Anielski głos Doroty Osińskiej popłynie nad Borami. Tu...

  Anielski głos Doroty Osińskiej popłynie nad Borami. Tu artystka nagra teledysk [wideo]

  (jw)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Dorota Osińska była już w Lubiewie, a teraz będzie tu nagrywać teledysk do najnowszej płyty

  Dorota Osińska była już w Lubiewie, a teraz będzie tu nagrywać teledysk do najnowszej płyty ©archiwum

  W niedzielę będzie niepowtarzalna okazja, aby posłuchać na żywo Doroty Osińskiej, która dla mieszkańców gminy da dwa koncerty w kościele w Bysławku i w Lubiewie. W gminie nagrywa teledysk do swojej najnowszej płyty "Teraz“.
  Dorota Osińska była już w Lubiewie, a teraz będzie tu nagrywać teledysk do najnowszej płyty

  Dorota Osińska była już w Lubiewie, a teraz będzie tu nagrywać teledysk do najnowszej płyty ©archiwum

  Artystka występowała już w domu kultury w Lubiewie i zachwyciła swoim głosem. Od niedzieli będzie gościć przez pięć dni w gminie Lubiewo i będzie mieszkała w jednym z pensjonatów w gminie. W tym czasie nakręci teledysk do swojej najnowszej płyty "Teraz“, która wyszła jesienią zeszłego roku przy współpracy z firmą Universal Music Polska. To jej trzecia solowa płyta. Całość nagrania teledysku nastąpi w gminie Lubiewo.

  Przeczytaj również: Odpadła, ale dla nas i tak wygrała "The Voice of Poland". Kto? Iwona Kaczmarczyk

  - Będziemy na pewno nagrywać w klasztorze w Bysławku oraz szukać innych urokliwych zakątków Borów, których u nas nie brakuje - mówi Mirosław Sawicz, pomysłodawca projektu. - Zapraszamy na koncerty Doroty Osińskiej do kościoła w niedzielę o godz. 10 do Bysławka i do Lubiewa na godz. 11.30.
  Koncerty poprzedzają pierwszy w historii gminy projekt promocji gminy Lubiewo poprzez rejestrację nagrania klipu-teledysku Doroty Osińskiej.

  Ten typ promocji nazywa się placement. To narzędzie promocji wykorzystywane między innymi w produkcjach telewizyjnych, radiowych i teatralnych. W ostatnim czasie również w videoklipach, teledyskach.
  Skąd taki pomysł w Lubiewie? Z tą formą promocji Mirosław Sawicz spotkał się w Stanach Zjednoczonych i postanowił wykorzystać ją przy współpracy z największą światową wytwórnią fonograficzną, Universal Music Polska, partnerem w projekcie promocji gminy Lubiewo.

  Teledysk do płyty "Teraz“ Doroty Osińskiej, powstaje w gminie Lubiewo, ukazując walory turystyczne i krajobrazowe naszego regionu. - W umowie mamy zapis, że w teledysku pojawi się nazwa miejscowości. Zdradzę, przy oglądaniu teledysku szukajcie napisu "Bysławek“ - mówi Sawicz. Partnerami w projekcie są Dorota Osińska, Dom Kultury w Lubiewie, Universal Music Polska, Urząd Gminy w Lubiewie.

  Dorota Osińska zajęła m.in. II miejsce w konkursie na interpretację piosenek Agnieszki Osieckiej w konkursie "Pamiętajmy o Osieckiej“ w Warszawa 1999 r. oraz II miejsce w programie "The Voice of Poland“ w TVP 2. Dotychczasowy jej repertuar tworzyli najwybitniejsi autorzy i kompozytorzy, m.in. Włodzimierz Korcz, Jerzy Satanowski, Zygmunt Konieczny, Magda Czapińska, Jacek Cygan i Ernest Bryll.


  Czytaj e-wydanie »

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Nasze Dobre 2018