Michał Korn

Michał Korn

redaktor/wydawca w dziale online Gazety LubuskiejGazeta LubuskaZielona Góra

Dobry rocznik 89. W dziale online "Gazety Lubuskiej" od 2014 roku. Interesuję się sportem. Chłonę wszystko w tym segmencie. Jestem kibicem Realu Madryt i Mai Włoszczowskiej. Z radością podchodzę do tematów w obrębie piłki nożnej czy kolarstwa górskiego (MTB, XC) i szosowego.

Uwielbiam sięgać po książki historyczne i wraz z rodziną podróżować po najciekawszych zakamarkach Lubuskiego i innych rejonach Polski. A ponieważ zawsze mam ze sobą aparat i kilka obiektywów, moimi fotorelacjami dzielę się na łamach „Gazety Lubuskiej” i w „Naszym Mieście”.

Strefa gamingowa również nie jest mi obca. Dzielę się z Wami nie tylko nowościami z dziedziny gier komputerowych, ale także nowinek technologicznych. Poza nowinkami technologicznymi zajmuję się również nauką. Piszę nie tylko tym, co dzieje się wokół nas. Moje szczególne zainteresowania kieruję w stronę kosmosu - strefy najbardziej tajemniczej dla człowieka. Skupiam się na oddziaływaniu tego, co znajduje się w przestrzeni kosmicznej na nas i naszą planetę. Śledzę tematykę związaną z podbojem kosmosu i technologiami z tym związanymi. W artykułach, które tworzę, staram się przelać jak najwięcej wiedzy. W moim zasobach znajdują się również poradniki, tematy związane z biznesem, zdrowiem, wszelkiej maści ciekawostkami, interwencje.

Od 1 lutego 2020 mam przyjemność wydawać serwis Zielona Góra Nasze Miasto. To wyzwanie, które podejmuję z uśmiechem na twarzy, choć oczywiście biegającego mnie z aparatem po ulicach miasta możecie obserwować od ładnych kilku lat. W Zielonej Górze mieszkam od 2009 roku. Z małej miejscowości Łagowiec (pow. międzyrzecki) przywiodły mnie tu studia.

Jestem człowiekiem otwartym i zaangażowanym, posiadających wiele hobby. Kolekcjonuję: płyty muzyczne, gry komputerowe. Jestem miłośnikiem uniwersum Wiedźmina, symulatorów, dobrej kawy, szachów, fotografii, nauki, kosmosu oraz komputerów - w wolnych chwilach zajmuję się profesjonalnym składaniem (tuningiem) komputerów PC. Pasjonuję się fotografią oraz kolarstwem górskim (MTB i XC), w którym ścigam się amatorsko. Ulubione zawody? Uphill Race w Karpaczu! Chętnie sięgam po literaturę sensacyjną, thrillery, biografie, albumy muzyczne czy literaturę sportową. Resetuję się spędzając czas z cudowną żoną i synem, bądź oddając się jednemu z zainteresowań. W wolnych chwilach i podczas treningów słucham ulubionej muzyki: Rod Stewart, Queen, Dido, Pink Floyd, Sting, Metallica, klasyki XX wieku (…). Uwielbiam wyzwania.

Nie ma rzeczy, której nie jestem w stanie (prędzej lub później) zrobić. Partyjka szachów przy dobrej kawie? Tego nigdy nie odmawiam! :) Zapraszam do kontaktu!

Rozwiń opis

    Dodaj ogłoszenie