1320 1120 2714 0459 2000 0007 Bank Pocztowy S.A. Oddział we Włocławku przy ul. Chopina 54 B w terminie do dnia 4 czerwca 2008 r. do godz. 900.
Wadium wpłacone przez uczestnika, który przetarg wygrał zostanie zaliczone na poczet ceny nabycia, a pozostałym uczestnikom zostanie zwrócone najpóźniej następnego dnia po zakończeniu przetargu. Wpłacone wadium przepada, jeżeli osoba, która wygrała przetarg, uchyli się od zawarcia umowy sprzedaży.
Uczestnicy przed przetargiem winni okazać: dowód wpłacenia wadium, dowody osobiste obojga małżonków, numer NIP, a osoby prawne aktualny wyciąg z rejestru, zaświadczenie o nadaniu numeru NIP, upoważnienie wystawione przez organ zarządzający jednostki do reprezentowania w przetargu i złożyć oświadczenie o zapoznaniu się z warunkami przetargu.
Termin i miejsce zawarcia umowy sprzedaży wyznaczy zbywca w ciągu 21 dni licząc od dnia zamknięcia przetargu, o czy powiadomi nabywcę nie później niż 7 dni przed terminem zawarcia umowy. Cenę nabycia pomniejszoną o wpłacone wadium, nabywca jest zobowiązany zapłacić najpóżniej w dniu przed zawarciem umowy sprzedaży. Koszty aktu notarialnego ponosi nabywca.
Zarząd Powiatu w Rypinie zastrzega sobie prawo odwołania przetargu
Dotatkowych informacji o nieruchomości udziela Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Rypinie przy ul. Dworcowej 9 tel. (054)280-2528.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie