Akcja kryminalnych pod Kcynią. Dziesięć lat więzienia za...

  Akcja kryminalnych pod Kcynią. Dziesięć lat więzienia za posiadanie marihuany

  BOB

  Aktualizacja:

  Kryminalni z Nakła na terenie jednej z posesji w gminie Kcynia zabezpieczyli prawie 2,5 kilograma marihuany. Właścicielowi suszu grozi 10 lat więzie
  1/4
  przejdź do galerii

  Kryminalni z Nakła na terenie jednej z posesji w gminie Kcynia zabezpieczyli prawie 2,5 kilograma marihuany. Właścicielowi suszu grozi 10 lat więzienia. ©KPP Nakło

  Kryminalni z Nakła na terenie jednej z posesji w gminie Kcynia zabezpieczyli prawie 2,5 kilograma marihuany. Właścicielowi suszu grozi 10 lat więzienia.
  - Policjanci nakielskiego wydziału kryminalnego ustalili, że na terenie jednej z posesji w gminie Kcynia zamieszkujący tam 33-latek przechowuje znaczne ilości narkotyków. Podczas przeszukania posesji mundurowi znaleźli worki wypełnione suszem, a także woreczek z nieznaczną ilością białego proszku oraz tabletkę ecstasy - przekazała nam mł. asp. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle nad Notecią.

  Po wstępnych badaniach narkotesterem określono, że zabezpieczony susz to marihuana o łącznej wadze prawie 2,5 kilograma.
  33-letniego właściciela narkotyków zatrzymano i przedstawiono posiadania znacznej ilości środków odurzających. Mieszkańcowi kcyńskiej gminy grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.
  Flesz - Koniec L4 wchodzą teraz e-zwolnienia

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej