
Polak usunął sobie genitalia i ma poważne komplikacje zdrowotne. Mężczyzna prosi o pomoc
Adam Curlykale to 32-letni mieszkaniec Poznania, który niedawno poddał się operacji usunięcia genitaliów w Meksyku. Mężczyzna ma poważne komplikacje zdrowotne po operacji i wymaga przejścia kolejnych zabiegów. te jednak wiążą się z kosztami, na poniesienie których Curlykale nie stać. Mężczyzna prowadzi zbiórkę w internecie i prosi o pomoc.
Przeczytaj więcej >>>
FLESZ: Autostrady, bramki, systemy płatności - jak ominąć korki?

Dlaczego to zrobił?
Curlykale poddał się operacji usunięcia penisa oraz jąder w meksykańskim mieście Guadalajara. Adam Curlykale pierwsze tatuaże zrobił sobie w wieku 21 lat. Od 2007 roku jego ciało stopniowo zaczęły pokrywać kolejne "dziary". Dlaczego Curlykale poddał się zabiegowi usunięcia genitaliów? Być może nie identyfikuje się ze swoją płcią. Jakiś czas temu, w programie "Druga Twarz", mężczyzna powiedział, że ma ogromne problemy z akceptacją w społeczeństwie. – Ludzie plują na mnie, już nie mówiąc o tym, jakie wulgaryzmy padają pod moim adresem, że moje miejsce jest w ZOO, że do pieca krematoryjnego powinienem trafić - stwierdził Curlykale w rozmowie z Karoliną Gilon.
zobacz więcej >>>

Najpierw usunął sutki
„Moje ciało zostało pokryte w 90% czarnym tuszem po przebytym raku okrężnicy. Zawsze czułem się jako osoba egzystująca pomiędzy kobietą i mężczyzną. Pierwszym krokiem do usunięcia płci było usunięcie sutków. Trzy tygodnie temu w Meksyku poddałem się operacji usunięcia genitaliów - informuje Curlyklae w internetowym wpisie.
Adam Curlykale dochodzi do siebie po operacji usunięcia genitaliów w meksykańskim szpitalu
źródło: Adam Curlykale/Facebook

Zaczęły się kłopoty
Długa podróż powrotna i ogólne osłabienie po operacji zaowocowało poważnymi komplikacjami zdrowotnymi: cały czas krwawiłem po rozerwaniu się szwów rozpuszczalnych, które zostały założone po usunięciu penisa, pojawiły się hemoroidy w odbycie, nie mogę oddać moczu bez założonego cewnika. Co siedem dni powinien być zakładany na nowo, a ja wciąż nie mam go zainstalowanego w organizmie...” - napisał Adam CurlyKale na stronie zbiórki Nullo. Jak dotąd zebrano 316 dolarów, na operację potrzeba aż 100 tysięcy złotych! (kurs dolara z 4 sierpnia 2018 wynosił 3,684 zł).
zobacz więcej >>>