Apator kontra GKM. Wyjątkowe derby Pomorza na lodowisku [zdjęcia]

Apator Toruń - MrGarden GKM Grudziądz na Tor-Torze. Takich derby Pomorza jeszcze nie było. Po jednej stronie m.in. Tomasz Bajerski, Mirosław Kowalik, Jacek Krzyżaniak, Adrian Miedziński, Igor Kopeć-Sobczyński i młodzież. Goście przybrani w efektowne żółte bluzy także w mocnym składzie: Robert Kościecha, Lech Kędziora, Robert Kempiński, Wojciech Żurawski, Damian Lotarski, Mariusz Puszakowski czy Wiesław Grabarz. Ostatnia tercja zdecydowała, że po wyrównanym meczu eWinner Apator wygrał na Tor-Torze 6:4 z MrGarden GKM Grudziądz.Podczas meczu przeprowadzono zbiórkę na rzecz Fundacji Światło.ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z DERBÓW NA LODZIE >>>Grzegorz Olkowski
Apator Toruń - MrGarden GKM Grudziądz na Tor-Torze. Takich derby Pomorza jeszcze nie było. Po jednej stronie m.in. Tomasz Bajerski, Mirosław Kowalik, Jacek Krzyżaniak, Adrian Miedziński, Igor Kopeć-Sobczyński i młodzież. Goście przybrani w efektowne żółte bluzy także w mocnym składzie: Robert Kościecha, Lech Kędziora, Robert Kempiński, Wojciech Żurawski, Damian Lotarski, Mariusz Puszakowski czy Wiesław Grabarz. Podczas meczu przeprowadzono zbiórkę na rzecz Fundacji Światło.

EURO 2020: Kiedy zagramy, jeśli awansujemy?