https://pomorska.pl
reklama

73-letni kierowca zginął w wypadku pod Bydgoszczą

(bog)
Policja podczas śledztwa ustali dokładne przyczyny wypadki.
Policja podczas śledztwa ustali dokładne przyczyny wypadki. archiwum GP
Mimo szybkiej akcji helikoptera z ratownikami nie udało się uratować życia mężczyźnie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą.

Do wypadku doszło dziś, tuż po godz. 9, przy ulicy Zielonej w podbydgoskiej Zielonce. - Urodzony w 1938 roku kierowca daewoo lanosa nagle zjechał na pobocze, gdzie wjechał do rowu i uderzył w drzewo - relacjonuje nam Maciej Daszkiewicz z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Wiadomości z Bydgoszczy

Niemal natychmiast na miejsce wypadku przyleciał z Bydgoszczy helikopter z ratownikami. Niestety, mimo podjętej akcji reanimacyjnej nie udało się uratować życia kierowcy.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej zasłabł podczas jazdy. Ale dokładne i :ostateczne przyczyny wypadku ustalimy dopiero podczas śledztwa - podkreśla Daszkiewicz.

Wyświetl większą mapę

Czytaj e-wydanie »

Wybrane dla Ciebie

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Zwrot podatku dla emerytów. Tyle trafi na ich konto za Trzynastkę i Czternastkę

Zwrot podatku dla emerytów. Tyle trafi na ich konto za Trzynastkę i Czternastkę

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska