
Pasje, charakter i poszukiwanie miłości Łukasza z "Żona dla Polaka"
Łukasz z programu "Żona dla Polaka" jest osobą pełną pasji i ciekawości świata. Jest kulturalny, odpowiedzialny, ale też zdarza mu się "bujać w obłokach". Uwielbia poznawać nowe miejsca i kultury, co niewątpliwie jest jednym z powodów, dla których tak dobrze odnalazł się w Chicago. Jednak w głębi serca tęskni za stabilizacją i założeniem rodziny. Marzy o znalezieniu kobiety, która podzieli jego wartości i zaakceptuje specyfikę jego życia. Zaprosi do siebie kilka pięknych dziewczyn.
W naszej galerii znajdziecie informacje o mężczyznach, którzy będą głównymi bohaterami programu "Żona dla Polaka" >>>

Mariusz z programu "Żona dla Polaka"
Mariusz, mający 49 lat, jest najstarszym uczestnikiem programu i jednocześnie postacią pełną charyzmy. Pochodzi z Nowego Sącza, jednak już jako osiemnastolatek wyemigrował do Stanów Zjednoczonych razem z rodziną. Obecnie mieszka na zmianę w Chicago i Miami. Z wykształcenia jest finansistą, ale na co dzień realizuje się zawodowo jako pośrednik nieruchomości. To człowiek, który z jednej strony cechuje się ekscentryzmem, a z drugiej - przywiązaniem do tradycyjnych wartości.
W naszej galerii znajdziecie informacje o mężczyznach, którzy będą głównymi bohaterami programu "Żona dla Polaka" >>>

Kobiety, które intrygują Mariusza z programu "Żona dla Polaka"
- Jestem jednym z najbardziej romantycznych gości, jakich znam - przekonuje Mariusz.
Przyznaje, że fascynują go kobiety owiane nutą tajemniczości. Mimo swojego ekscentrycznego podejścia do życia, poszukuje stabilizacji i marzy o założeniu rodziny. Dlatego w ramach swojej przygody postanowił zaprosić do siebie pięć kobiet, każdą o zupełnie odmiennym charakterze. To, co ich połączy, to wyjątkowość i potencjalna chemia, której Mariusz pragnie doświadczyć.
W naszej galerii znajdziecie informacje o mężczyznach, którzy będą głównymi bohaterami programu "Żona dla Polaka" >>>

Mariusz z Żona dla Polaka: - W związku musi być passion
Mariusz z "Żona dla Polaka" z uśmiechem na twarzy podsumowuje swoje poszukiwania miłości słowami: "Słońce świeci, ptaszek śpiewa, a mnie w domu krew zalewa".
"W związku musi być passion, bez passion życie staje się monotonne" — przekonuje Mariusz. W jego przekonaniu prawdziwa miłość to nie tylko stabilność, ale również intensywne emocje, które pozwalają czerpać radość z każdego dnia.
W naszej galerii znajdziecie informacje o mężczyznach, którzy będą głównymi bohaterami programu "Żona dla Polaka" >>>