Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Żninianin o włos od zwycięstwa na mistrzostwach w wioślarstwie halowym

Szymon Cieślak
Wojciech Urbanowski zajął drugie miejsce w IX Otwartych Mistrzostwach Pomorza na ergometrze wioślarskim. Radosław Urbanowski
Wojciech Urbanowski podczas IX Otwartych Mistrzostw Pomorza na ergometrze wioślarskim zajął drugie miejsce.

Dziewiąta edycja mistrzostw Pomorza na ergometrze odbyła się w Gdańsku i zgromadziła zawodników z Torunia, Grudziądza, Bydgoszczy, Gdańska, Iławy Brdowa, Ełku i Wrocławia.

Wojciech Urbanowski, reprezentant Pałuckiego Towarzystwa Wioślarskiego w Żninie startował w kategorii masters, na dystansie 1000 m. Z czasem 3.09,0 zajął drugie miejsce. Wyprzedził go jedynie Grzegorz Kwiatkowski z Gdańskich Lwów (jego czas to 3.07,04). Na najniższym stopniu podium stanął Piotr Gancarz z KSWiR Pegaz Wrocław.