Zobacz wideo: Takie są skutki wprowadzenia programu 500 plus

Dyżurny KM PSP w Toruniu zgłoszenie o wypadku odebrał o godz. 8.57. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedno z aut dachowało.
- Samochodami łącznie podróżowały trzy osoby. Zostały zabrane do szpitala - informuje kpt. Przemysław Baniecki, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.
Nie przegap
Na miejsce przybyły cztery zastępy strażaków: 1 zastęp OSP KSRG Osiek nad Wisłą oraz 3 z PSP w Toruniu. Na czas zdarzenia drogowego oba pasy w kierunku Torunia były zablokowane. Obecnie ruch odbywa się normalnie.
W ostatnim czasie to kolejny wypadek w tym samym miejscu. 20 stycznia rano w Osieku nad Wisłą jadący ze zbyt wielką prędkością osobowy nissan wyleciał z drogi i dachował. Kierująca nim młoda kobieta jechała ze zbyt dużą prędkością. Została ukarana mandatem.